Apranti (AP)AP nedir?
Halit Gökçe
Halit Gökçe son 12 ayda 281 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 30 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (170 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halit Gökçe jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 220 | 6 | 11 | 8 | %2,7 | %11,4 | −%81,4 |
| Son 12 ay | 281 | 7 | 12 | 11 | %2,5 | %10,7 | −%84,8 |
| 2020'den bu yana | 1414 | 63 | 64 | 110 | %4,5 | %16,8 | −%56,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 220 | 6 | 11 | 8 | %2,7 | %11,4 |
| 2025 | 429 | 14 | 15 | 32 | %3,3 | %14,2 |
| 2024 | 406 | 20 | 18 | 43 | %4,9 | %20,0 |
| 2023 | 353 | 23 | 20 | 27 | %6,5 | %19,8 |
| 2022 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 170 | 5 | 7 | 7 | %2,9 | %11,2 |
| Kocaeli | 71 | 1 | 1 | 2 | %1,4 | %5,6 |
| İzmir | 33 | 1 | 4 | 2 | %3,0 | %21,2 |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 180 | 4 | 8 | 8 | %2,2 | %11,1 |
| Çim · Normal | 31 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %3,2 |
| Kum · Nemli | 25 | 1 | 1 | 0 | %4,0* | %8,0* |
| Kum · Islak | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Kum · Sulu | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 44 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %4,5 |
| 1201–1600 m | 124 | 4 | 5 | 4 | %3,2 | %10,5 |
| 1601–2000 m | 101 | 3 | 7 | 3 | %3,0 | %12,9 |
| 2001+ m | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 153 | 5 | 9 | 5 | %3,3 | %12,4 |
| İngiliz | 128 | 2 | 3 | 6 | %1,6 | %8,6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 669 | 30 | 28 | 48 | %4,5 | %15,8 |
| İzmir | 428 | 19 | 26 | 44 | %4,4 | %20,8 |
| Kocaeli | 224 | 11 | 7 | 9 | %4,9 | %12,1 |
| İstanbul | 71 | 3 | 1 | 6 | %4,2 | %14,1 |
| Antalya | 17 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %17,6* |
| Ankara | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 796 | 34 | 43 | 61 | %4,3 | %17,3 |
| Çim · Normal | 313 | 9 | 11 | 18 | %2,9 | %12,1 |
| Kum · Nemli | 95 | 6 | 2 | 9 | %6,3 | %17,9 |
| Kum · Islak | 53 | 1 | 2 | 7 | %1,9 | %18,9 |
| Sentetik · Normal | 47 | 3 | 0 | 5 | %6,4 | %17,0 |
| Çim · Yumuşak | 33 | 3 | 2 | 4 | %9,1 | %27,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 27 | 1 | 1 | 1 | %3,7* | %11,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 27 | 4 | 1 | 4 | %14,8* | %33,3* |
| Kum · Sulu | 14 | 2 | 2 | 1 | %14,3* | %35,7* |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 201 | 6 | 4 | 11 | %3,0 | %10,4 |
| 1201–1600 m | 639 | 31 | 26 | 57 | %4,9 | %17,8 |
| 1601–2000 m | 480 | 20 | 30 | 35 | %4,2 | %17,7 |
| 2001+ m | 94 | 6 | 4 | 7 | %6,4 | %18,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 803 | 40 | 35 | 63 | %5,0 | %17,2 |
| İngiliz | 611 | 23 | 29 | 47 | %3,8 | %16,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K. Şengel | 27 | 1 | 2 | 2 | %3,7* | %18,5* |
| N. Kaya | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Ş. Demir | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| G. Taşdelen | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| H. Karabulut | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| K. Kayalık | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| A. Temizer | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| R. Demirdoğan | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| M. Türkoğlu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| T. Çekici | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Waltz With Dreams | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Semendin Oğlu | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Bahisçi | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Doruklar Beyi | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kızıl Kuyruk | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Zorlu Hayat | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Secret Saver | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Queen Of Happiness | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Asral | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ahsurbike | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Efor | A. Ataş | 11/12 | 19,30 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Waltz With Dreams | S. Gökçe | 5/12 | 20,80 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Diyarlı Delibaş | N. Kaya | 10/14 | 28,10 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Gece Perisi | S. Önder | 8/12 | 14,25 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Tekniktaktik | K. Şengel | 1/8 | 22,15 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Rüzgartepesi | T. Ateş | 12/13 | 23,60 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Stephenson | S. Arslan | 6/9 | 38,55 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | İlhami Ağa | H. Uysal | –/18 | 25,90 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gürsu Ağası | M. Turan | 12/12 | 26,65 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Başkatay | S. Önder | 8/11 | 31,00 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Tatlıçağ | S. Önder | 13/17 | 35,65 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Zorlu Hayat | R. Tekeli | 9/13 | 17,10 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Çikok Power | T. Ateş | 12/12 | 40,15 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Secret Saver | S. Baydan | 16/19 | 54,70 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Ortunç | M. Türkoğlu | 13/13 | 46,05 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Vizigot | S. Önder | 10/11 | 13,60 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Arslan Kan | E. Turan | 14/16 | 11,55 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Can Bator | Ş. Demir | 9/14 | 62,75 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Solar Eclipse | T. Çekici | 13/13 | 42,50 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Albayrak | K. Şengel | 8/10 | 26,80 |
Sık sorulanlar
Halit Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 220 koşuda 6 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halit Gökçe bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Halit Gökçe en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 170 koşu, 5 birincilik.
Halit Gökçe apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.