Jokey
Uğur Temur
Uğur Temur son 12 ayda 233 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 45 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (138 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur Temur jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 197 | 16 | 8 | 14 | %8,1 | %19,3 | −%34,1 |
| Son 12 ay | 233 | 17 | 10 | 18 | %7,3 | %19,3 | −%41,9 |
| 2020'den bu yana | 1703 | 153 | 149 | 164 | %9,0 | %27,4 | −%28,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 05.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 197 | 16 | 8 | 14 | %8,1 | %19,3 |
| 2025 | 272 | 27 | 28 | 16 | %9,9 | %26,1 |
| 2024 | 316 | 39 | 35 | 39 | %12,3 | %35,8 |
| 2023 | 231 | 26 | 23 | 21 | %11,3 | %30,3 |
| 2022 | 234 | 14 | 23 | 24 | %6,0 | %26,1 |
| 2021 | 237 | 13 | 20 | 25 | %5,5 | %24,5 |
| 2020 | 216 | 18 | 12 | 25 | %8,3 | %25,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 138 | 9 | 3 | 14 | %6,5 | %18,8 |
| Ankara | 60 | 6 | 3 | 2 | %10,0 | %18,3 |
| İstanbul | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Adana | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Kocaeli | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 75 | 4 | 2 | 10 | %5,3 | %21,3 |
| Kum · Normal | 71 | 5 | 3 | 6 | %7,0 | %19,7 |
| Çim · Normal | 33 | 2 | 2 | 1 | %6,1 | %15,2 |
| Kum · Islak | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| Sentetik · Nemli | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Kum · Nemli | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Sentetik · Islak | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 40 | 3 | 1 | 3 | %7,5 | %17,5 |
| 1201–1600 m | 126 | 11 | 7 | 10 | %8,7 | %22,2 |
| 1601–2000 m | 48 | 2 | 0 | 2 | %4,2 | %8,3 |
| 2001+ m | 19 | 1 | 2 | 3 | %5,3* | %31,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 148 | 6 | 3 | 13 | %4,1 | %14,9 |
| Arap | 85 | 11 | 7 | 5 | %12,9 | %27,1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 548 | 66 | 54 | 51 | %12,0 | %31,2 |
| Adana | 536 | 33 | 42 | 56 | %6,2 | %24,4 |
| Ankara | 499 | 36 | 40 | 44 | %7,2 | %24,0 |
| İstanbul | 58 | 5 | 2 | 5 | %8,6 | %20,7 |
| Kocaeli | 49 | 13 | 9 | 5 | %26,5 | %55,1 |
| Bursa | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| İzmir | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 658 | 60 | 58 | 62 | %9,1 | %27,4 |
| Çim · Normal | 469 | 43 | 39 | 43 | %9,2 | %26,7 |
| Sentetik · Normal | 316 | 31 | 30 | 28 | %9,8 | %28,2 |
| Kum · Nemli | 66 | 6 | 6 | 9 | %9,1 | %31,8 |
| Kum · Islak | 41 | 3 | 4 | 4 | %7,3 | %26,8 |
| Sentetik · Nemli | 31 | 3 | 4 | 5 | %9,7 | %38,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 29 | 2 | 2 | 5 | %6,9* | %31,0* |
| Çim · Yumuşak | 26 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
| Çim · Ağır | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| Sentetik · Islak | 13 | 2 | 0 | 1 | %15,4* | %23,1* |
| Kum · Sulu | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Sentetik · Sulu | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 274 | 25 | 18 | 23 | %9,1 | %24,1 |
| 1201–1600 m | 876 | 75 | 77 | 90 | %8,6 | %27,6 |
| 1601–2000 m | 402 | 38 | 36 | 36 | %9,5 | %27,4 |
| 2001+ m | 151 | 15 | 18 | 15 | %9,9 | %31,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1071 | 90 | 85 | 106 | %8,4 | %26,2 |
| Arap | 632 | 63 | 64 | 58 | %10,0 | %29,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Bulut | 16 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %18,8* |
| K. Korkmaz | 14 | 2 | 2 | 1 | %14,3* | %35,7* |
| H. Tekinalp | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| A. Gökçe | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| H. Yıldırım | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| M. Yalçın | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| T. Süslü | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| R. Kaya | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| S. Çelikman | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Ö. Tan | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Osullivan | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Mucit Tay | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Güzel Elam | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
| Jailhouse | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ender Şovalye | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| That Beats All | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Bummer Girl | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Taşlıçay | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Demirhan Tayı | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Always Rıse | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Clove | O. Bulut | 6/8 | 8,10 |
| 01.11.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Güzel Elam | M. Canpolatlı | 11/14 | 15,40 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Sımaze | Ö. Tan | 2/13 | 6,40 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Clove | O. Bulut | 8/10 | 36,65 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Güzel Elam | M. Kılınç | 1/12 | 6,75 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Güzel Elam | M. Canpolatlı | 1/12 | 2,55 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Clove | O. Bulut | 6/9 | 6,00 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Güzel Elam | M. Canpolatlı | 2/12 | 5,50 |
| 03.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1600 Çim | Racing Phantom | N. Dündar | 3/13 | 14,70 |
| 01.10.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Attack Girl | R. Atlı | 9/9 | 43,75 |
| 01.10.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Queen Ela | K. Baltacı | 8/8 | 43,55 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Kum | Necmi Baba | Y. Baysal | 9/11 | 35,90 |
| 19.09.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1200 Kum | Racing Phantom | N. Dündar | 9/12 | 9,90 |
| 19.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Güzel Elam | M. Canpolatlı | 2/12 | 7,80 |
| 30.08.2026 | Adana | Handikap 17 | 2000 Sentetik | Shınıng Force | Y. Tuncay | 8/11 | 44,20 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Kum | Sun Of My Home | Y. Baysal | 9/14 | 57,55 |
| 25.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Güzel Elam | R. Taşdelen | 4/15 | 19,00 |
| 25.08.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Çim | Chilo | H. Kaya | 5/5 | 21,45 |
| 25.08.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1200 Kum | Ender Şovalye | K. Korkmaz | 4/7 | 6,65 |
| 20.08.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1300 Çim | Ottantotto | A. Ciğer | –/8 | 0,00 |
Sık sorulanlar
Uğur Temur bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 197 koşuda 16 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur Temur bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 05.11.2026, Ankara.
Uğur Temur en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 138 koşu, 9 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.