Antrenör
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım'ın atları son 12 ayda 138 koşuya çıktı, 20 birincilik ve 46 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (68 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 116 | 16 | 12 | 9 | %13,8 | %31,9 | +%2,3 |
| Son 12 ay | 138 | 20 | 14 | 12 | %14,5 | %33,3 | +%1,2 |
| 2020'den bu yana | 597 | 71 | 76 | 64 | %11,9 | %35,3 | −%25,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 116 | 16 | 12 | 9 | %13,8 | %31,9 |
| 2025 | 206 | 25 | 25 | 21 | %12,1 | %34,5 |
| 2024 | 84 | 7 | 18 | 11 | %8,3 | %42,9 |
| 2023 | 84 | 6 | 11 | 9 | %7,1 | %31,0 |
| 2022 | 107 | 17 | 10 | 14 | %15,9 | %38,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 68 | 13 | 12 | 7 | %19,1 | %47,1 |
| Antalya | 56 | 5 | 2 | 4 | %8,9 | %19,6 |
| Adana | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İstanbul | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 44 | 9 | 5 | 5 | %20,5 | %43,2 |
| Kum · Normal | 43 | 8 | 6 | 4 | %18,6 | %41,9 |
| Sentetik · Normal | 32 | 2 | 0 | 2 | %6,3 | %12,5 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 6 | 2 | 2 | %26,1* | %43,5* |
| 1201–1600 m | 63 | 7 | 10 | 6 | %11,1 | %36,5 |
| 1601–2000 m | 35 | 3 | 1 | 2 | %8,6 | %17,1 |
| 2001+ m | 17 | 4 | 1 | 2 | %23,5* | %41,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 90 | 15 | 12 | 7 | %16,7 | %37,8 |
| İngiliz | 48 | 5 | 2 | 5 | %10,4 | %25,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 65 | 10 | 6 | 4 | %15,4 | %30,8 |
| Şartlı | 37 | 5 | 0 | 4 | %13,5 | %24,3 |
| KV-6 | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Satış | 7 | 0 | 3 | 0 | 0/7 | 3/7 |
| Maiden | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 356 | 42 | 54 | 43 | %11,8 | %39,0 |
| Adana | 155 | 18 | 19 | 16 | %11,6 | %34,2 |
| Antalya | 56 | 5 | 2 | 4 | %8,9 | %19,6 |
| İstanbul | 22 | 6 | 1 | 0 | %27,3* | %31,8* |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 272 | 30 | 42 | 26 | %11,0 | %36,0 |
| Çim · Normal | 217 | 33 | 27 | 27 | %15,2 | %40,1 |
| Sentetik · Normal | 37 | 2 | 0 | 2 | %5,4 | %10,8 |
| Kum · Islak | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| Kum · Nemli | 11 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %36,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Ağır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 118 | 21 | 12 | 15 | %17,8 | %40,7 |
| 1201–1600 m | 287 | 27 | 45 | 30 | %9,4 | %35,5 |
| 1601–2000 m | 122 | 13 | 11 | 12 | %10,7 | %29,5 |
| 2001+ m | 70 | 10 | 8 | 7 | %14,3 | %35,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 392 | 48 | 59 | 40 | %12,2 | %37,5 |
| İngiliz | 205 | 23 | 17 | 24 | %11,2 | %31,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 223 | 23 | 29 | 18 | %10,3 | %31,4 |
| Şartlı | 178 | 21 | 15 | 28 | %11,8 | %36,0 |
| Maiden | 75 | 13 | 10 | 4 | %17,3 | %36,0 |
| Satış | 29 | 4 | 8 | 2 | %13,8* | %48,3* |
| KV-6 | 28 | 4 | 3 | 4 | %14,3* | %39,3* |
| G | 21 | 1 | 3 | 2 | %4,8* | %28,6* |
| KV-7 | 16 | 3 | 4 | 2 | %18,8* | %56,3* |
| KV-8 | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
| Kısa Vade Handikap | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| KV-9 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Çizik | 21 | 6 | 6 | 2 | %28,6* | %66,7* |
| M. Keskin | 20 | 3 | 2 | 0 | %15,0* | %25,0* |
| S. Çelik | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| U. Temur | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| E. Atlamaz | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| A. Kurşun | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| M. Akyavuz | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| G. Özçelik | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| İ. Yıldırım | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Çizik | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sımaze | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| Keşhanlı | 11 | 4 | 2 | 2 | %36,4* | %72,7* |
| Habbe | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Mucit Tay | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Demir Barbar | 9 | 2 | 2 | 0 | 2/9 | 4/9 |
| Hedbe | 8 | 2 | 3 | 0 | 2/8 | 5/8 |
| Dertsaçankız | 8 | 1 | 3 | 1 | 1/8 | 5/8 |
| Deniz Savaşı | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Keçikhan | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Rodinya | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Rodinya | M. Akyavuz | 9/11 | 5,75 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Aysel Hanım | E. Atlamaz | 11/11 | 54,80 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Kaynarhanım | İ. Yıldırım | 14/17 | 23,75 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Iban | E. Atlamaz | 7/13 | 29,50 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Aysel Hanım | E. Atlamaz | 7/8 | 19,45 |
| 03.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Hedbe | H. Çizik | 2/17 | 15,35 |
| 01.10.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Çim | Habbe | M. Keskin | 4/12 | 10,65 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Dertsaçankız | M. Turan | 7/11 | 4,55 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | We Are The Best | H. Çizik | 8/11 | 23,50 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Dilmakız | H. Çizik | 1/13 | 3,55 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Kum | Mucit Tay | M. Keskin | 8/11 | 24,50 |
| 19.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1500 Kum | Hedbe | H. Çizik | 2/10 | 6,05 |
| 17.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1400 Kum | Keşhanlı | S. Çelik | 3/8 | 13,10 |
| 15.09.2026 | Ankara | Satış 3 | 2200 Çim | We Are The Best | H. Çizik | 9/10 | 12,25 |
| 15.09.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 2200 Çim | Kinjal | A. Kurşun | 1/6 | 1,95 |
| 12.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | Sakarbaşı Kızı | M. Keskin | 9/10 | 28,85 |
| 12.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Çim | Vızvız Kız | M. Sunkar | 7/8 | 37,30 |
| 10.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1400 Kum | Zeyrek | M. Akyavuz | 8/8 | 21,85 |
| 10.09.2026 | Ankara | Handikap 21 | 2400 Çim | Habbe | M. Keskin | 1/10 | 8,90 |
| 08.09.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1200 Çim | Sımaze | M. Akyavuz | 3/12 | 4,85 |
Sık sorulanlar
Hasan Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 116 koşuda 16 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.11.2026, Adana.
Hasan Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 68 koşu, 13 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.