Antrenör
Nihat Dündar
Nihat Dündar'ın atları son 12 ayda 130 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 39 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (62 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nihat Dündar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 101 | 11 | 14 | 11 | %10,9 | %35,6 | −%48,4 |
| Son 12 ay | 130 | 13 | 14 | 12 | %10,0 | %30,0 | −%44,7 |
| 2020'den bu yana | 194 | 29 | 20 | 22 | %14,9 | %36,6 | −%15,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 101 | 11 | 14 | 11 | %10,9 | %35,6 |
| 2025 | 70 | 12 | 5 | 8 | %17,1 | %35,7 |
| 2024 | 23 | 6 | 1 | 3 | %26,1* | %43,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 62 | 7 | 5 | 2 | %11,3 | %22,6 |
| Ankara | 22 | 1 | 3 | 2 | %4,5* | %27,3* |
| İstanbul | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Kocaeli | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| Bursa | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| İzmir | 7 | 1 | 2 | 3 | 1/7 | 6/7 |
| Adana | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 47 | 5 | 5 | 3 | %10,6 | %27,7 |
| Sentetik · Normal | 44 | 4 | 3 | 3 | %9,1 | %22,7 |
| Çim · Normal | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| Kum · Islak | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Sentetik · Nemli | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| 1201–1600 m | 75 | 6 | 10 | 7 | %8,0 | %30,7 |
| 1601–2000 m | 33 | 4 | 2 | 4 | %12,1 | %30,3 |
| 2001+ m | 12 | 3 | 0 | 0 | %25,0* | %25,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 102 | 10 | 12 | 7 | %9,8 | %28,4 |
| Arap | 28 | 3 | 2 | 5 | %10,7* | %35,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 65 | 9 | 6 | 9 | %13,8 | %36,9 |
| Şartlı | 24 | 2 | 5 | 2 | %8,3* | %37,5* |
| Maiden | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Satış | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| G | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| KV-8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 68 | 11 | 6 | 3 | %16,2 | %29,4 |
| Ankara | 62 | 6 | 5 | 9 | %9,7 | %32,3 |
| Kocaeli | 23 | 8 | 3 | 2 | %34,8* | %56,5* |
| İstanbul | 18 | 2 | 3 | 2 | %11,1* | %38,9* |
| Bursa | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| İzmir | 8 | 1 | 2 | 4 | 1/8 | 7/8 |
| Adana | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 79 | 14 | 8 | 10 | %17,7 | %40,5 |
| Sentetik · Normal | 48 | 6 | 4 | 4 | %12,5 | %29,2 |
| Çim · Normal | 30 | 3 | 4 | 4 | %10,0 | %36,7 |
| Kum · Islak | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| Kum · Nemli | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
| Sentetik · Nemli | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
| 1201–1600 m | 112 | 16 | 13 | 11 | %14,3 | %35,7 |
| 1601–2000 m | 48 | 7 | 3 | 8 | %14,6 | %37,5 |
| 2001+ m | 19 | 5 | 1 | 1 | %26,3* | %36,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 152 | 23 | 17 | 15 | %15,1 | %36,2 |
| Arap | 42 | 6 | 3 | 7 | %14,3 | %38,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 84 | 15 | 7 | 13 | %17,9 | %41,7 |
| Şartlı | 51 | 10 | 9 | 4 | %19,6 | %45,1 |
| Maiden | 23 | 2 | 0 | 0 | %8,7* | %8,7* |
| KV-8 | 10 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %50,0* |
| Satış | 9 | 1 | 1 | 3 | 1/9 | 5/9 |
| G | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kurşun | 15 | 5 | 4 | 1 | %33,3* | %66,7* |
| M. Bilgin | 10 | 2 | 1 | 3 | %20,0* | %60,0* |
| S. Kaya | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| M. Kaya | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| C. Tepe | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| U. Temur | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A. Yıldız | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| M. Çelik | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| F. Sansar | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| S. Çelik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| El Alacran | 21 | 2 | 2 | 2 | %9,5* | %28,6* |
| Öztamer | 19 | 2 | 1 | 4 | %10,5* | %36,8* |
| Hardox | 16 | 3 | 4 | 0 | %18,8* | %43,8* |
| Wallace | 14 | 1 | 3 | 3 | %7,1* | %50,0* |
| Sian | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Address | 6 | 3 | 1 | 0 | 3/6 | 4/6 |
| Repeat Me | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Mir Berat | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Racing Phantom | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Warrıors | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 2000 Kum | Racing Phantom | M. Sunkar | 11/11 | 11,80 |
| 27.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | El Alacran | S. Çelik | 7/15 | 13,65 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 2 | 1500 Kum | Warrıors | A. Kurşun | 6/8 | 13,95 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1300 Çim | Teksevdam | S. Çelik | 9/9 | 21,00 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Sian | A. Kurşun | 8/9 | 11,70 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | El Alacran | C. Tepe | 8/13 | 12,05 |
| 08.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Kum | Warrıors | A. Kurşun | 2/8 | 6,35 |
| 03.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1600 Çim | Racing Phantom | U. Temur | 3/13 | 14,70 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Sian | M. Çelik | 6/16 | 11,90 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1800 Kum | El Alacran | F. Çetinbaş | 1/15 | 9,40 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Sian | M. Çelik | 5/12 | 11,60 |
| 19.09.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1200 Kum | Racing Phantom | U. Temur | 9/12 | 9,90 |
| 15.09.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1500 Kum | El Alacran | E. Çankaya | 7/10 | 4,65 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Sian | A. Yıldız | 6/8 | 13,30 |
| 06.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Warrıors | A. Kurşun | 1/7 | 4,90 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Sian | G. Özçelik | 7/10 | 19,55 |
| 29.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Öztamer | H. Turan | 2/9 | 11,60 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | El Alacran | M. Bilgin | 2/9 | 3,20 |
| 23.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Sian | M. Çelik | 2/10 | 20,75 |
| 21.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Öztamer | M. Bilgin | 10/16 | 14,20 |
Sık sorulanlar
Nihat Dündar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 101 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nihat Dündar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, Ankara.
Nihat Dündar en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 62 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.