Antrenör
Raci Atlı
Raci Atlı'ın atları son 12 ayda 52 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (26 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Raci Atlı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 52 | 4 | 8 | 7 | %7,7 | %36,5 | −%71,4 |
| Son 12 ay | 52 | 4 | 8 | 7 | %7,7 | %36,5 | −%71,4 |
| 2020'den bu yana | 489 | 50 | 70 | 54 | %10,2 | %35,6 | −%39,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 52 | 4 | 8 | 7 | %7,7 | %36,5 |
| 2024 | 75 | 12 | 13 | 9 | %16,0 | %45,3 |
| 2023 | 37 | 4 | 5 | 9 | %10,8 | %48,6 |
| 2022 | 77 | 7 | 12 | 6 | %9,1 | %32,5 |
| 2021 | 137 | 11 | 23 | 15 | %8,0 | %35,8 |
| 2020 | 111 | 12 | 9 | 8 | %10,8 | %26,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 26 | 2 | 2 | 4 | %7,7* | %30,8* |
| Adana | 18 | 2 | 5 | 1 | %11,1* | %44,4* |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 28 | 3 | 5 | 5 | %10,7* | %46,4* |
| Çim · Normal | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 28 | 2 | 4 | 5 | %7,1* | %39,3* |
| 1601–2000 m | 17 | 2 | 3 | 1 | %11,8* | %35,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 37 | 4 | 6 | 6 | %10,8 | %43,2 |
| Arap | 15 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %20,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 18 | 2 | 4 | 2 | %11,1* | %44,4* |
| Maiden | 13 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %38,5* |
| Handikap | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Satış | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 296 | 25 | 39 | 27 | %8,4 | %30,7 |
| Ankara | 177 | 23 | 29 | 24 | %13,0 | %42,9 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| İstanbul | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Şanlıurfa | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 257 | 30 | 36 | 27 | %11,7 | %36,2 |
| Çim · Normal | 162 | 17 | 21 | 20 | %10,5 | %35,8 |
| Kum · Nemli | 24 | 0 | 4 | 4 | %0,0* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| Kum · Sulu | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 109 | 15 | 20 | 13 | %13,8 | %44,0 |
| 1201–1600 m | 241 | 24 | 33 | 28 | %10,0 | %35,3 |
| 1601–2000 m | 114 | 10 | 15 | 10 | %8,8 | %30,7 |
| 2001+ m | 25 | 1 | 2 | 3 | %4,0* | %24,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 266 | 23 | 32 | 23 | %8,6 | %29,3 |
| İngiliz | 223 | 27 | 38 | 31 | %12,1 | %43,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 199 | 28 | 28 | 28 | %14,1 | %42,2 |
| Handikap | 135 | 7 | 16 | 9 | %5,2 | %23,7 |
| Maiden | 75 | 6 | 17 | 5 | %8,0 | %37,3 |
| KV-6 | 28 | 1 | 4 | 4 | %3,6* | %32,1* |
| Satış | 16 | 5 | 2 | 4 | %31,3* | %68,8* |
| KV-8 | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| KV-7 | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| A | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Arslan | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| E. Çankaya | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| N. Demir | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Ö. Özen | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| S. Çelik | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| M. Akyavuz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Çizik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| V. Abiş | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Özdemir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ser Veyron | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Princess Deniz | 11 | 2 | 3 | 3 | %18,2* | %72,7* |
| Kip Musa | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Doğanın Aslanı | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Ataklı Kız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İskit Alp | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Tığlıbey | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Dorothy Gale | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Attack Girl | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Tigris Rüzgarı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | Princess Deniz | M. Özdemir | 7/7 | 17,05 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Sentetik | Kip Musa | N. Demir | 9/9 | 10,90 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Kip Musa | N. Demir | 1/17 | 7,65 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Kip Musa | M. Arslan | 7/12 | 5,50 |
| 01.10.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Attack Girl | U. Temur | 9/9 | 43,75 |
| 01.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Ser Veyron | S. Çelik | 4/6 | 11,25 |
| 27.09.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Kip Musa | N. Demir | 5/16 | 16,35 |
| 17.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2000 Kum | Ser Veyron | E. Çankaya | 5/6 | 3,30 |
| 15.09.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Kum | Doğanın Aslanı | M. Akyavuz | 11/12 | 3,95 |
| 12.09.2026 | Ankara | KV-6 | 1900 Çim | Ser Veyron | E. Çankaya | 8/8 | 9,50 |
| 10.09.2026 | Ankara | Handikap 13 | 1500 Kum | Tigris Rüzgarı | E. Çizik | 8/8 | 13,50 |
| 29.08.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1400 Çim | Ser Veyron | E. Çankaya | 2/5 | 6,15 |
| 29.08.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Doğanın Aslanı | S. Çelik | 3/7 | 3,05 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | KV-6 | 1400 Kum | Princess Deniz | Ö. Özen | 7/8 | 18,50 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Kip Musa | Ö. Özen | 7/13 | 3,70 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Kip Musa | F. Sansar | 8/14 | 21,05 |
| 11.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Doğanın Aslanı | E. Çankaya | 5/15 | 10,50 |
| 08.08.2026 | Ankara | Satış 4 | 1400 Çim | Ser Veyron | M. Arslan | 3/7 | 5,20 |
| 01.08.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Ser Veyron | E. Çankaya | 6/11 | 9,55 |
| 01.08.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Ataklı Kız | M. Akyavuz | 7/9 | 9,95 |
Sık sorulanlar
Raci Atlı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 52 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Raci Atlı'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 3. koşu 18:30, PRINCESS DENİZ.
Raci Atlı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 26 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.