Antrenör
Yusuf Kaya
Yusuf Kaya'ın atları son 12 ayda 192 koşuya çıktı, 14 birincilik ve 45 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (73 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 176 | 12 | 9 | 18 | %6,8 | %22,2 | −%14,5 |
| Son 12 ay | 192 | 14 | 11 | 20 | %7,3 | %23,4 | −%17,8 |
| 2020'den bu yana | 192 | 14 | 11 | 20 | %7,3 | %23,4 | −%17,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 176 | 12 | 9 | 18 | %6,8 | %22,2 |
| 2025 | 16 | 2 | 2 | 2 | %12,5* | %37,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 73 | 3 | 6 | 9 | %4,1 | %24,7 |
| Bursa | 51 | 5 | 2 | 2 | %9,8 | %17,6 |
| Kocaeli | 43 | 4 | 2 | 3 | %9,3 | %20,9 |
| İstanbul | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Ankara | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Şanlıurfa | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 93 | 6 | 5 | 10 | %6,5 | %22,6 |
| Çim · Normal | 51 | 4 | 4 | 3 | %7,8 | %21,6 |
| Sentetik · Normal | 17 | 1 | 0 | 5 | %5,9* | %35,3* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 49 | 6 | 3 | 4 | %12,2 | %26,5 |
| 1201–1600 m | 93 | 6 | 6 | 8 | %6,5 | %21,5 |
| 1601–2000 m | 36 | 1 | 2 | 7 | %2,8 | %27,8 |
| 2001+ m | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 169 | 12 | 10 | 17 | %7,1 | %23,1 |
| İngiliz | 23 | 2 | 1 | 3 | %8,7* | %26,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 62 | 4 | 3 | 7 | %6,5 | %22,6 |
| Handikap | 61 | 5 | 3 | 8 | %8,2 | %26,2 |
| Şartlı | 48 | 4 | 3 | 4 | %8,3 | %22,9 |
| Satış | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 73 | 3 | 6 | 9 | %4,1 | %24,7 |
| Bursa | 51 | 5 | 2 | 2 | %9,8 | %17,6 |
| Kocaeli | 43 | 4 | 2 | 3 | %9,3 | %20,9 |
| İstanbul | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Ankara | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Şanlıurfa | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 93 | 6 | 5 | 10 | %6,5 | %22,6 |
| Çim · Normal | 51 | 4 | 4 | 3 | %7,8 | %21,6 |
| Sentetik · Normal | 17 | 1 | 0 | 5 | %5,9* | %35,3* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 49 | 6 | 3 | 4 | %12,2 | %26,5 |
| 1201–1600 m | 93 | 6 | 6 | 8 | %6,5 | %21,5 |
| 1601–2000 m | 36 | 1 | 2 | 7 | %2,8 | %27,8 |
| 2001+ m | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 169 | 12 | 10 | 17 | %7,1 | %23,1 |
| İngiliz | 23 | 2 | 1 | 3 | %8,7* | %26,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 62 | 4 | 3 | 7 | %6,5 | %22,6 |
| Handikap | 61 | 5 | 3 | 8 | %8,2 | %26,2 |
| Şartlı | 48 | 4 | 3 | 4 | %8,3 | %22,9 |
| Satış | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Coşkun | 26 | 1 | 1 | 4 | %3,8* | %23,1* |
| M. Akgöbek | 22 | 3 | 2 | 3 | %13,6* | %36,4* |
| R. Ketme | 14 | 3 | 4 | 0 | %21,4* | %50,0* |
| İ. Güreke | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| R. Kurt | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| E. Atlamaz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| S. Çelik | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| R. Yıldız | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| S. Çelik | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| M. Kaya | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Asıl Oğul | 21 | 2 | 2 | 4 | %9,5* | %38,1* |
| Gülümse Biraz | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| Büyükatak | 11 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %45,5* |
| Özernaz | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Sultanbeşir | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Gümbür Ateşi | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Stella Girl | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Özersoy | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Kırkpınar Beyi | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kralın Oğlu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Asıl Oğul | R. Kurt | 7/9 | 10,65 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Gülümse Biraz | M. Uyar | 11/17 | 36,70 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Saroz Beyi | E. Atlamaz | 7/10 | 21,55 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Mirialem | M. Akgöbek | 10/12 | 39,50 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Gülgülay | R. Kurt | 8/10 | 40,80 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Kum | Toygarlı | N. Demir | 7/9 | 19,00 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Lady Brown | S. Çelik | 10/10 | 3,10 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Parlak Elmas | R. Kurt | 13/16 | 72,30 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Kır Zincirlerini | E. Cankılıç | 1/16 | 9,60 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Saroz Beyi | M. Arslan | 14/16 | 9,60 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Kralın Oğlu | M. Uyar | 7/10 | 24,50 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Hebuba | M. Akgöbek | 8/12 | 45,15 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Saroz Beyi | R. Kurt | 13/14 | 5,80 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Kır Zincirlerini | M. Akgöbek | 3/14 | 5,80 |
| 13.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Lady Brown | S. Çelik | 2/6 | 5,55 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Cash For You | E. Atlamaz | 6/15 | 45,90 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Gül Derya | V. Demir | 12/12 | 25,00 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Büyükatak | Ö. Ordu | 7/9 | 7,90 |
| 29.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Gülümse Biraz | M. Akyavuz | 16/17 | 6,80 |
| 29.09.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Kralın Oğlu | M. Akdağ | 13/14 | 63,60 |
Sık sorulanlar
Yusuf Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 176 koşuda 12 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 1. koşu 17:15, ASIL OĞUL; Adana 9. koşu 21:30, KING INVICTUS; Adana 9. koşu 21:30, SHINING FAME.
Yusuf Kaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 73 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.