Antrenör
Enes Karaca
Enes Karaca'ın atları son 12 ayda 50 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Enes Karaca antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 3 | 2 | 5 | %7,3 | %24,4 | – |
| Son 12 ay | 50 | 5 | 4 | 6 | %10,0 | %30,0 | +%18,6 |
| 2020'den bu yana | 616 | 44 | 59 | 60 | %7,1 | %26,5 | −%45,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 3 | 2 | 5 | %7,3 | %24,4 |
| 2025 | 119 | 10 | 16 | 11 | %8,4 | %31,1 |
| 2024 | 45 | 10 | 5 | 3 | %22,2 | %40,0 |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2022 | 92 | 8 | 8 | 13 | %8,7 | %31,5 |
| 2021 | 31 | 1 | 2 | 2 | %3,2 | %16,1 |
| 2020 | 286 | 12 | 26 | 25 | %4,2 | %22,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 30 | 3 | 1 | 2 | %10,0 | %20,0 |
| Bursa | 16 | 2 | 3 | 4 | %12,5* | %56,3* |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 33 | 3 | 2 | 4 | %9,1 | %27,3 |
| Çim · Normal | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
| 1201–1600 m | 19 | 2 | 2 | 2 | %10,5* | %31,6* |
| 1601–2000 m | 22 | 3 | 2 | 0 | %13,6* | %22,7* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 43 | 4 | 4 | 5 | %9,3 | %30,2 |
| Arap | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 22 | 2 | 3 | 4 | %9,1* | %40,9* |
| Şartlı | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| Maiden | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 385 | 26 | 36 | 35 | %6,8 | %25,2 |
| Bursa | 102 | 10 | 6 | 13 | %9,8 | %28,4 |
| İstanbul | 85 | 6 | 6 | 9 | %7,1 | %24,7 |
| Antalya | 29 | 2 | 7 | 3 | %6,9* | %41,4* |
| Ankara | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| İzmir | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 372 | 32 | 39 | 38 | %8,6 | %29,3 |
| Çim · Normal | 93 | 8 | 7 | 7 | %8,6 | %23,7 |
| Kum · Nemli | 56 | 0 | 5 | 6 | %0,0 | %19,6 |
| Sentetik · Normal | 52 | 1 | 6 | 5 | %1,9 | %23,1 |
| Kum · Islak | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 178 | 18 | 15 | 21 | %10,1 | %30,3 |
| 1201–1600 m | 277 | 18 | 29 | 29 | %6,5 | %27,4 |
| 1601–2000 m | 147 | 7 | 11 | 8 | %4,8 | %17,7 |
| 2001+ m | 14 | 1 | 4 | 2 | %7,1* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 358 | 34 | 39 | 33 | %9,5 | %29,6 |
| Arap | 258 | 10 | 20 | 27 | %3,9 | %22,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 229 | 19 | 30 | 22 | %8,3 | %31,0 |
| Maiden | 166 | 13 | 14 | 14 | %7,8 | %24,7 |
| Handikap | 159 | 6 | 10 | 14 | %3,8 | %18,9 |
| Satış | 27 | 3 | 1 | 5 | %11,1* | %33,3* |
| KV-6 | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| KV-7 | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| KV-8 | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Y. Gökçe | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| B. Mırık | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| G. Özçelik | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| A. Sözen | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| İ. Katı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Coşkun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çiçek | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| E. Akpınar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alin Ece | 9 | 2 | 1 | 2 | 2/9 | 5/9 |
| Endowed | 7 | 0 | 3 | 0 | 0/7 | 3/7 |
| Quiet River | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Hammerwich | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Beluça | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Shuen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Heart Shot | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Lovenly Lady | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Engürü | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Öncüer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Öncüer | R. Yıldız | 3/17 | 5,10 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Johny Blaze | İ. Katı | 8/8 | 18,80 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Shuen | M. Bilgin | 5/12 | 17,05 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Beluça | Y. Gökçe | 9/11 | 25,25 |
| 06.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Shuen | A. Yıldız | 5/7 | 20,90 |
| 28.08.2026 | Bursa | KV-6 | 2000 Çim | Deniz Tutkusu | M. Bilgin | 6/9 | 8,60 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Quiet River | M. Coşkun | 7/8 | 14,20 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Beluça | G. Özçelik | 14/15 | 6,90 |
| 14.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Çim | Alin Ece | M. Çiçek | 3/11 | 7,15 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1800 Kum | Quiet River | E. Akpınar | 5/8 | 38,70 |
| 06.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Beluça | Y. Gökçe | 4/8 | 10,55 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | King Woman | İ. Katı | 6/6 | 14,80 |
| 03.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Alin Ece | A. Sözen | 4/8 | 5,35 |
| 28.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Quiet River | M. Turan | 6/11 | 17,50 |
| 24.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Çim | Alin Ece | A. Sözen | 2/12 | 2,05 |
| 21.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1500 Kum | Stormer | S. Özen | 6/8 | 30,05 |
| 10.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Alin Ece | N. Avci | 3/4 | 2,65 |
| 10.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Quiet River | Ç. Taşcı | 3/8 | 22,00 |
| 07.07.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1900 Kum | Hammerwich | M. Bilgin | 1/12 | 22,60 |
| 02.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Quiet River | Y. Gökçe | 7/11 | 51,15 |
Sık sorulanlar
Enes Karaca bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 41 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Enes Karaca'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.10.2026, Bursa.
Enes Karaca en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 30 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.