Antrenör
Mikail Altın
Mikail Altın'ın atları son 12 ayda 49 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (31 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mikail Altın antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %5,6 | – |
| Son 12 ay | 49 | 1 | 5 | 2 | %2,0 | %16,3 | – |
| 2020'den bu yana | 1073 | 70 | 98 | 95 | %6,5 | %24,5 | −%42,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %5,6 |
| 2025 | 188 | 11 | 15 | 17 | %5,9 | %22,9 |
| 2024 | 250 | 16 | 21 | 24 | %6,4 | %24,4 |
| 2023 | 212 | 13 | 21 | 19 | %6,1 | %25,0 |
| 2022 | 227 | 26 | 27 | 25 | %11,5 | %34,4 |
| 2021 | 141 | 3 | 11 | 8 | %2,1 | %15,6 |
| 2020 | 19 | 1 | 2 | 1 | %5,3* | %21,1* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 31 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %9,7 |
| Bursa | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 36 | 1 | 3 | 2 | %2,8 | %16,7 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| 1201–1600 m | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| 1601–2000 m | 17 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %23,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 34 | 1 | 1 | 2 | %2,9 | %11,8 |
| İngiliz | 15 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %26,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Handikap | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Şartlı | 14 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %35,7* |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 694 | 48 | 56 | 56 | %6,9 | %23,1 |
| İstanbul | 215 | 7 | 20 | 20 | %3,3 | %21,9 |
| Bursa | 129 | 8 | 14 | 16 | %6,2 | %29,5 |
| Ankara | 16 | 5 | 2 | 3 | %31,3* | %62,5* |
| İzmir | 14 | 2 | 4 | 0 | %14,3* | %42,9* |
| Antalya | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 652 | 47 | 58 | 56 | %7,2 | %24,7 |
| Çim · Normal | 122 | 8 | 11 | 10 | %6,6 | %23,8 |
| Sentetik · Normal | 120 | 4 | 12 | 15 | %3,3 | %25,8 |
| Kum · Nemli | 82 | 8 | 6 | 3 | %9,8 | %20,7 |
| Kum · Islak | 43 | 3 | 6 | 7 | %7,0 | %37,2 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 20 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 249 | 18 | 15 | 21 | %7,2 | %21,7 |
| 1201–1600 m | 516 | 33 | 51 | 45 | %6,4 | %25,0 |
| 1601–2000 m | 287 | 18 | 29 | 29 | %6,3 | %26,5 |
| 2001+ m | 21 | 1 | 3 | 0 | %4,8* | %19,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 721 | 49 | 62 | 57 | %6,8 | %23,3 |
| İngiliz | 352 | 21 | 36 | 38 | %6,0 | %27,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 326 | 26 | 32 | 20 | %8,0 | %23,9 |
| Şartlı | 319 | 22 | 26 | 38 | %6,9 | %27,0 |
| Maiden | 303 | 17 | 22 | 19 | %5,6 | %19,1 |
| Satış | 52 | 2 | 6 | 6 | %3,8 | %26,9 |
| KV-6 | 26 | 1 | 5 | 4 | %3,8* | %38,5* |
| KV-7 | 16 | 1 | 1 | 5 | %6,3* | %43,8* |
| KV-8 | 15 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %40,0* |
| G | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Maiden/Satış | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| A | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Ketme | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| A. Altın | 7 | 1 | 3 | 1 | 1/7 | 5/7 |
| R. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| O. Atmaca | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Keçeci | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ö. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Turan | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çiçek Tohumu | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Demir Vargas | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Cangür | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ezgil Fırtınası | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Başımın Belası | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Orunbay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Gümbür Şah | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Beylerinbeyi | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Çermikşah | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| My İkarus | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Demir Vargas | E. Bakıcı | 9/13 | 57,10 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Johny Blaze | M. Aydın | 10/11 | 40,65 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Demir Vargas | R. Yıldız | 7/9 | 36,50 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Orunbay | M. Turan | 10/14 | 27,25 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Demir Vargas | R. Yıldız | 12/14 | 71,55 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Cangür | Ç. Taşcı | 13/14 | 68,00 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Orunbay | M. Akyavuz | 10/15 | 19,65 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Çiçek Tohumu | Y. Yüksel | 11/13 | 24,30 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Demir Vargas | R. Yıldız | 9/13 | 95,00 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Çiçek Tohumu | R. Ketme | 6/11 | 11,55 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Gümbür Şah | O. Yıldız | 9/14 | 9,45 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Ezgil Fırtınası | M. Çelik | 12/14 | 33,90 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Gümbür Şah | R. Ketme | 9/12 | 10,95 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1400 Kum | Mekansız Kral | R. Ketme | 12/14 | 27,10 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1400 Kum | Beylerinbeyi | O. Atmaca | 6/14 | 4,65 |
| 07.08.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Başımın Belası | R. Ketme | 4/9 | 16,45 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | Çermikşah | C. Tepe | 7/13 | 29,75 |
| 28.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Cangür | R. Ketme | 8/9 | 15,40 |
| 21.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Emirhat | M. Çelik | 10/11 | 8,75 |
| 21.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Coşdur | Ö. Özen | 7/11 | 8,75 |
Sık sorulanlar
Mikail Altın bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 36 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mikail Altın'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Mikail Altın en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 31 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.