Antrenör
Hüseyin Çalışkan
Hüseyin Çalışkan'ın atları son 12 ayda 40 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (16 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Çalışkan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 4 | 2 | 4 | %11,1 | %27,8 | – |
| Son 12 ay | 40 | 4 | 2 | 5 | %10,0 | %27,5 | – |
| 2020'den bu yana | 723 | 86 | 72 | 98 | %11,9 | %35,4 | −%35,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 4 | 2 | 4 | %11,1 | %27,8 |
| 2025 | 105 | 11 | 14 | 18 | %10,5 | %41,0 |
| 2024 | 154 | 19 | 17 | 23 | %12,3 | %38,3 |
| 2023 | 161 | 28 | 19 | 27 | %17,4 | %46,0 |
| 2022 | 98 | 7 | 7 | 13 | %7,1 | %27,6 |
| 2021 | 89 | 6 | 6 | 6 | %6,7 | %20,2 |
| 2020 | 80 | 11 | 7 | 7 | %13,8 | %31,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| İstanbul | 15 | 1 | 0 | 3 | %6,7* | %26,7* |
| Bursa | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 21 | 2 | 0 | 2 | %9,5* | %19,0* |
| Sentetik · Normal | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Normal | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| 1201–1600 m | 27 | 2 | 1 | 3 | %7,4* | %22,2* |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 22 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %22,7* |
| İngiliz | 18 | 4 | 1 | 1 | %22,2* | %33,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 23 | 2 | 1 | 4 | %8,7* | %30,4* |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Şartlı | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 332 | 33 | 38 | 37 | %9,9 | %32,5 |
| Bursa | 175 | 25 | 17 | 25 | %14,3 | %38,3 |
| İstanbul | 112 | 10 | 9 | 17 | %8,9 | %32,1 |
| Antalya | 57 | 11 | 5 | 10 | %19,3 | %45,6 |
| Ankara | 27 | 3 | 1 | 8 | %11,1* | %44,4* |
| İzmir | 20 | 4 | 2 | 1 | %20,0* | %35,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 352 | 40 | 37 | 39 | %11,4 | %33,0 |
| Çim · Normal | 140 | 14 | 15 | 22 | %10,0 | %36,4 |
| Sentetik · Normal | 89 | 14 | 8 | 13 | %15,7 | %39,3 |
| Kum · Nemli | 71 | 5 | 9 | 10 | %7,0 | %33,8 |
| Kum · Islak | 25 | 2 | 2 | 6 | %8,0* | %40,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 3 | 0 | 6 | %21,4* | %64,3* |
| Çim · Ağır | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 102 | 18 | 14 | 19 | %17,6 | %50,0 |
| 1201–1600 m | 340 | 44 | 30 | 47 | %12,9 | %35,6 |
| 1601–2000 m | 237 | 20 | 25 | 23 | %8,4 | %28,7 |
| 2001+ m | 44 | 4 | 3 | 9 | %9,1 | %36,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 474 | 62 | 48 | 65 | %13,1 | %36,9 |
| Arap | 249 | 24 | 24 | 33 | %9,6 | %32,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 261 | 24 | 21 | 37 | %9,2 | %31,4 |
| Şartlı | 207 | 32 | 25 | 27 | %15,5 | %40,6 |
| Maiden | 136 | 18 | 13 | 21 | %13,2 | %38,2 |
| KV-6 | 31 | 6 | 3 | 2 | %19,4 | %35,5 |
| KV-7 | 26 | 2 | 6 | 3 | %7,7* | %42,3* |
| KV-8 | 18 | 2 | 3 | 3 | %11,1* | %44,4* |
| G | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Satış | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| KV-9 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
| A | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Özen | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| G. Özçelik | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| E. Aktuğ | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| V. Abiş | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| M. Kaya | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| O. Yıldız | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| A. Aslan | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| B. Akçay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Boyraz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady Stone | 8 | 0 | 1 | 3 | 0/8 | 4/8 |
| Meloncitto | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| Ruler Stone | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Cerko Lipa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ormancıbey | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Katsura | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Kır Papatyası | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| You Got This | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Steel Strong | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Özgünstone | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1200 Kum | Meloncitto | O. Yıldız | 2/6 | 1,40 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Ormancıbey | S. Özen | 7/11 | 19,25 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Ruler Stone | B. Akçay | 6/11 | 70,10 |
| 23.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Meloncitto | S. Boyraz | 4/7 | 2,85 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Ruler Stone | S. Özen | 9/14 | 37,95 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Ormancıbey | S. Özen | 7/10 | 35,75 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Ormancıbey | O. Atmaca | 11/14 | 27,90 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Meloncitto | V. Abiş | 1/5 | 4,25 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Ruler Stone | S. Özen | 8/10 | 28,25 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | KV-6 | 1500 Kum | Meloncitto | G. Özçelik | 5/8 | 3,60 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Ruler Stone | R. Ketme | 7/9 | 54,90 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Ruler Stone | A. İnci | 8/13 | 14,95 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Ruler Stone | S. Özen | 8/10 | 11,25 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1500 Kum | Kır Papatyası | U. Levent | 9/12 | 41,00 |
| 06.08.2026 | Kocaeli | KV-8 | 1400 Kum | Meloncitto | G. Özçelik | 1/7 | 19,10 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Ruler Stone | S. Kaya | 6/10 | 5,35 |
| 30.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Katsura | A. Aslan | 1/7 | 2,85 |
| 22.06.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Çim | Kır Papatyası | M. Kaya | 3/20 | 9,40 |
| 09.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1100 Kum | Katsura | A. Aslan | 3/7 | 19,30 |
| 04.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Cerko Lipa | M. Çelik | 10/11 | 45,00 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Çalışkan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 36 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Çalışkan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Hüseyin Çalışkan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 16 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.