Antrenör
Yasin Taşkın
Yasin Taşkın'ın atları son 12 ayda 119 koşuya çıktı, 15 birincilik ve 39 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (75 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yasin Taşkın antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 106 | 15 | 8 | 13 | %14,2 | %34,0 | +%63,8 |
| Son 12 ay | 119 | 15 | 8 | 16 | %12,6 | %32,8 | +%45,9 |
| 2020'den bu yana | 184 | 22 | 17 | 26 | %12,0 | %35,3 | +%37,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 106 | 15 | 8 | 13 | %14,2 | %34,0 |
| 2025 | 70 | 5 | 7 | 13 | %7,1 | %35,7 |
| 2024 | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 75 | 9 | 7 | 9 | %12,0 | %33,3 |
| İstanbul | 23 | 4 | 1 | 3 | %17,4* | %34,8* |
| Kocaeli | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| İzmir | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 56 | 5 | 3 | 8 | %8,9 | %28,6 |
| Çim · Normal | 23 | 4 | 4 | 1 | %17,4* | %39,1* |
| Sentetik · Normal | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Kum · Nemli | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| Kum · Islak | 8 | 2 | 0 | 2 | 2/8 | 4/8 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 5 | 1 | 1 | %21,7* | %30,4* |
| 1201–1600 m | 62 | 7 | 6 | 8 | %11,3 | %33,9 |
| 1601–2000 m | 29 | 3 | 1 | 6 | %10,3* | %34,5* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 117 | 15 | 8 | 15 | %12,8 | %32,5 |
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 40 | 5 | 3 | 2 | %12,5 | %25,0 |
| Şartlı | 36 | 7 | 3 | 7 | %19,4 | %47,2 |
| Maiden | 30 | 2 | 2 | 6 | %6,7 | %33,3 |
| KV-6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 117 | 13 | 11 | 14 | %11,1 | %32,5 |
| İstanbul | 29 | 4 | 1 | 6 | %13,8* | %37,9* |
| İzmir | 17 | 4 | 1 | 3 | %23,5* | %47,1* |
| Kocaeli | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
| Ankara | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 100 | 11 | 10 | 14 | %11,0 | %35,0 |
| Çim · Normal | 34 | 5 | 5 | 3 | %14,7 | %38,2 |
| Sentetik · Normal | 13 | 2 | 0 | 3 | %15,4* | %38,5* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| Kum · Islak | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 6 | 2 | 3 | %18,2 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 102 | 12 | 13 | 14 | %11,8 | %38,2 |
| 1601–2000 m | 43 | 4 | 2 | 8 | %9,3 | %32,6 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 181 | 22 | 17 | 25 | %12,2 | %35,4 |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 59 | 10 | 8 | 11 | %16,9 | %49,2 |
| Handikap | 53 | 5 | 5 | 3 | %9,4 | %24,5 |
| Maiden | 48 | 5 | 2 | 10 | %10,4 | %35,4 |
| KV-6 | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| KV-7 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Gökçe | 12 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %50,0* |
| O. Yıldız | 11 | 3 | 0 | 5 | %27,3* | %72,7* |
| H. Turan | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| O. Eren | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| N. Avci | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| G. Özçelik | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
| E. Bozdağ | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| E. Kadirler | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| G. Kocakaya | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| E. Akkaya | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balatürk | 16 | 1 | 1 | 3 | %6,3* | %31,3* |
| Gönülpınarı | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| Biçergiller | 14 | 3 | 3 | 2 | %21,4* | %57,1* |
| Belkıs Ana | 13 | 3 | 0 | 4 | %23,1* | %53,8* |
| Şensoy | 10 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %40,0* |
| Kestenoğlu | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Köycü Bey | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Hükümdar Kılıcı | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Şöhret Hanım | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Kopuk Uçurtma | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Köycü Bey | H. Turan | 1/9 | 30,60 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Biçergiller | Ö. Yıldırım | 11/15 | 7,35 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Tm Bataile | E. Aktuğ | 6/11 | 4,95 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Hükümdar Kılıcı | O. Yıldız | 7/12 | 18,35 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Şensoy | O. Yıldız | 3/11 | 5,70 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Köycü Bey | E. Bozdağ | 7/13 | 21,95 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Mevlüde Hatun | N. Avci | 3/10 | 2,50 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Çim | Biçergiller | O. Yıldız | 3/12 | 4,75 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Hükümdar Kılıcı | E. Kadirler | 12/14 | 27,35 |
| 14.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Belkıs Ana | A. Sözen | 11/17 | 29,95 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Biçergiller | O. Yıldız | 1/15 | 5,90 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Şensoy | O. Yıldız | 3/9 | 5,70 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Şöhret Hanım | E. Kadirler | 4/15 | 1,70 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 2 | 1400 Kum | Hükümdar Kılıcı | E. Akkaya | 6/9 | 3,25 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Biçergiller | O. Yıldız | 3/13 | 9,75 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Köycü Bey | H. Turan | 7/12 | 8,60 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Hükümdar Kılıcı | E. Akkaya | 1/12 | 13,60 |
| 18.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Şöhret Hanım | S. Boyraz | 4/21 | 23,65 |
| 16.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Belkıs Ana | V. Abiş | 3/12 | 6,50 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Şensoy | O. Gökçe | 11/14 | 3,75 |
Sık sorulanlar
Yasin Taşkın bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 106 koşuda 15 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yasin Taşkın'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Yasin Taşkın en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 75 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.