Antrenör
Cuma Güneş
Cuma Güneş'ın atları son 12 ayda 84 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 18 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (45 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Güneş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 66 | 3 | 2 | 8 | %4,5 | %19,7 | −%62,3 |
| Son 12 ay | 84 | 6 | 4 | 8 | %7,1 | %21,4 | −%60,0 |
| 2020'den bu yana | 397 | 42 | 41 | 54 | %10,6 | %34,5 | −%48,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 66 | 3 | 2 | 8 | %4,5 | %19,7 |
| 2025 | 65 | 8 | 10 | 5 | %12,3 | %35,4 |
| 2024 | 41 | 4 | 5 | 6 | %9,8 | %36,6 |
| 2023 | 103 | 21 | 13 | 19 | %20,4 | %51,5 |
| 2022 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| 2021 | 74 | 5 | 5 | 10 | %6,8 | %27,0 |
| 2020 | 44 | 1 | 5 | 6 | %2,3 | %27,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 45 | 2 | 2 | 6 | %4,4 | %22,2 |
| Bursa | 28 | 1 | 2 | 1 | %3,6* | %14,3* |
| Kocaeli | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| İzmir | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 24 | 5 | 1 | 1 | %20,8* | %29,2* |
| Çim · Normal | 22 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Sentetik · Normal | 16 | 1 | 1 | 4 | %6,3* | %37,5* |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| 1201–1600 m | 54 | 3 | 3 | 4 | %5,6 | %18,5 |
| 1601–2000 m | 10 | 3 | 1 | 1 | %30,0* | %50,0* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 47 | 6 | 3 | 6 | %12,8 | %31,9 |
| İngiliz | 37 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %8,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 29 | 4 | 1 | 1 | %13,8* | %20,7* |
| Maiden | 26 | 1 | 1 | 4 | %3,8* | %23,1* |
| Handikap | 16 | 1 | 2 | 3 | %6,3* | %37,5* |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 172 | 14 | 21 | 16 | %8,1 | %29,7 |
| İzmir | 103 | 18 | 10 | 21 | %17,5 | %47,6 |
| İstanbul | 72 | 3 | 4 | 7 | %4,2 | %19,4 |
| Kocaeli | 46 | 7 | 6 | 9 | %15,2 | %47,8 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 143 | 15 | 14 | 14 | %10,5 | %30,1 |
| Çim · Normal | 131 | 18 | 13 | 20 | %13,7 | %38,9 |
| Kum · Nemli | 32 | 4 | 6 | 4 | %12,5 | %43,8 |
| Sentetik · Normal | 30 | 2 | 2 | 5 | %6,7 | %30,0 |
| Çim · Yumuşak | 18 | 1 | 3 | 2 | %5,6* | %33,3* |
| Kum · Islak | 18 | 1 | 0 | 5 | %5,6* | %33,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %30,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 98 | 11 | 13 | 17 | %11,2 | %41,8 |
| 1201–1600 m | 176 | 22 | 18 | 18 | %12,5 | %33,0 |
| 1601–2000 m | 99 | 8 | 7 | 16 | %8,1 | %31,3 |
| 2001+ m | 24 | 1 | 3 | 3 | %4,2* | %29,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 291 | 33 | 30 | 41 | %11,3 | %35,7 |
| İngiliz | 106 | 9 | 11 | 13 | %8,5 | %31,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 140 | 8 | 16 | 16 | %5,7 | %28,6 |
| Şartlı | 126 | 18 | 16 | 19 | %14,3 | %42,1 |
| Maiden | 65 | 10 | 5 | 10 | %15,4 | %38,5 |
| KV-6 | 18 | 2 | 2 | 4 | %11,1* | %44,4* |
| KV-7 | 14 | 3 | 0 | 4 | %21,4* | %50,0* |
| G | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| KV-8 | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Akpınar | 24 | 2 | 1 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| N. Avci | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| K. Gökçe | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| M. Çelik | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| E. Cankılıç | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| G. Özçelik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Z. Karabulut | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| C. Altun | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çiçek | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mamba Forever | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Tümçıkmaz | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Mavi Hakan | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Titania | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Hevenk | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| Aybuket | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Gündüz Fırtınası | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| King Of The Sea | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Iron Lady | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ufuktepe | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Junior Alaattin | M. Kaya | 3/8 | 5,10 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Aram Samsam | Z. Karabulut | 1/15 | 13,55 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Tümçıkmaz | Ö. Yıldırım | 5/11 | 10,30 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Ufuktepe | Ö. Yıldırım | 2/11 | 5,60 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Mavi Hakan | M. Çelik | 3/11 | 5,60 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Aram Samsam | Z. Karabulut | 3/18 | 5,75 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Ufuktepe | E. Cankılıç | 9/11 | 2,40 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Mavi Hakan | M. Çelik | 4/11 | 2,40 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Tümçıkmaz | N. Avci | 3/11 | 9,30 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2400 Sentetik | Aram Samsam | Z. Karabulut | 3/11 | 13,70 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Tümçıkmaz | E. Cankılıç | 3/14 | 22,95 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Mavi Hakan | M. Bilgin | 6/13 | 10,10 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Ufuktepe | E. Cankılıç | 4/13 | 10,10 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Ufuktepe | E. Cankılıç | 4/14 | 11,00 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Mavi Hakan | G. Özçelik | 5/9 | 18,80 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Tümçıkmaz | G. Özçelik | 5/8 | 48,50 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Hevenk | N. Avci | 4/10 | 1,85 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Mavi Hakan | K. Gökçe | 7/14 | 35,35 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Tümçıkmaz | K. Gökçe | 6/10 | 27,40 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Hevenk | N. Avci | 1/11 | 5,35 |
Sık sorulanlar
Cuma Güneş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 66 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Güneş'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 1. koşu 14:00, JUNIOR ALAATTİN.
Cuma Güneş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 45 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.