Antrenör
Veysal Karakaya
Veysal Karakaya'ın atları son 12 ayda 37 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (34 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Veysal Karakaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 1 | 2 | 2 | %2,9 | %14,7 | – |
| Son 12 ay | 37 | 1 | 3 | 2 | %2,7 | %16,2 | – |
| 2020'den bu yana | 211 | 23 | 15 | 29 | %10,9 | %31,8 | −%35,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 1 | 2 | 2 | %2,9 | %14,7 |
| 2025 | 35 | 2 | 3 | 4 | %5,7 | %25,7 |
| 2024 | 29 | 3 | 2 | 3 | %10,3* | %27,6* |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2022 | 19 | 2 | 3 | 1 | %10,5* | %31,6* |
| 2021 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2020 | 90 | 15 | 5 | 19 | %16,7 | %43,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 34 | 1 | 3 | 2 | %2,9 | %17,6 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| Çim · Normal | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| Kum · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| 1201–1600 m | 19 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,8* |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 2001+ m | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 20 | 1 | 2 | 2 | %5,0* | %25,0* |
| İngiliz | 17 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
| Şartlı | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Maiden | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 178 | 18 | 13 | 22 | %10,1 | %29,8 |
| Kocaeli | 19 | 4 | 0 | 4 | %21,1* | %42,1* |
| Bursa | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Ankara | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 94 | 9 | 7 | 13 | %9,6 | %30,9 |
| Çim · Normal | 76 | 9 | 7 | 9 | %11,8 | %32,9 |
| Kum · Normal | 24 | 3 | 1 | 5 | %12,5* | %37,5* |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 36 | 5 | 1 | 6 | %13,9 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 115 | 15 | 11 | 15 | %13,0 | %35,7 |
| 1601–2000 m | 41 | 3 | 1 | 5 | %7,3 | %22,0 |
| 2001+ m | 19 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %26,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 127 | 10 | 7 | 16 | %7,9 | %26,0 |
| Arap | 84 | 13 | 8 | 13 | %15,5 | %40,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 65 | 6 | 4 | 9 | %9,2 | %29,2 |
| Maiden | 58 | 5 | 3 | 5 | %8,6 | %22,4 |
| Handikap | 55 | 8 | 4 | 10 | %14,5 | %40,0 |
| G | 12 | 1 | 3 | 1 | %8,3* | %41,7* |
| KV-6 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| KV-8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Sözen | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| G. Özçelik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G. Bektaş | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| B. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| U. Levent | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Çizik | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Ö. Yıldırım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| K. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Z. Karabulut | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Namsal | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Son Of The Knife | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Birsensin Sultan | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Girl Of The Night | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Frou Frou | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Yoldere Güzeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Good Time Charlie | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Traktör | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Dağlıoğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Acar Tay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Namsal | A. Sözen | 3/7 | 4,75 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Sentetik | Frou Frou | K. Gökçe | 10/10 | 36,30 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Namsal | A. Sözen | 2/9 | 12,15 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | KV-7 | 2000 Kum | Frou Frou | A. Sözen | 9/11 | 13,10 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Namsal | A. Sözen | 10/11 | 17,85 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Son Of The Knife | Z. Karabulut | 6/8 | 32,90 |
| 18.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 2200 Sentetik | Frou Frou | G. Kocakaya | 5/8 | 8,35 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1200 Sentetik | Namsal | H. Çizik | 1/18 | 2,20 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1400 Çim | Namsal | A. Çelik | 5/12 | 3,70 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Girl Of The Night | G. Bektaş | 14/15 | 120,65 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Yoldere Güzeli | S. Özen | 13/13 | 54,55 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Çim | Traktör | B. Gökçe | 15/18 | 26,40 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Çim | Girl Of The Night | C. Yıldırım | 8/10 | 73,25 |
| 14.08.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Yoldere Güzeli | N. Şen | 6/14 | 31,00 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Girl Of The Night | U. Levent | 11/14 | 49,80 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Dağlıoğlu | U. Levent | 9/15 | 117,80 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Namsal | H. Çizik | 3/12 | 15,90 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Yoldere Güzeli | Ö. Yıldırım | 11/11 | 8,60 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Namsal | Ö. Yıldırım | 8/12 | 4,25 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Girl Of The Night | B. Gökçe | 12/12 | 38,50 |
Sık sorulanlar
Veysal Karakaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 34 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Veysal Karakaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.10.2026, İstanbul.
Veysal Karakaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 34 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.