Antrenör
Hüseyin Şimşek
Hüseyin Şimşek'ın atları son 12 ayda 36 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (27 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Şimşek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 35 | 2 | 4 | 2 | %5,7 | %22,9 | – |
| Son 12 ay | 36 | 2 | 4 | 2 | %5,6 | %22,2 | – |
| 2020'den bu yana | 415 | 31 | 56 | 42 | %7,5 | %31,1 | −%56,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 35 | 2 | 4 | 2 | %5,7 | %22,9 |
| 2025 | 36 | 1 | 2 | 1 | %2,8 | %11,1 |
| 2024 | 40 | 3 | 1 | 3 | %7,5 | %17,5 |
| 2023 | 73 | 3 | 11 | 11 | %4,1 | %34,2 |
| 2022 | 94 | 8 | 7 | 10 | %8,5 | %26,6 |
| 2021 | 82 | 9 | 18 | 10 | %11,0 | %45,1 |
| 2020 | 55 | 5 | 13 | 5 | %9,1 | %41,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 27 | 2 | 4 | 2 | %7,4* | %29,6* |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 14 | 1 | 3 | 0 | %7,1* | %28,6* |
| Kum · Normal | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 1201–1600 m | 24 | 2 | 4 | 1 | %8,3* | %29,2* |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 23 | 2 | 4 | 0 | %8,7* | %26,1* |
| İngiliz | 13 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %15,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 24 | 1 | 4 | 1 | %4,2* | %25,0* |
| Şartlı | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Maiden | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 401 | 30 | 56 | 42 | %7,5 | %31,9 |
| Ankara | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 255 | 20 | 35 | 27 | %7,8 | %32,2 |
| Çim · Normal | 112 | 8 | 15 | 11 | %7,1 | %30,4 |
| Kum · Normal | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 2 | 5 | 2 | %6,1 | %27,3 |
| 1201–1600 m | 164 | 10 | 18 | 13 | %6,1 | %25,0 |
| 1601–2000 m | 121 | 11 | 18 | 15 | %9,1 | %36,4 |
| 2001+ m | 97 | 8 | 15 | 12 | %8,2 | %36,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 333 | 26 | 47 | 41 | %7,8 | %34,2 |
| Arap | 82 | 5 | 9 | 1 | %6,1 | %18,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 171 | 13 | 27 | 12 | %7,6 | %30,4 |
| Şartlı | 127 | 11 | 14 | 17 | %8,7 | %33,1 |
| Maiden | 55 | 6 | 8 | 3 | %10,9 | %30,9 |
| KV-7 | 19 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %36,8* |
| KV-6 | 11 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %45,5* |
| Satış | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| KV-8 | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| G | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Gökçe | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| G. Bektaş | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| M. Keçeci | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| B. Çetin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Korkmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Akçay | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Kocakaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Tekpetek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çelik Abi | 21 | 2 | 4 | 0 | %9,5* | %28,6* |
| Big Gamble | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Fleximan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Benganman | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Hellas | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Shofukan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Muşun Gülü | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Çelik Abi | B. Gökçe | 10/13 | 3,25 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Çelik Abi | B. Akçay | 1/18 | 5,50 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Fleximan | E. Çankaya | 6/8 | 37,35 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Benganman | G. Bektaş | 12/13 | 29,25 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Çelik Abi | G. Bektaş | 6/17 | 4,25 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Çelik Abi | G. Bektaş | 2/13 | 33,30 |
| 24.09.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Kum | Fleximan | G. Kocakaya | 7/9 | 7,10 |
| 18.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Çelik Abi | M. Tekpetek | 9/19 | 31,45 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Sentetik | Hellas | Y. Gökçe | 5/8 | 8,75 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Çim | Çelik Abi | G. Özçelik | 13/18 | 27,45 |
| 08.08.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2200 Çim | Çelik Abi | A. Çelik | 6/9 | 8,70 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Çelik Abi | N. Avci | 8/16 | 13,75 |
| 21.07.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Big Gamble | S. Özen | 9/9 | 30,85 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Çelik Abi | V. Abiş | 5/12 | 4,55 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Shofukan | B. Gökçe | 5/5 | 6,30 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Çelik Abi | B. Çetin | 4/12 | 14,15 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Çelik Abi | G. Bektaş | 13/14 | 13,95 |
| 10.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Çelik Abi | M. Çelik | 8/11 | 2,30 |
| 27.05.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Çelik Abi | M. Keçeci | 2/18 | 4,75 |
| 22.05.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Muşun Gülü | M. Keçeci | 12/15 | 65,20 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Şimşek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 35 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Şimşek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Hüseyin Şimşek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 27 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.