Antrenör
Hakan Polat
Hakan Polat'ın atları son 12 ayda 42 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (18 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Polat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 6 | 1 | 4 | %19,4 | %35,5 | – |
| Son 12 ay | 42 | 7 | 3 | 5 | %16,7 | %35,7 | – |
| 2020'den bu yana | 114 | 16 | 5 | 9 | %14,0 | %26,3 | −%15,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 6 | 1 | 4 | %19,4 | %35,5 |
| 2025 | 65 | 10 | 3 | 5 | %15,4 | %27,7 |
| 2024 | 18 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 18 | 2 | 0 | 1 | %11,1* | %16,7* |
| Kocaeli | 15 | 3 | 1 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| Bursa | 7 | 2 | 1 | 2 | 2/7 | 5/7 |
| İzmir | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 5 | 1 | 3 | %26,3* | %47,4* |
| Çim · Normal | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 22 | 4 | 1 | 2 | %18,2* | %31,8* |
| 1601–2000 m | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| 2001+ m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 40 | 7 | 3 | 5 | %17,5 | %37,5 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 16 | 3 | 0 | 3 | %18,8* | %37,5* |
| Şartlı | 13 | 2 | 2 | 0 | %15,4* | %30,8* |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Maiden | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Satış | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 39 | 6 | 1 | 3 | %15,4 | %25,6 |
| Antalya | 32 | 1 | 1 | 0 | %3,1 | %6,3 |
| Kocaeli | 25 | 4 | 1 | 3 | %16,0* | %32,0* |
| Bursa | 14 | 5 | 1 | 3 | %35,7* | %64,3* |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 40 | 8 | 1 | 4 | %20,0 | %32,5 |
| Çim · Normal | 26 | 6 | 2 | 2 | %23,1* | %38,5* |
| Sentetik · Normal | 21 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 2 | 1 | 2 | %12,5* | %31,3* |
| 1201–1600 m | 57 | 9 | 3 | 5 | %15,8 | %29,8 |
| 1601–2000 m | 26 | 2 | 1 | 2 | %7,7* | %19,2* |
| 2001+ m | 15 | 3 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 86 | 16 | 5 | 9 | %18,6 | %34,9 |
| Arap | 28 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 48 | 8 | 0 | 4 | %16,7 | %25,0 |
| Şartlı | 32 | 5 | 3 | 1 | %15,6 | %28,1 |
| Maiden | 20 | 1 | 0 | 1 | %5,0* | %10,0* |
| Satış | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| KV-6 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Kaya | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| E. Aktuğ | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| K. Tokaçoğlu | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| S. Özen | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| G. Özçelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Bilgin | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| E. Çankaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| E. Korkmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Bektaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Tekpetek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| By Türe | 12 | 3 | 0 | 2 | %25,0* | %41,7* |
| Aibhilin Again | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Serasker | 6 | 1 | 2 | 3 | 1/6 | 6/6 |
| By Yağız | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Fırst Saver | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Devil Storm | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Yıldırımdurali | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Şıble Şavko | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Twister Blue | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Yavru Ayhan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Şıble Şavko | G. Bektaş | 7/8 | 93,80 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Twister Blue | E. Aktuğ | 7/7 | 12,50 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | KV-6 | 1200 Kum | Serasker | S. Kaya | 3/6 | 1,70 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Fırst Saver | E. Aktuğ | 8/8 | 14,70 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Aibhilin Again | E. Aktuğ | 9/10 | 5,00 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 21 | 1400 Kum | Serasker | S. Kaya | 3/11 | 4,90 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1900 Kum | By Türe | G. Özçelik | 11/13 | 17,65 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Serasker | S. Kaya | 1/13 | 2,20 |
| 06.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Yavru Ayhan | S. Kaya | 4/7 | 6,60 |
| 05.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Aibhilin Again | S. Özen | 10/10 | 36,15 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Fırst Saver | S. Kaya | 9/12 | 7,65 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Dragon Legend | S. Kaya | 9/11 | 4,45 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | By Türe | M. Tekpetek | 5/8 | 7,50 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1400 Kum | Serasker | S. Özen | 2/10 | 1,90 |
| 07.08.2026 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Aibhilin Again | S. Kaya | 7/7 | 3,85 |
| 21.07.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 2000 Kum | By Türe | M. Bilgin | 1/9 | 5,15 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Aibhilin Again | B. Çığla | 1/12 | 4,40 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Devil Storm | S. Akbulat | 7/12 | 31,15 |
| 26.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Devil Storm | S. Özen | 6/10 | 21,75 |
| 21.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Çim | Aibhilin Again | S. Kaya | 5/11 | 7,50 |
Sık sorulanlar
Hakan Polat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 31 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Polat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Hakan Polat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 18 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.