Antrenör
Zülküf Yılmaz
Zülküf Yılmaz'ın atları son 12 ayda 67 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 23 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (51 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Zülküf Yılmaz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | 2 | 7 | 7 | %3,8 | %30,2 | −%78,6 |
| Son 12 ay | 67 | 5 | 9 | 9 | %7,5 | %34,3 | −%30,1 |
| 2020'den bu yana | 270 | 17 | 32 | 22 | %6,3 | %26,3 | −%56,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | 2 | 7 | 7 | %3,8 | %30,2 |
| 2025 | 43 | 6 | 6 | 3 | %14,0 | %34,9 |
| 2024 | 69 | 4 | 8 | 6 | %5,8 | %26,1 |
| 2023 | 43 | 1 | 6 | 2 | %2,3 | %20,9 |
| 2022 | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| 2021 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2020 | 37 | 3 | 4 | 3 | %8,1 | %27,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 51 | 4 | 8 | 7 | %7,8 | %37,3 |
| Ankara | 16 | 1 | 1 | 2 | %6,3* | %25,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 43 | 3 | 6 | 7 | %7,0 | %37,2 |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 2 | 0 | 2 | %13,3* | %26,7* |
| 1201–1600 m | 25 | 1 | 1 | 2 | %4,0* | %16,0* |
| 1601–2000 m | 18 | 0 | 7 | 3 | %0,0* | %55,6* |
| 2001+ m | 9 | 2 | 1 | 2 | 2/9 | 5/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 42 | 3 | 7 | 8 | %7,1 | %42,9 |
| Arap | 25 | 2 | 2 | 1 | %8,0* | %20,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 32 | 3 | 8 | 6 | %9,4 | %53,1 |
| Maiden | 20 | 1 | 1 | 1 | %5,0* | %15,0* |
| Şartlı | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 209 | 11 | 26 | 18 | %5,3 | %26,3 |
| Ankara | 29 | 2 | 1 | 3 | %6,9* | %20,7* |
| Elazığ | 16 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,3* |
| İstanbul | 7 | 1 | 4 | 0 | 1/7 | 5/7 |
| Şanlıurfa | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Diyarbakır | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 151 | 12 | 16 | 15 | %7,9 | %28,5 |
| Çim · Normal | 68 | 3 | 10 | 2 | %4,4 | %22,1 |
| Kum · Nemli | 14 | 1 | 0 | 3 | %7,1* | %28,6* |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Sulu | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 61 | 6 | 4 | 5 | %9,8 | %24,6 |
| 1201–1600 m | 125 | 7 | 14 | 9 | %5,6 | %24,0 |
| 1601–2000 m | 69 | 2 | 13 | 5 | %2,9 | %29,0 |
| 2001+ m | 15 | 2 | 1 | 3 | %13,3* | %40,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 166 | 13 | 24 | 13 | %7,8 | %30,1 |
| İngiliz | 104 | 4 | 8 | 9 | %3,8 | %20,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 108 | 7 | 15 | 12 | %6,5 | %31,5 |
| Şartlı | 77 | 3 | 7 | 6 | %3,9 | %20,8 |
| Maiden | 67 | 6 | 6 | 3 | %9,0 | %22,4 |
| KV-7 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Solmaz | 12 | 3 | 1 | 1 | %25,0* | %41,7* |
| M. Çelik | 9 | 1 | 1 | 4 | 1/9 | 6/9 |
| E. Atlamaz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| N. Demir | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| S. Çelik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| V. Abiş | 4 | 0 | 3 | 0 | 0/4 | 3/4 |
| E. Tunç | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Çankaya | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| H. Çizik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Bebek | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Haworth | 20 | 1 | 5 | 5 | %5,0* | %55,0* |
| Trablus | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Son Mahsuse | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çetinreis | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Tarsus Aslanı | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Mıllenıum Rıngs | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Son Of Spartacus | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Umudun Dünyası | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Azıgos | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Gülbegüm | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Gülbegüm | E. Tunç | 12/15 | 59,80 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Trablus | N. Demir | 14/15 | 11,40 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 2000 Kum | Haworth | E. Çankaya | 3/11 | 6,05 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Malatya Çapkını | F. Bebek | 2/14 | 15,80 |
| 11.10.2026 | Adana | KV-7 | 1900 Sentetik | Van Kalesi | F. Bebek | 7/9 | 17,75 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Son Of Spartacus | V. Demir | 13/13 | 46,50 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Haworth | M. Akyavuz | 3/9 | 11,45 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | Gülbegüm | M. Akdağ | 9/15 | 103,70 |
| 29.09.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Trablus | M. Akyavuz | 12/15 | 4,75 |
| 27.09.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Son Of Spartacus | İ. Katar | 11/11 | 31,20 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1400 Kum | Tarsus Aslanı | N. Demir | 7/11 | 13,85 |
| 22.09.2026 | Ankara | Handikap 17 | 2000 Kum | Haworth | H. Çizik | 6/7 | 8,50 |
| 22.09.2026 | Ankara | Handikap 17 | 2000 Kum | Lord Vidar | E. Çizik | 2/7 | 3,75 |
| 19.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Trablus | E. Çizik | 5/12 | 32,50 |
| 17.09.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1200 Kum | Son Of Spartacus | S. Çelik | 8/9 | 91,90 |
| 01.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Son Of Spartacus | A. Kaçmaz | 7/7 | 26,85 |
| 29.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Haworth | A. Çelik | 1/8 | 4,20 |
| 25.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Trablus | F. Sansar | 11/15 | 34,00 |
| 11.08.2026 | Ankara | KV-6 | 2100 Kum | Haworth | M. Çelik | 3/5 | 21,20 |
| 18.07.2026 | Ankara | Handikap 17 | 2000 Kum | Haworth | M. Çelik | 3/7 | 12,45 |
Sık sorulanlar
Zülküf Yılmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 53 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Zülküf Yılmaz'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 8. koşu 21:00, TORPİL.
Zülküf Yılmaz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 51 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.