Antrenör
Serhat Altundağ
Serhat Altundağ'ın atları son 12 ayda 45 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (40 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Altundağ antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 3 | 3 | 3 | %9,7 | %29,0 | – |
| Son 12 ay | 45 | 3 | 4 | 4 | %6,7 | %24,4 | – |
| 2020'den bu yana | 653 | 50 | 56 | 58 | %7,7 | %25,1 | −%64,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 3 | 3 | 3 | %9,7 | %29,0 |
| 2025 | 89 | 2 | 6 | 6 | %2,2 | %15,7 |
| 2024 | 126 | 9 | 12 | 10 | %7,1 | %24,6 |
| 2023 | 111 | 12 | 8 | 9 | %10,8 | %26,1 |
| 2022 | 91 | 8 | 7 | 5 | %8,8 | %22,0 |
| 2021 | 114 | 9 | 9 | 12 | %7,9 | %26,3 |
| 2020 | 91 | 7 | 11 | 13 | %7,7 | %34,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 40 | 3 | 4 | 4 | %7,5 | %27,5 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Çim · Normal | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
| 1201–1600 m | 29 | 3 | 2 | 4 | %10,3* | %31,0* |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 38 | 2 | 4 | 4 | %5,3 | %26,3 |
| Arap | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| Maiden | 16 | 1 | 0 | 3 | %6,3* | %25,0* |
| Şartlı | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 561 | 42 | 48 | 52 | %7,5 | %25,3 |
| Ankara | 82 | 8 | 8 | 5 | %9,8 | %25,6 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 295 | 26 | 24 | 26 | %8,8 | %25,8 |
| Kum · Normal | 249 | 13 | 20 | 25 | %5,2 | %23,3 |
| Kum · Nemli | 30 | 2 | 4 | 2 | %6,7 | %26,7 |
| Kum · Islak | 14 | 3 | 1 | 2 | %21,4* | %42,9* |
| Sentetik · Normal | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Kum · Sulu | 12 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %25,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 119 | 7 | 14 | 11 | %5,9 | %26,9 |
| 1201–1600 m | 339 | 29 | 27 | 27 | %8,6 | %24,5 |
| 1601–2000 m | 157 | 10 | 9 | 20 | %6,4 | %24,8 |
| 2001+ m | 38 | 4 | 6 | 0 | %10,5 | %26,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 465 | 38 | 42 | 45 | %8,2 | %26,9 |
| Arap | 188 | 12 | 14 | 13 | %6,4 | %20,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 270 | 24 | 20 | 20 | %8,9 | %23,7 |
| Şartlı | 219 | 14 | 20 | 23 | %6,4 | %26,0 |
| Maiden | 109 | 11 | 10 | 8 | %10,1 | %26,6 |
| KV-6 | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| KV-8 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| KV-7 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Satış | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| A | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Maiden/Satış | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| G | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Atlamaz | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| E. Cankılıç | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| F. Bebek | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A. Çelik | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| M. Çelik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Solmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Coşkun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Akgöbek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Sincan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Arslan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Syrena | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Smart Ela | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Power Of Light | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Dilfer | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Oğlum Yasin | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Lucky Angel | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şimşek Şahin | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Tempesta Mia | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Last Level | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Doğan Aslanım | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Lucky Angel | M. Kıyak | 12/13 | 41,45 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Power Of Light | F. Bebek | 14/18 | 22,90 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Doğan Aslanım | A. Çelik | 1/10 | 3,35 |
| 25.10.2026 | Adana | KV-8 | 1400 Sentetik | Doğan Aslanım | A. Çelik | 9/10 | 10,95 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Sentetik | Lucky Angel | E. Atlamaz | 7/7 | 45,70 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Şimşek Şahin | M. Solmaz | 5/7 | 9,20 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Power Of Light | M. Çelik | 9/10 | 3,75 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Lucky Angel | F. Bebek | 15/18 | 29,95 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Dilfer | M. Çelik | 4/15 | 13,90 |
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Power Of Light | F. Bebek | 3/11 | 16,35 |
| 29.09.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Şimşek Şahin | M. Çelik | 1/14 | 1,65 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Syrena | N. Avci | 10/15 | 7,50 |
| 20.09.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Power Of Light | M. Coşkun | 7/11 | 51,85 |
| 13.09.2026 | Adana | Maiden | 1200 Sentetik | Dilfer | N. Demir | 8/15 | 6,05 |
| 13.09.2026 | Adana | Maiden | 1200 Sentetik | Şimşek Şahin | M. Akyavuz | 4/15 | 5,00 |
| 08.09.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1200 Çim | Syrena | M. Coşkun | 8/12 | 5,45 |
| 19.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Syrena | E. Cankılıç | 10/12 | 7,25 |
| 11.06.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Çim | Syrena | E. Cankılıç | 4/14 | 15,00 |
| 31.05.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Çim | Syrena | E. Cankılıç | 1/14 | 6,05 |
| 31.05.2026 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Dilfer | M. Akgöbek | 6/11 | 10,45 |
Sık sorulanlar
Serhat Altundağ bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 31 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Altundağ'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Adana.
Serhat Altundağ en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 40 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.