Antrenör
Mustafa Atal
Mustafa Atal'ın atları son 12 ayda 170 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 50 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (101 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Atal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 141 | 10 | 14 | 18 | %7,1 | %29,8 | −%69,2 |
| Son 12 ay | 170 | 12 | 17 | 21 | %7,1 | %29,4 | −%70,2 |
| 2020'den bu yana | 695 | 73 | 76 | 77 | %10,5 | %32,5 | −%40,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 141 | 10 | 14 | 18 | %7,1 | %29,8 |
| 2025 | 118 | 21 | 13 | 18 | %17,8 | %44,1 |
| 2024 | 132 | 16 | 14 | 11 | %12,1 | %31,1 |
| 2023 | 52 | 11 | 6 | 4 | %21,2 | %40,4 |
| 2022 | 73 | 4 | 8 | 8 | %5,5 | %27,4 |
| 2021 | 133 | 6 | 15 | 13 | %4,5 | %25,6 |
| 2020 | 46 | 5 | 6 | 5 | %10,9 | %34,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 101 | 8 | 9 | 9 | %7,9 | %25,7 |
| Bursa | 33 | 0 | 2 | 4 | %0,0 | %18,2 |
| Kocaeli | 14 | 0 | 2 | 5 | %0,0* | %50,0* |
| Ankara | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| İstanbul | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| İzmir | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 74 | 7 | 10 | 12 | %9,5 | %39,2 |
| Çim · Normal | 38 | 3 | 3 | 3 | %7,9 | %23,7 |
| Sentetik · Normal | 30 | 2 | 2 | 3 | %6,7 | %23,3 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 27 | 4 | 4 | 5 | %14,8* | %48,1* |
| 1201–1600 m | 68 | 1 | 7 | 9 | %1,5 | %25,0 |
| 1601–2000 m | 55 | 4 | 6 | 4 | %7,3 | %25,5 |
| 2001+ m | 20 | 3 | 0 | 3 | %15,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 107 | 7 | 11 | 10 | %6,5 | %26,2 |
| Arap | 63 | 5 | 6 | 11 | %7,9 | %34,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 56 | 5 | 4 | 3 | %8,9 | %21,4 |
| Şartlı | 51 | 5 | 3 | 11 | %9,8 | %37,3 |
| Maiden | 47 | 1 | 7 | 5 | %2,1 | %27,7 |
| Satış | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 252 | 21 | 19 | 27 | %8,3 | %26,6 |
| Adana | 246 | 28 | 25 | 24 | %11,4 | %31,3 |
| Kocaeli | 82 | 10 | 12 | 15 | %12,2 | %45,1 |
| İstanbul | 59 | 6 | 6 | 5 | %10,2 | %28,8 |
| Ankara | 25 | 4 | 3 | 4 | %16,0* | %44,0* |
| İzmir | 22 | 4 | 10 | 1 | %18,2* | %68,2* |
| Antalya | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 373 | 49 | 40 | 48 | %13,1 | %36,7 |
| Çim · Normal | 160 | 14 | 18 | 14 | %8,8 | %28,7 |
| Sentetik · Normal | 66 | 5 | 6 | 6 | %7,6 | %25,8 |
| Kum · Nemli | 27 | 1 | 2 | 5 | %3,7* | %29,6* |
| Kum · Islak | 16 | 2 | 3 | 2 | %12,5* | %43,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %23,1* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Kum · Sulu | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 116 | 15 | 17 | 15 | %12,9 | %40,5 |
| 1201–1600 m | 273 | 20 | 28 | 30 | %7,3 | %28,6 |
| 1601–2000 m | 243 | 31 | 25 | 23 | %12,8 | %32,5 |
| 2001+ m | 63 | 7 | 6 | 9 | %11,1 | %34,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 416 | 45 | 48 | 47 | %10,8 | %33,7 |
| Arap | 279 | 28 | 28 | 30 | %10,0 | %30,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 252 | 34 | 23 | 21 | %13,5 | %31,0 |
| Şartlı | 222 | 23 | 22 | 31 | %10,4 | %34,2 |
| Maiden | 158 | 12 | 22 | 19 | %7,6 | %33,5 |
| KV-6 | 18 | 2 | 2 | 3 | %11,1* | %38,9* |
| Satış | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| KV-7 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| G | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| KV-8 | 9 | 0 | 3 | 2 | 0/9 | 5/9 |
| A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 19 | 5 | 1 | 2 | %26,3* | %42,1* |
| M. Çelik | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| M. Arslan | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| K. Tokaçoğlu | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| V. Demir | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| H. Çizik | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| M. Solmaz | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| F. Sansar | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| V. Abiş | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| M. Çiçek | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Güçlü Prens | 18 | 2 | 4 | 4 | %11,1* | %55,6* |
| Lady Nazo | 17 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %35,3* |
| Euro Power | 16 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %18,8* |
| You And Me | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Solido Hermanos | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| Astakos | 8 | 0 | 1 | 3 | 0/8 | 4/8 |
| Asi Kadın | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Deep Iron | 7 | 1 | 2 | 3 | 1/7 | 6/7 |
| Social Distance | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Lady Sephora | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Talvera | F. Çetinbaş | 2/9 | 9,70 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Güçlü Prens | E. Cankılıç | 1/12 | 3,65 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Sılanaz | F. Bebek | 3/10 | 23,25 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Sentetik | Lady Nazo | F. Bebek | 8/9 | 56,85 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Royal Spirit | M. Arslan | 10/16 | 96,00 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | Maxımus Wolf | S. Çelik | 16/18 | 61,15 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Asi Gönül | M. Akyavuz | 6/15 | 8,65 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Euro Power | S. Çelik | 8/8 | 5,75 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Miss Fikriye | M. Arslan | 4/15 | 2,65 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Astakos | V. Demir | 4/14 | 7,45 |
| 24.10.2026 | Ankara | KV-6 | 2100 Kum | Güçlü Prens | M. Akyavuz | 3/8 | 7,60 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1500 Kum | Orion Sky | V. Abiş | 5/7 | 2,65 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Talvera | E. Cankılıç | 5/9 | 18,75 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Asi Kadın | V. Demir | 5/11 | 11,85 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Royal Spirit | M. Arslan | 7/12 | 13,60 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Lady Nazo | S. Çelik | 10/18 | 24,75 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | You And Me | M. Solmaz | 7/18 | 6,60 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Astakos | V. Demir | 3/15 | 9,50 |
| 11.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Euro Power | S. Çelik | 10/11 | 6,25 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Beat Of Heart | F. Bebek | 6/13 | 18,20 |
Sık sorulanlar
Mustafa Atal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 141 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Atal'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 2. koşu 17:45, TALVERA; Adana 5. koşu 19:30, YOU AND ME.
Mustafa Atal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 101 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.