Antrenör
Hasan Top
Hasan Top'ın atları son 12 ayda 52 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (43 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Top antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 27 | 1 | 1 | 0 | %3,7* | %7,4* | – |
| Son 12 ay | 52 | 2 | 5 | 1 | %3,8 | %15,4 | −%71,1 |
| 2020'den bu yana | 602 | 62 | 63 | 83 | %10,3 | %34,6 | −%49,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.08.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 27 | 1 | 1 | 0 | %3,7* | %7,4* |
| 2025 | 49 | 2 | 7 | 5 | %4,1 | %28,6 |
| 2024 | 31 | 2 | 5 | 3 | %6,5 | %32,3 |
| 2023 | 100 | 9 | 15 | 16 | %9,0 | %40,0 |
| 2022 | 139 | 14 | 14 | 21 | %10,1 | %35,3 |
| 2021 | 146 | 19 | 13 | 17 | %13,0 | %33,6 |
| 2020 | 110 | 15 | 8 | 21 | %13,6 | %40,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 43 | 2 | 4 | 1 | %4,7 | %16,3 |
| İzmir | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 29 | 2 | 3 | 1 | %6,9* | %20,7* |
| Kum · Normal | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 24 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| 1601–2000 m | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| 2001+ m | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 33 | 1 | 3 | 1 | %3,0 | %15,2 |
| Arap | 19 | 1 | 2 | 0 | %5,3* | %15,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 17 | 1 | 1 | 0 | %5,9* | %11,8* |
| Handikap | 15 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Maiden | 13 | 1 | 2 | 0 | %7,7* | %23,1* |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 207 | 23 | 13 | 34 | %11,1 | %33,8 |
| Antalya | 179 | 10 | 26 | 18 | %5,6 | %30,2 |
| Ankara | 122 | 10 | 7 | 23 | %8,2 | %32,8 |
| İstanbul | 34 | 7 | 3 | 3 | %20,6 | %38,2 |
| Bursa | 33 | 4 | 8 | 2 | %12,1 | %42,4 |
| Kocaeli | 18 | 5 | 5 | 1 | %27,8* | %61,1* |
| Adana | 9 | 3 | 1 | 2 | 3/9 | 6/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 231 | 34 | 20 | 38 | %14,7 | %39,8 |
| Çim · Normal | 169 | 13 | 19 | 23 | %7,7 | %32,5 |
| Sentetik · Normal | 113 | 7 | 13 | 13 | %6,2 | %29,2 |
| Kum · Nemli | 24 | 4 | 2 | 3 | %16,7* | %37,5* |
| Çim · Yumuşak | 15 | 1 | 2 | 0 | %6,7* | %20,0* |
| Kum · Islak | 14 | 1 | 2 | 3 | %7,1* | %42,9* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 97 | 8 | 14 | 13 | %8,2 | %36,1 |
| 1201–1600 m | 257 | 28 | 23 | 34 | %10,9 | %33,1 |
| 1601–2000 m | 171 | 21 | 20 | 20 | %12,3 | %35,7 |
| 2001+ m | 77 | 5 | 6 | 16 | %6,5 | %35,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 389 | 36 | 40 | 50 | %9,3 | %32,4 |
| Arap | 213 | 26 | 23 | 33 | %12,2 | %38,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 193 | 25 | 16 | 32 | %13,0 | %37,8 |
| Handikap | 160 | 17 | 21 | 19 | %10,6 | %35,6 |
| Maiden | 147 | 13 | 14 | 15 | %8,8 | %28,6 |
| KV-6 | 27 | 3 | 2 | 5 | %11,1* | %37,0* |
| KV-8 | 20 | 0 | 1 | 7 | %0,0* | %40,0* |
| KV-7 | 20 | 3 | 3 | 3 | %15,0* | %45,0* |
| Satış | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| G | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| KV-9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| A | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çankaya | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| F. Bebek | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| A. Kurşun | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| S. Altay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Mırık | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Bülbül | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kolophon | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Squeak And Buzz | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Notion | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Lady Helene | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| Unknown Ventus | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Eastern Pilot | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Baskınsoy | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kafkasya Beyleri | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Akbelhan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Terra Nova | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Kolophon | M. Öncel | 6/14 | 64,10 |
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Kolophon | R. Ketme | 16/20 | 36,20 |
| 14.05.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1300 Çim | Kolophon | H. Şimşek | 9/11 | 40,30 |
| 10.04.2026 | Antalya | Handikap 14 | 1300 Sentetik | Notion | A. Kurşun | 9/14 | 5,25 |
| 09.04.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Lady Warrior | F. Sansar | 8/8 | 19,85 |
| 07.04.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Akbelhan | S. Altay | 7/8 | 18,30 |
| 02.04.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Akbelhan | A. Altın | 8/9 | 13,75 |
| 26.03.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1700 Sentetik | Squeak And Buzz | S. Altay | 7/10 | 18,15 |
| 24.03.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Terra Nova | M. Keskin | 8/10 | 15,25 |
| 12.03.2026 | Antalya | KV-8 | 2100 Sentetik | The Whıte Storm | M. Çelik | 6/6 | 15,65 |
| 10.03.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Notion | A. Kurşun | 1/8 | 2,65 |
| 05.03.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Notion | E. Çankaya | 7/12 | 4,65 |
| 26.02.2026 | Antalya | Handikap 16 | 2000 Kum | Squeak And Buzz | S. Altay | 10/12 | 13,90 |
| 20.02.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kolophon | F. Bebek | 12/13 | 4,65 |
| 20.02.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Lady Helene | F. Bebek | 4/8 | 2,10 |
| 17.02.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | The Whıte Storm | M. Çelik | 7/10 | 7,75 |
| 08.02.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kolophon | O. Kızıldaş | 2/11 | 32,90 |
| 05.02.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Lady Helene | M. Çelik | 6/7 | 2,35 |
| 29.01.2026 | Antalya | KV-7 | 1400 Kum | Lady Helene | M. Çelik | 5/9 | 3,95 |
| 29.01.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Kolophon | E. Şıklı | 11/12 | 56,95 |
Sık sorulanlar
Hasan Top bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 27 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Top'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.08.2026, İzmir.
Hasan Top en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 43 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.