Antrenör
Mustafa Özyiğit
Mustafa Özyiğit'ın atları son 12 ayda 168 koşuya çıktı, 14 birincilik ve 52 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (78 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Özyiğit antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 153 | 9 | 21 | 16 | %5,9 | %30,1 | −%72,3 |
| Son 12 ay | 168 | 14 | 22 | 16 | %8,3 | %31,0 | −%65,0 |
| 2020'den bu yana | 168 | 14 | 22 | 16 | %8,3 | %31,0 | −%65,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 153 | 9 | 21 | 16 | %5,9 | %30,1 |
| 2025 | 15 | 5 | 1 | 0 | %33,3* | %40,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 78 | 4 | 12 | 5 | %5,1 | %26,9 |
| Ankara | 62 | 5 | 7 | 9 | %8,1 | %33,9 |
| Antalya | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| İstanbul | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 67 | 7 | 7 | 5 | %10,4 | %28,4 |
| Sentetik · Normal | 40 | 3 | 6 | 4 | %7,5 | %32,5 |
| Çim · Normal | 35 | 3 | 5 | 4 | %8,6 | %34,3 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 1 | 4 | 6 | %3,2 | %35,5 |
| 1201–1600 m | 101 | 10 | 14 | 6 | %9,9 | %29,7 |
| 1601–2000 m | 25 | 1 | 3 | 2 | %4,0* | %24,0* |
| 2001+ m | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 116 | 8 | 14 | 14 | %6,9 | %31,0 |
| Arap | 52 | 6 | 8 | 2 | %11,5 | %30,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 59 | 4 | 11 | 5 | %6,8 | %33,9 |
| Şartlı | 55 | 3 | 7 | 4 | %5,5 | %25,5 |
| Handikap | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| Satış | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| G | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
| KV-6 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| KV-7 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| KV-8 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 78 | 4 | 12 | 5 | %5,1 | %26,9 |
| Ankara | 62 | 5 | 7 | 9 | %8,1 | %33,9 |
| Antalya | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| İstanbul | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 67 | 7 | 7 | 5 | %10,4 | %28,4 |
| Sentetik · Normal | 40 | 3 | 6 | 4 | %7,5 | %32,5 |
| Çim · Normal | 35 | 3 | 5 | 4 | %8,6 | %34,3 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 1 | 4 | 6 | %3,2 | %35,5 |
| 1201–1600 m | 101 | 10 | 14 | 6 | %9,9 | %29,7 |
| 1601–2000 m | 25 | 1 | 3 | 2 | %4,0* | %24,0* |
| 2001+ m | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 116 | 8 | 14 | 14 | %6,9 | %31,0 |
| Arap | 52 | 6 | 8 | 2 | %11,5 | %30,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 59 | 4 | 11 | 5 | %6,8 | %33,9 |
| Şartlı | 55 | 3 | 7 | 4 | %5,5 | %25,5 |
| Handikap | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| Satış | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| G | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
| KV-6 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| KV-7 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| KV-8 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Arslan | 19 | 0 | 7 | 2 | %0,0* | %47,4* |
| E. Cankılıç | 11 | 1 | 3 | 0 | %9,1* | %36,4* |
| E. Çankaya | 11 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %36,4* |
| F. Sansar | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| S. Çelik | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| M. Akyavuz | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| N. Demir | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| H. Çizik | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| M. Çelik | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| M. Akgöbek | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady Ataş | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| My Stery | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| Utkanbey | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Galioğlu | 8 | 1 | 1 | 3 | 1/8 | 5/8 |
| Kocaefe | 8 | 3 | 2 | 0 | 3/8 | 5/8 |
| Big Fortuna | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Lady Şampira | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Bodrum İncisi | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Furiosa | 6 | 0 | 3 | 1 | 0/6 | 4/6 |
| Gümüş Karanfil | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2000 Sentetik | Broarts | A. Kurşun | 1/6 | 2,00 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | We Are The Star | E. Cankılıç | 2/8 | 1,80 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Big Fortuna | M. Coşkun | 8/8 | 21,30 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Prıncess Bala | İ. Yıldırım | 8/13 | 3,20 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Vicente Calderon | M. Arslan | 4/13 | 3,20 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Iron Valor | M. Özdemir | 14/16 | 182,70 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Hakverdi | M. Akgöbek | 15/16 | 67,90 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1900 Sentetik | La Jefa | E. Çankaya | 2/9 | 4,80 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1900 Sentetik | Veragorn | S. Çelik | 5/9 | 16,90 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Kum | Nahit Abi | E. Çankaya | 2/9 | 3,85 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Lady Fire | F. Sansar | 6/18 | 13,65 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | The Gambare | E. Çankaya | 7/18 | 7,55 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Diyarefe | M. Coşkun | 6/12 | 14,30 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | We Are The Star | E. Cankılıç | 2/8 | 19,35 |
| 27.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Lady Ataş | M. Akgöbek | 11/15 | 19,55 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Big Fortuna | M. Kıyak | 6/8 | 5,25 |
| 25.10.2026 | Adana | KV-8 | 1400 Sentetik | Nightrow | E. Çankaya | 5/10 | 10,30 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Lady Şampira | M. Solmaz | 3/6 | 19,30 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | La Jefa | E. Çankaya | 4/5 | 6,40 |
| 22.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Star Face | S. Çelik | 5/9 | 24,20 |
Sık sorulanlar
Mustafa Özyiğit bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 153 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Özyiğit'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 7. koşu 17:00, BROARTS.
Mustafa Özyiğit en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 78 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.