Antrenör
Cuma Çiçek
Cuma Çiçek'ın atları son 12 ayda 44 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (37 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Çiçek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 1 | 5 | 4 | %3,4* | %34,5* | – |
| Son 12 ay | 44 | 1 | 5 | 5 | %2,3 | %25,0 | – |
| 2020'den bu yana | 329 | 26 | 36 | 41 | %7,9 | %31,3 | −%46,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.03.2026, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 1 | 5 | 4 | %3,4* | %34,5* |
| 2025 | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| 2023 | 174 | 13 | 13 | 17 | %7,5 | %24,7 |
| 2020 | 111 | 12 | 18 | 19 | %10,8 | %44,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 37 | 1 | 1 | 5 | %2,7 | %18,9 |
| İzmir | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Adana | 3 | 0 | 3 | 0 | 0/3 | 3/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 18 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,1* |
| Kum · Normal | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| 1201–1600 m | 24 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 32 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %15,6 |
| İngiliz | 12 | 1 | 3 | 2 | %8,3* | %50,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| Şartlı | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Maiden | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Satış | 4 | 0 | 3 | 1 | 0/4 | 4/4 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 187 | 15 | 20 | 22 | %8,0 | %30,5 |
| Bursa | 51 | 7 | 7 | 9 | %13,7 | %45,1 |
| Antalya | 38 | 1 | 2 | 5 | %2,6 | %21,1 |
| İstanbul | 28 | 1 | 2 | 3 | %3,6* | %21,4* |
| Adana | 15 | 1 | 4 | 0 | %6,7* | %33,3* |
| İzmir | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Ankara | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 222 | 21 | 25 | 26 | %9,5 | %32,4 |
| Çim · Normal | 37 | 2 | 5 | 9 | %5,4 | %43,2 |
| Sentetik · Normal | 26 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %7,7* |
| Kum · Nemli | 20 | 1 | 2 | 2 | %5,0* | %25,0* |
| Kum · Islak | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 61 | 8 | 9 | 9 | %13,1 | %42,6 |
| 1201–1600 m | 141 | 7 | 16 | 19 | %5,0 | %29,8 |
| 1601–2000 m | 114 | 10 | 10 | 10 | %8,8 | %26,3 |
| 2001+ m | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 285 | 22 | 32 | 35 | %7,7 | %31,2 |
| İngiliz | 44 | 4 | 4 | 6 | %9,1 | %31,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 131 | 11 | 10 | 14 | %8,4 | %26,7 |
| Şartlı | 103 | 7 | 16 | 14 | %6,8 | %35,9 |
| Maiden | 71 | 7 | 6 | 10 | %9,9 | %32,4 |
| KV-6 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 5 | 0 | 3 | 1 | 0/5 | 4/5 |
| G | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Bebek | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| A. Aslan | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| M. Tekpetek | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Çelik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| U. Temur | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Çiçek | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Keskin | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Özen | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Tırpan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diyarlı Delibaş | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Sakallı Babam | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Gurbet Ateşi | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Keçikhan | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Anadolu Kaplanı | 4 | 0 | 3 | 1 | 0/4 | 4/4 |
| Yek Gülüm | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Habbe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Zafire Sultan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Huysuz Kıvılcım | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Numanım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1300 Kum | Numanım | M. Tekpetek | 6/14 | 28,90 |
| 05.03.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Diyarlı Delibaş | A. Aslan | 6/12 | 9,25 |
| 27.02.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Keçikhan | S. Çelik | 9/13 | 15,00 |
| 26.02.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Sakallı Babam | M. Tekpetek | 5/13 | 4,65 |
| 26.02.2026 | Antalya | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Gurbet Ateşi | S. Tırpan | 6/11 | 31,95 |
| 26.02.2026 | Antalya | Handikap 16 | 2000 Kum | Betulla | M. Çelik | 11/12 | 5,85 |
| 24.02.2026 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Diyarlı Delibaş | A. Aslan | 3/12 | 16,95 |
| 19.02.2026 | Antalya | Handikap 14 | 2000 Sentetik | Sakallı Babam | M. Tekpetek | 8/10 | 2,75 |
| 12.02.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1400 Sentetik | We Are The Best | M. Çelik | 6/12 | 6,80 |
| 12.02.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Sakallı Babam | A. Aslan | 3/9 | 5,20 |
| 10.02.2026 | Adana | Satış 1 | 2100 Kum | Anadolu Kaplanı | V. Abiş | 2/7 | 1,25 |
| 05.02.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1200 Kum | Keçikhan | M. Çelik | 1/14 | 4,80 |
| 05.02.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1200 Kum | Betulla | C. Tepe | 12/14 | 4,80 |
| 03.02.2026 | Adana | Satış 1 | 1400 Kum | Anadolu Kaplanı | F. Sansar | 2/13 | 4,15 |
| 30.01.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Habbe | U. Temur | 5/12 | 5,70 |
| 29.01.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Gurbet Ateşi | E. Üstün | 5/9 | 18,75 |
| 27.01.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Kum | Keçikhan | U. Temur | 6/9 | 16,30 |
| 27.01.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Sakallı Babam | A. Aslan | 2/7 | 36,75 |
| 24.01.2026 | Adana | Satış 1 | 1900 Kum | Anadolu Kaplanı | M. Çelik | 2/10 | 3,35 |
| 22.01.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Yek Gülüm | M. Çiçek | 2/8 | 2,05 |
Sık sorulanlar
Cuma Çiçek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 29 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Çiçek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.03.2026, Antalya.
Cuma Çiçek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 37 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.