Antrenör
Ahmet Korkmaz
Ahmet Korkmaz'ın atları son 12 ayda 25 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (22 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Korkmaz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* | – |
| Son 12 ay | 25 | 1 | 4 | 2 | %4,0* | %28,0* | – |
| 2020'den bu yana | 194 | 16 | 30 | 21 | %8,2 | %34,5 | −%49,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| 2025 | 64 | 4 | 13 | 7 | %6,3 | %37,5 |
| 2024 | 61 | 8 | 5 | 8 | %13,1 | %34,4 |
| 2023 | 54 | 3 | 10 | 4 | %5,6 | %31,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 22 | 1 | 4 | 1 | %4,5* | %27,3* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 17 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %29,4* |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1201–1600 m | 17 | 1 | 3 | 1 | %5,9* | %29,4* |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 18 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %27,8* |
| Arap | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 14 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %28,6* |
| Şartlı | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 140 | 13 | 22 | 11 | %9,3 | %32,9 |
| Ankara | 46 | 2 | 6 | 7 | %4,3 | %32,6 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 3 | 0/3 | 3/3 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 118 | 10 | 21 | 11 | %8,5 | %35,6 |
| Çim · Normal | 53 | 4 | 6 | 10 | %7,5 | %37,7 |
| Kum · Nemli | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 39 | 0 | 9 | 3 | %0,0 | %30,8 |
| 1201–1600 m | 90 | 10 | 13 | 8 | %11,1 | %34,4 |
| 1601–2000 m | 52 | 3 | 6 | 9 | %5,8 | %34,6 |
| 2001+ m | 13 | 3 | 2 | 1 | %23,1* | %46,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 108 | 9 | 15 | 14 | %8,3 | %35,2 |
| Arap | 86 | 7 | 15 | 7 | %8,1 | %33,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 72 | 7 | 11 | 9 | %9,7 | %37,5 |
| Handikap | 58 | 4 | 11 | 6 | %6,9 | %36,2 |
| Maiden | 45 | 4 | 6 | 4 | %8,9 | %31,1 |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| KV-8 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Bebek | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| M. Akyavuz | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| V. Demir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| N. Demir | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| M. Akgöbek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Sansar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kıyak | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| M. Uyar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Son Of Fearless | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Worse | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Lion Icardi | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Yarış Kraliçesi | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Anadolu Yazı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ünlü Paşa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ivar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Saçanşah | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ser Dağyudan | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Firuze Hatun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Yarış Kraliçesi | F. Bebek | 4/11 | 4,95 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Ünlü Paşa | E. Aktuğ | 6/12 | 13,40 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Ivar | E. Cankılıç | 5/13 | 11,10 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Yarış Kraliçesi | F. Bebek | 1/8 | 3,35 |
| 23.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1500 Kum | Anadolu Yazı | F. Sansar | 6/9 | 31,90 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Çim | Lion Icardi | M. Kıyak | 3/12 | 2,60 |
| 16.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2200 Çim | Anadolu Yazı | M. Uyar | 7/8 | 31,10 |
| 07.04.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Son Of Fearless | F. Bebek | 3/11 | 16,85 |
| 23.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Son Of Fearless | F. Bebek | 5/9 | 6,25 |
| 08.03.2026 | Adana | Handikap 21 | 1200 Çim | Saçanşah | A. Çelik | 4/12 | 1,70 |
| 28.02.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Son Of Fearless | F. Bebek | 4/11 | 23,25 |
| 22.02.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Lion Icardi | M. Akyavuz | 2/5 | 3,25 |
| 10.02.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Son Of Fearless | F. Bebek | 2/11 | 16,10 |
| 27.01.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Son Of Fearless | N. Demir | 7/11 | 29,65 |
| 06.01.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Worse | V. Demir | 7/8 | 6,20 |
| 30.12.2025 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Lion Icardi | M. Akyavuz | 4/13 | 16,00 |
| 30.12.2025 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Worse | N. Demir | 2/13 | 33,45 |
| 21.12.2025 | Adana | Şartlı 5 | 1500 Kum | Ser Dağyudan | M. Akyavuz | 2/9 | 13,40 |
| 16.12.2025 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Worse | V. Demir | 5/11 | 32,30 |
| 14.12.2025 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Firuze Hatun | V. Demir | 9/10 | 35,95 |
Sık sorulanlar
Ahmet Korkmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 15 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Korkmaz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.10.2026, Adana.
Ahmet Korkmaz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 22 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.