Antrenör
Mahmut Pekin
Mahmut Pekin'ın atları son 12 ayda 8 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Pekin antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 | – |
| Son 12 ay | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 | – |
| 2020'den bu yana | 195 | 13 | 19 | 14 | %6,7 | %23,6 | −%18,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 2025 | 57 | 4 | 7 | 4 | %7,0 | %26,3 |
| 2024 | 84 | 8 | 11 | 7 | %9,5 | %31,0 |
| 2023 | 30 | 0 | 0 | 3 | %0,0 | %10,0 |
| 2022 | 17 | 1 | 0 | 0 | %5,9* | %5,9* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şartlı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 182 | 12 | 17 | 13 | %6,6 | %23,1 |
| Ankara | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 110 | 8 | 9 | 8 | %7,3 | %22,7 |
| Çim · Normal | 63 | 4 | 10 | 5 | %6,3 | %30,2 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 40 | 1 | 2 | 2 | %2,5 | %12,5 |
| 1201–1600 m | 95 | 7 | 9 | 6 | %7,4 | %23,2 |
| 1601–2000 m | 50 | 2 | 7 | 6 | %4,0 | %30,0 |
| 2001+ m | 10 | 3 | 1 | 0 | %30,0* | %40,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 162 | 13 | 19 | 12 | %8,0 | %27,2 |
| İngiliz | 33 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %6,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 63 | 5 | 5 | 3 | %7,9 | %20,6 |
| Maiden | 60 | 1 | 4 | 5 | %1,7 | %16,7 |
| Şartlı | 47 | 2 | 6 | 3 | %4,3 | %23,4 |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| KV-6 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Maiden/Satış | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Bebek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Özdemir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Uyar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| E. Atlamaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kıyak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Akın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Coşkun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bittersweet | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İncesaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sükanbey | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Demir Hazalım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Küçük Irmak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Bittersweet | F. Bebek | 5/9 | 24,20 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Bittersweet | M. Özdemir | 8/18 | 34,50 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Sükanbey | M. Uyar | 2/13 | 7,55 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Bittersweet | E. Atlamaz | 6/9 | 32,55 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | İncesaz | M. Kıyak | 15/15 | 50,75 |
| 10.05.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1100 Kum | İncesaz | İ. Akın | 9/10 | 36,35 |
| 08.03.2026 | Adana | Handikap 21 | 1200 Çim | Demir Hazalım | M. Coşkun | 5/12 | 19,70 |
| 11.11.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Küçük Irmak | N. Demir | 8/14 | 4,05 |
| 04.11.2025 | Adana | KV-6 | 1500 Kum | Sükanbey | S. Çelik | 4/8 | 3,35 |
| 28.10.2025 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Küçük Irmak | N. Demir | 2/14 | 15,60 |
| 28.10.2025 | Adana | Handikap 15 | 1800 Çim | Fısıltıkaya | A. Bayar | 7/9 | 9,00 |
| 21.10.2025 | Adana | Handikap 15 | 2200 Kum | Lavistakaya | N. Demir | 6/7 | 8,00 |
| 19.10.2025 | Adana | Handikap 15 | 1500 Kum | Çelik Ela | M. Keskin | 9/10 | 10,10 |
| 16.10.2025 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Demir Hazalım | A. Çelik | 2/8 | 8,60 |
| 14.10.2025 | Adana | Handikap 15 | 1900 Çim | Fısıltıkaya | S. Çelik | 6/7 | 5,10 |
| 14.10.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Küçük Irmak | F. Sansar | 9/14 | 27,50 |
| 07.10.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Küçük Irmak | M. Arslan | 6/14 | 46,15 |
| 07.10.2025 | Adana | Kısa Vade Handikap 22 | 1200 Çim | Demir Hazalım | N. Demir | 3/9 | 4,55 |
| 07.10.2025 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Çim | Fısıltıkaya | N. Demir | 1/8 | 19,90 |
| 30.09.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Küçük Irmak | F. Sansar | 8/14 | 62,30 |
Sık sorulanlar
Mahmut Pekin bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 7 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Pekin'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 2. koşu 17:45, BITTERSWEET; Adana 4. koşu 19:00, ŞAHKAYA.
Mahmut Pekin en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 8 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.