Apranti (AP)AP nedir?
Yunus Emre Yüksel
Yunus Emre Yüksel son 12 ayda 119 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (100 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yunus Emre Yüksel jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 102 | 1 | 2 | 6 | %1,0 | %8,8 | −%65,8 |
| Son 12 ay | 119 | 2 | 5 | 7 | %1,7 | %11,8 | −%19,2 |
| 2020'den bu yana | 1618 | 83 | 90 | 123 | %5,1 | %18,3 | −%49,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 02.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 102 | 1 | 2 | 6 | %1,0 | %8,8 |
| 2025 | 160 | 8 | 9 | 13 | %5,0 | %18,8 |
| 2024 | 191 | 9 | 10 | 7 | %4,7 | %13,6 |
| 2023 | 206 | 11 | 10 | 14 | %5,3 | %17,0 |
| 2022 | 265 | 10 | 13 | 17 | %3,8 | %15,1 |
| 2021 | 399 | 25 | 23 | 36 | %6,3 | %21,1 |
| 2020 | 295 | 19 | 23 | 30 | %6,4 | %24,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 100 | 1 | 4 | 6 | %1,0 | %11,0 |
| İzmir | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Kocaeli | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 54 | 1 | 5 | 3 | %1,9 | %16,7 |
| Çim · Normal | 24 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %16,0* |
| 1201–1600 m | 51 | 0 | 1 | 3 | %0,0 | %7,8 |
| 1601–2000 m | 40 | 2 | 2 | 2 | %5,0 | %15,0 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 65 | 1 | 3 | 4 | %1,5 | %12,3 |
| İngiliz | 54 | 1 | 2 | 3 | %1,9 | %11,1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1138 | 52 | 56 | 72 | %4,6 | %15,8 |
| Kocaeli | 238 | 18 | 15 | 25 | %7,6 | %24,4 |
| İzmir | 170 | 10 | 14 | 19 | %5,9 | %25,3 |
| İstanbul | 54 | 2 | 4 | 5 | %3,7 | %20,4 |
| Ankara | 17 | 1 | 1 | 2 | %5,9* | %23,5* |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 833 | 44 | 52 | 66 | %5,3 | %19,4 |
| Çim · Normal | 414 | 20 | 15 | 27 | %4,8 | %15,0 |
| Kum · Nemli | 95 | 6 | 6 | 6 | %6,3 | %18,9 |
| Kum · Islak | 76 | 4 | 5 | 5 | %5,3 | %18,4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 53 | 0 | 5 | 7 | %0,0 | %22,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 47 | 4 | 3 | 4 | %8,5 | %23,4 |
| Sentetik · Normal | 40 | 2 | 4 | 3 | %5,0 | %22,5 |
| Çim · Yumuşak | 30 | 1 | 0 | 2 | %3,3 | %10,0 |
| Çim · Ağır | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
| Kum · Sulu | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 276 | 11 | 14 | 21 | %4,0 | %16,7 |
| 1201–1600 m | 730 | 39 | 45 | 48 | %5,3 | %18,1 |
| 1601–2000 m | 510 | 26 | 27 | 44 | %5,1 | %19,0 |
| 2001+ m | 102 | 7 | 4 | 10 | %6,9 | %20,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 972 | 62 | 57 | 77 | %6,4 | %20,2 |
| İngiliz | 646 | 21 | 33 | 46 | %3,3 | %15,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Özgül | 35 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %11,4 |
| T. Ateş | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| H. Cansu | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| İ. Canpolat | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| K. Şengel | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| M. Esmer | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A. Sonğur | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| İ. Alpuğur | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| R. Coşkun | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Kaya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mahçiçek | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Gravity Of Love | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Caballo | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Balaban Sümbülü | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Rebel Moon | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Tatlıçağ | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Mangal Dağı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Indıan Creek | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Lake Eagle | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Hanenkız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Dil Bahar | E. Kaya | 17/18 | 55,50 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Mangal Dağı | T. Ateş | 5/12 | 41,25 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Freezing Steel | M. Esmer | 3/7 | 8,70 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Caballo | M. Özgül | 6/13 | 30,75 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Mangal Dağı | T. Ateş | 9/13 | 39,45 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Has Tarkan | S. Aydemir | 12/14 | 27,60 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Turna Şah | S. Aydemir | 7/12 | 23,35 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Esenpınar | A. Öcal | 10/14 | 8,45 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Cüda | H. Cansu | 3/18 | 19,45 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | Şah Dragon | H. Cansu | 9/10 | 5,50 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Indıan Creek | M. Özgül | 6/13 | 5,85 |
| 15.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Benekli | F. Kıran | 9/12 | 35,05 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Çim | Sinoplu Merve | M. Özgül | 10/13 | 18,65 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Mangal Dağı | T. Ateş | 7/11 | 45,90 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Caballo | M. Özgül | 6/11 | 49,65 |
| 05.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Rüzgartepesi | T. Ateş | 15/19 | 82,95 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Esenpınar | A. Öcal | 8/13 | 21,40 |
| 03.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Mushu | M. Özgül | 9/11 | 64,25 |
| 03.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Indıan Creek | M. Özgül | 4/12 | 10,40 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Çiçek Tohumu | M. Altın | 11/13 | 24,30 |
Sık sorulanlar
Yunus Emre Yüksel bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 102 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yunus Emre Yüksel bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 02.11.2026, Bursa.
Yunus Emre Yüksel en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 100 koşu, 1 birincilik.
Yunus Emre Yüksel apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.