Jokey
Okan Gökçe
Okan Gökçe son 12 ayda 204 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 54 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (161 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Okan Gökçe jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 171 | 13 | 19 | 11 | %7,6 | %25,1 | −%51,6 |
| Son 12 ay | 204 | 17 | 21 | 16 | %8,3 | %26,5 | −%49,0 |
| 2020'den bu yana | 1208 | 108 | 102 | 102 | %8,9 | %25,8 | −%55,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 171 | 13 | 19 | 11 | %7,6 | %25,1 |
| 2025 | 250 | 29 | 19 | 15 | %11,6 | %25,2 |
| 2024 | 181 | 10 | 8 | 18 | %5,5 | %19,9 |
| 2023 | 146 | 8 | 12 | 18 | %5,5 | %26,0 |
| 2022 | 145 | 11 | 12 | 13 | %7,6 | %24,8 |
| 2021 | 219 | 24 | 22 | 19 | %11,0 | %29,7 |
| 2020 | 96 | 13 | 10 | 8 | %13,5 | %32,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 161 | 14 | 18 | 14 | %8,7 | %28,6 |
| Kocaeli | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
| İstanbul | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| İzmir | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 98 | 7 | 11 | 9 | %7,1 | %27,6 |
| Çim · Normal | 51 | 2 | 6 | 3 | %3,9 | %21,6 |
| Kum · Nemli | 13 | 2 | 0 | 2 | %15,4* | %30,8* |
| Kum · Islak | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Sulu | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 64 | 5 | 8 | 8 | %7,8 | %32,8 |
| 1201–1600 m | 102 | 10 | 9 | 7 | %9,8 | %25,5 |
| 1601–2000 m | 29 | 1 | 2 | 1 | %3,4* | %13,8* |
| 2001+ m | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 141 | 11 | 14 | 14 | %7,8 | %27,7 |
| İngiliz | 63 | 6 | 7 | 2 | %9,5 | %23,8 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 869 | 80 | 65 | 61 | %9,2 | %23,7 |
| Kocaeli | 136 | 12 | 14 | 17 | %8,8 | %31,6 |
| İstanbul | 130 | 7 | 13 | 15 | %5,4 | %26,9 |
| İzmir | 58 | 9 | 7 | 6 | %15,5 | %37,9 |
| Ankara | 14 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %35,7* |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 603 | 59 | 54 | 53 | %9,8 | %27,5 |
| Çim · Normal | 288 | 19 | 22 | 19 | %6,6 | %20,8 |
| Sentetik · Normal | 97 | 6 | 9 | 12 | %6,2 | %27,8 |
| Kum · Nemli | 59 | 9 | 5 | 8 | %15,3 | %37,3 |
| Kum · Islak | 52 | 5 | 2 | 6 | %9,6 | %25,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 34 | 5 | 3 | 1 | %14,7 | %26,5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 31 | 1 | 0 | 1 | %3,2 | %6,5 |
| Çim · Yumuşak | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| Çim · Ağır | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Biraz Ağır | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Kum · Sulu | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 295 | 37 | 28 | 31 | %12,5 | %32,5 |
| 1201–1600 m | 638 | 56 | 49 | 48 | %8,8 | %24,0 |
| 1601–2000 m | 218 | 11 | 19 | 20 | %5,0 | %22,9 |
| 2001+ m | 57 | 4 | 6 | 3 | %7,0 | %22,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 896 | 90 | 78 | 77 | %10,0 | %27,3 |
| İngiliz | 312 | 18 | 24 | 25 | %5,8 | %21,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Demir | 42 | 9 | 12 | 4 | %21,4 | %59,5 |
| R. Kılıç | 16 | 2 | 3 | 0 | %12,5* | %31,3* |
| H. Demirbaş | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Y. Taşkın | 12 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %50,0* |
| H. Kaya | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| M. Kaya | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Y. Gündoğdi | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| M. Türkoğlu | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| F. Tosun | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| E. Kaya | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hız Beyim | 9 | 3 | 0 | 1 | 3/9 | 4/9 |
| Balatürk | 8 | 0 | 1 | 3 | 0/8 | 4/8 |
| Naldöken | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Kaşmir Tay | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Göreme Beyi | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| HARD RUNNER | 6 | 3 | 3 | 0 | 3/6 | 6/6 |
| Yalnız Aşık | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Andy Dufresne | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Gozeyoğlu | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Akrep Yürek | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Ketra | S. Önder | 9/12 | 12,95 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Balay Kızı | B. Yoleri | 8/13 | 32,20 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gozeyoğlu | R. Kılıç | 1/11 | 10,75 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gölge Adam | H. Demirbaş | 1/12 | 10,60 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Rüzgartepesi | T. Ateş | 17/17 | 48,90 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Grey Garden | İ. Turan | 1/7 | 8,45 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Clyde Barrow | Y. Gündoğdi | 19/19 | 83,70 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Gölge Adam | H. Demirbaş | 9/13 | 8,10 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Akrep Yürek | H. Demirbaş | 4/13 | 24,35 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Yalnız Aşık | O. Demir | 4/14 | 9,65 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Asya Mila | Y. Akbulut | 8/9 | 55,95 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Balay Kızı | B. Yoleri | 8/14 | 63,05 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Hız Beyim | O. Demir | 9/12 | 6,80 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Gozeyoğlu | R. Kılıç | 9/10 | 4,10 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Akrep Yürek | H. Demirbaş | 3/10 | 15,95 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Davrantay | E. Kaya | 3/11 | 25,60 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Hatun Didem | M. Türkoğlu | 5/11 | 24,30 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Naldöken | H. Kaya | 6/7 | 11,15 |
| 02.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Yalnız Aşık | O. Demir | 2/7 | 3,65 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Akrep Yürek | H. Demirbaş | 10/10 | 38,45 |
Sık sorulanlar
Okan Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 171 koşuda 13 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Okan Gökçe bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Okan Gökçe en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 161 koşu, 14 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.