Jokey
Nurettin Şen
Nurettin Şen son 12 ayda 238 koşuya çıktı, 15 birincilik ve 59 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (206 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nurettin Şen jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 202 | 12 | 19 | 21 | %5,9 | %25,7 | −%65,7 |
| Son 12 ay | 238 | 15 | 20 | 24 | %6,3 | %24,8 | −%66,6 |
| 2020'den bu yana | 2053 | 133 | 198 | 199 | %6,5 | %25,8 | −%53,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 202 | 12 | 19 | 21 | %5,9 | %25,7 |
| 2025 | 253 | 19 | 25 | 18 | %7,5 | %24,5 |
| 2024 | 246 | 15 | 14 | 24 | %6,1 | %21,5 |
| 2023 | 210 | 17 | 24 | 15 | %8,1 | %26,7 |
| 2022 | 281 | 11 | 29 | 28 | %3,9 | %24,2 |
| 2021 | 404 | 32 | 37 | 45 | %7,9 | %28,2 |
| 2020 | 457 | 27 | 50 | 48 | %5,9 | %27,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 206 | 13 | 17 | 23 | %6,3 | %25,7 |
| İzmir | 13 | 1 | 3 | 1 | %7,7* | %38,5* |
| Kocaeli | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 109 | 8 | 9 | 11 | %7,3 | %25,7 |
| Çim · Normal | 81 | 2 | 6 | 8 | %2,5 | %19,8 |
| Kum · Nemli | 13 | 4 | 0 | 2 | %30,8* | %46,2* |
| Kum · Islak | 13 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %30,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 49 | 1 | 5 | 5 | %2,0 | %22,4 |
| 1201–1600 m | 128 | 10 | 9 | 12 | %7,8 | %24,2 |
| 1601–2000 m | 50 | 2 | 4 | 5 | %4,0 | %22,0 |
| 2001+ m | 11 | 2 | 2 | 2 | %18,2* | %54,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 139 | 12 | 13 | 13 | %8,6 | %27,3 |
| Arap | 99 | 3 | 7 | 11 | %3,0 | %21,2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1495 | 107 | 147 | 146 | %7,2 | %26,8 |
| Kocaeli | 184 | 12 | 14 | 22 | %6,5 | %26,1 |
| İzmir | 136 | 8 | 17 | 12 | %5,9 | %27,2 |
| İstanbul | 135 | 2 | 9 | 9 | %1,5 | %14,8 |
| Antalya | 69 | 4 | 7 | 7 | %5,8 | %26,1 |
| Ankara | 32 | 0 | 4 | 3 | %0,0 | %21,9 |
| Diyarbakır | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 939 | 63 | 81 | 93 | %6,7 | %25,2 |
| Çim · Normal | 654 | 47 | 69 | 58 | %7,2 | %26,6 |
| Sentetik · Normal | 103 | 4 | 9 | 7 | %3,9 | %19,4 |
| Kum · Nemli | 85 | 7 | 9 | 12 | %8,2 | %32,9 |
| Kum · Islak | 66 | 3 | 6 | 9 | %4,5 | %27,3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 66 | 4 | 6 | 6 | %6,1 | %24,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 56 | 2 | 4 | 6 | %3,6 | %21,4 |
| Çim · Yumuşak | 39 | 1 | 7 | 2 | %2,6 | %25,6 |
| Çim · Ağır | 25 | 1 | 4 | 4 | %4,0* | %36,0* |
| Çim · Biraz Ağır | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 356 | 18 | 37 | 33 | %5,1 | %24,7 |
| 1201–1600 m | 940 | 53 | 71 | 80 | %5,6 | %21,7 |
| 1601–2000 m | 603 | 45 | 69 | 73 | %7,5 | %31,0 |
| 2001+ m | 154 | 17 | 21 | 13 | %11,0 | %33,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1052 | 74 | 109 | 106 | %7,0 | %27,5 |
| Arap | 1001 | 59 | 89 | 93 | %5,9 | %24,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Özgül | 57 | 2 | 5 | 5 | %3,5 | %21,1 |
| U. Yoğurtcu | 32 | 6 | 4 | 6 | %18,8 | %50,0 |
| T. Ateş | 26 | 1 | 2 | 5 | %3,8* | %30,8* |
| A. Sonğur | 9 | 0 | 4 | 0 | 0/9 | 4/9 |
| A. Aydın | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| R. Tekeli | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| T. Turan | 7 | 3 | 1 | 1 | 3/7 | 5/7 |
| R. Coşkun | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| S. Gökçe | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| S. Önder | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şen Akyüz | 16 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| İspanoz | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
| Tatlı Akyüz | 11 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %36,4* |
| Mahçiçek | 11 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %45,5* |
| Barbuda | 10 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %40,0* |
| Pamiralp | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Probala | 9 | 4 | 2 | 1 | 4/9 | 7/9 |
| Lord Of Power | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| Dağ Yoncası | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Yoldere Güzeli | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Prenses Ömür | S. Önder | 7/12 | 14,25 |
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Şen Akyüz | T. Ateş | 4/8 | 14,10 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Yoldere Güzeli | T. Ateş | 1/13 | 5,70 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Clyde Barrow | Y. Gündoğdi | 15/18 | 64,35 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Ortunç | S. Akcı | 11/11 | 27,10 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Bangu | S. Gökçe | 12/13 | 19,95 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Tatlı Akyüz | T. Ateş | 4/12 | 8,05 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Dikkaldırım | S. Önder | 9/14 | 21,05 |
| 21.10.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Bolt Nonstop | F. Kıran | 6/9 | 6,10 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Tatlı Akyüz | T. Ateş | 3/11 | 7,65 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Ahlat Beyi | S. Baydan | 8/10 | 19,20 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Dikkaldırım | S. Önder | 8/11 | 49,15 |
| 08.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Yoldere Güzeli | T. Ateş | 4/13 | 4,50 |
| 05.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Oğlum Kutay | Y. Gündoğdi | 17/19 | 74,15 |
| 05.10.2026 | Bursa | Satış 1 | 2000 Çim | Clyde Barrow | Y. Gündoğdi | 13/13 | 70,75 |
| 02.10.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Bolt Nonstop | F. Kıran | 2/11 | 16,00 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Kuzu Dayı | A. Aydın | 11/20 | 2,15 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Yoldere Güzeli | T. Ateş | 4/11 | 4,40 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Dağ Yoncası | T. Ateş | 6/13 | 3,20 |
| 18.09.2026 | Bursa | KV-8 | 2200 Çim | Şen Akyüz | T. Ateş | 6/6 | 17,40 |
Sık sorulanlar
Nurettin Şen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 202 koşuda 12 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nurettin Şen bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Nurettin Şen en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 206 koşu, 13 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.