Apranti (AP)AP nedir?
Hüseyin Turan
Hüseyin Turan son 12 ayda 131 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (93 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Turan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 109 | 4 | 4 | 2 | %3,7 | %9,2 | −%33,6 |
| Son 12 ay | 131 | 5 | 5 | 4 | %3,8 | %10,7 | −%42,7 |
| 2020'den bu yana | 588 | 16 | 22 | 19 | %2,7 | %9,7 | −%70,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 109 | 4 | 4 | 2 | %3,7 | %9,2 |
| 2025 | 175 | 3 | 7 | 9 | %1,7 | %10,9 |
| 2024 | 138 | 5 | 10 | 6 | %3,6 | %15,2 |
| 2023 | 136 | 3 | 0 | 1 | %2,2 | %2,9 |
| 2022 | 30 | 1 | 1 | 1 | %3,3 | %10,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 93 | 2 | 3 | 2 | %2,2 | %7,5 |
| Kocaeli | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* |
| İzmir | 11 | 2 | 2 | 0 | %18,2* | %36,4* |
| İstanbul | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Şanlıurfa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 69 | 4 | 3 | 1 | %5,8 | %11,6 |
| Çim · Normal | 27 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,7* |
| Kum · Nemli | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %15,8* |
| 1201–1600 m | 61 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %4,9 |
| 1601–2000 m | 40 | 4 | 1 | 1 | %10,0 | %15,0 |
| 2001+ m | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 101 | 5 | 5 | 4 | %5,0 | %13,9 |
| İngiliz | 30 | 0 | 0 | 0 | %0,0 | %0,0 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 340 | 5 | 12 | 8 | %1,5 | %7,4 |
| Şanlıurfa | 74 | 3 | 0 | 2 | %4,1 | %6,8 |
| Kocaeli | 58 | 3 | 2 | 1 | %5,2 | %10,3 |
| Antalya | 50 | 0 | 4 | 2 | %0,0 | %12,0 |
| İzmir | 35 | 5 | 4 | 3 | %14,3 | %34,3 |
| İstanbul | 19 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,3* |
| Adana | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Diyarbakır | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 315 | 13 | 12 | 7 | %4,1 | %10,2 |
| Çim · Normal | 134 | 1 | 4 | 6 | %0,7 | %8,2 |
| Sentetik · Normal | 38 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %7,9 |
| Kum · Nemli | 32 | 0 | 1 | 4 | %0,0 | %15,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 24 | 1 | 1 | 0 | %4,2* | %8,3* |
| Kum · Islak | 15 | 1 | 2 | 0 | %6,7* | %20,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 84 | 1 | 4 | 1 | %1,2 | %7,1 |
| 1201–1600 m | 280 | 5 | 8 | 5 | %1,8 | %6,4 |
| 1601–2000 m | 179 | 9 | 6 | 8 | %5,0 | %12,8 |
| 2001+ m | 45 | 1 | 4 | 5 | %2,2 | %22,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 423 | 12 | 20 | 18 | %2,8 | %11,8 |
| İngiliz | 165 | 4 | 2 | 1 | %2,4 | %4,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| U. Gökçe | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| K. Turan | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Y. Taşkın | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| H. Demirbaş | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Y. Akbulut | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| R. Coşkun | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| A. Temizer | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| T. Ateş | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| A. Polat | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| S. Önder | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Köycü Bey | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Gündüzdüşü | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Muhlishan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kombo | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Sinsinateşi | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Odabaşı | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Viserra | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Paris Özlemi | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Barlabey | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Love In Melisa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Köycü Bey | Y. Taşkın | 1/9 | 30,60 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kombo | K. Turan | 9/12 | 21,00 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Şen Akyüz | T. Ateş | 6/9 | 18,00 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Roger King | H. Demirbaş | 6/7 | 7,60 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Love In Melisa | A. Öcal | 18/19 | 92,95 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Bad Reftar | Y. Gündoğdi | 5/11 | 16,20 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Kombo | K. Turan | 11/13 | 15,25 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1500 Çim | Çağıranhan | F. Sezer | 8/8 | 59,50 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | Sinsinateşi | S. Önder | 10/10 | 18,35 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2200 Kum | Öztamer | S. Yanık | 11/11 | 75,60 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Vizigot | B. Çapkın | 13/13 | 21,50 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Star Of Victory | Y. Akbulut | 5/9 | 22,15 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1700 Çim | Sütliman | S. Baydan | 6/12 | 6,05 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Miss Kübra | M. Baykara | 12/12 | 16,40 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Köycü Bey | Y. Taşkın | 7/12 | 8,60 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Prenses Sude | R. Coşkun | 11/11 | 90,50 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Elif Nisa | K. Turan | 11/12 | 39,75 |
| 18.09.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1800 Çim | Sinsinateşi | S. Önder | 1/9 | 23,25 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Odabaşı | A. Polat | 4/14 | 14,85 |
| 07.09.2026 | Bursa | Satış 1 | 1700 Çim | Azuşun Kızı | Y. Akbulut | 16/18 | 146,05 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Turan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 109 koşuda 4 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Turan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Hüseyin Turan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 93 koşu, 2 birincilik.
Hüseyin Turan apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.