Antrenör
Soner Kulak
Soner Kulak'ın atları son 12 ayda 66 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (54 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Soner Kulak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 50 | 5 | 3 | 4 | %10,0 | %24,0 | −%56,5 |
| Son 12 ay | 66 | 6 | 3 | 4 | %9,1 | %19,7 | +%6,1 |
| 2020'den bu yana | 437 | 35 | 51 | 44 | %8,0 | %29,7 | −%37,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.09.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 50 | 5 | 3 | 4 | %10,0 | %24,0 |
| 2025 | 70 | 7 | 5 | 3 | %10,0 | %21,4 |
| 2024 | 41 | 4 | 7 | 6 | %9,8 | %41,5 |
| 2023 | 44 | 3 | 7 | 8 | %6,8 | %40,9 |
| 2022 | 93 | 8 | 13 | 10 | %8,6 | %33,3 |
| 2021 | 90 | 4 | 13 | 7 | %4,4 | %26,7 |
| 2020 | 49 | 4 | 3 | 6 | %8,2 | %26,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 54 | 6 | 2 | 1 | %11,1 | %16,7 |
| İzmir | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 1 | 2 | 3 | %4,0* | %24,0* |
| Sentetik · Normal | 25 | 3 | 0 | 0 | %12,0* | %12,0* |
| Sentetik · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 33 | 1 | 1 | 2 | %3,0 | %12,1 |
| 1601–2000 m | 17 | 3 | 1 | 2 | %17,6* | %35,3* |
| 2001+ m | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 38 | 5 | 1 | 1 | %13,2 | %18,4 |
| Arap | 28 | 1 | 2 | 3 | %3,6* | %21,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 28 | 2 | 3 | 3 | %7,1* | %28,6* |
| Handikap | 22 | 3 | 0 | 0 | %13,6* | %13,6* |
| Şartlı | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 145 | 14 | 16 | 14 | %9,7 | %30,3 |
| Ankara | 131 | 7 | 15 | 16 | %5,3 | %29,0 |
| İzmir | 78 | 6 | 8 | 6 | %7,7 | %25,6 |
| Antalya | 56 | 6 | 3 | 1 | %10,7 | %17,9 |
| İstanbul | 20 | 1 | 7 | 5 | %5,0* | %65,0* |
| Kocaeli | 4 | 0 | 2 | 2 | 0/4 | 4/4 |
| Bursa | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 207 | 20 | 21 | 28 | %9,7 | %33,3 |
| Çim · Normal | 131 | 6 | 13 | 8 | %4,6 | %20,6 |
| Sentetik · Normal | 37 | 3 | 6 | 3 | %8,1 | %32,4 |
| Kum · Nemli | 22 | 2 | 7 | 2 | %9,1* | %50,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 85 | 6 | 6 | 4 | %7,1 | %18,8 |
| 1201–1600 m | 177 | 12 | 15 | 13 | %6,8 | %22,6 |
| 1601–2000 m | 120 | 12 | 19 | 18 | %10,0 | %40,8 |
| 2001+ m | 55 | 5 | 11 | 9 | %9,1 | %45,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 270 | 17 | 33 | 24 | %6,3 | %27,4 |
| Arap | 167 | 18 | 18 | 20 | %10,8 | %33,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 147 | 15 | 20 | 13 | %10,2 | %32,7 |
| Maiden | 127 | 8 | 12 | 10 | %6,3 | %23,6 |
| Şartlı | 123 | 8 | 12 | 13 | %6,5 | %26,8 |
| Satış | 14 | 1 | 3 | 1 | %7,1* | %35,7* |
| KV-6 | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| KV-7 | 6 | 2 | 0 | 3 | 2/6 | 5/6 |
| KV-8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1/4 | 4/4 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C. Tepe | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| E. Aktuğ | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| S. Çelik | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| M. Akgöbek | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| A. Elmas | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Tırpan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Tekpetek | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Keçeci | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G. Özçelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mühür Taşı | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
| Dr Zeliha | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Tina | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Nicolica | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Luna | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Safir Kurt | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Clean Heart | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İskit Alp | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| King Ensar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Difference Maker | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Dr Zeliha | Y. Gökçe | 15/17 | 19,85 |
| 03.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1400 Kum | Dr Zeliha | M. Keçeci | 6/14 | 7,35 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Dr Zeliha | M. Keçeci | 3/16 | 32,55 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Dr Zeliha | H. Yolaçıcı | 10/12 | 27,00 |
| 26.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1800 Kum | Dr Zeliha | G. Özçelik | 2/9 | 25,85 |
| 28.05.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Dr Zeliha | Ö. Özen | 12/13 | 21,55 |
| 14.05.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1300 Çim | Safir Kurt | F. Kabadayı | 8/11 | 42,55 |
| 23.04.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Tina | E. Aktuğ | 9/9 | 29,65 |
| 19.04.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1900 Kum | Mühür Taşı | M. Akgöbek | 3/13 | 11,50 |
| 12.04.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Mühür Taşı | S. Çelik | 3/8 | 6,10 |
| 10.04.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Dr Zeliha | A. Elmas | 8/10 | 21,55 |
| 10.04.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 2100 Kum | Clean Heart | A. Elmas | 8/8 | 61,05 |
| 09.04.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1200 Sentetik | Tina | S. Tırpan | 7/7 | 24,75 |
| 07.04.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Mühür Taşı | S. Çelik | 9/9 | 7,20 |
| 07.04.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1700 Sentetik | Nicolica | E. Çankaya | 8/11 | 6,95 |
| 07.04.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Safir Kurt | İ. Söğüt | 5/9 | 8,80 |
| 02.04.2026 | Antalya | KV-8 | 2000 Kum | Alone Alone | A. Kurşun | 1/4 | 2,40 |
| 31.03.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Kum | Divine Child | A. Elmas | 8/8 | 39,15 |
| 31.03.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | İskit Alp | T. Yıldız | 8/9 | 50,60 |
| 27.03.2026 | Antalya | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Oligark | M. Keskin | 10/11 | 19,95 |
Sık sorulanlar
Soner Kulak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 50 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Soner Kulak'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.09.2026, İzmir.
Soner Kulak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 54 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.