Apranti (AP)AP nedir?
Halil Yolaçıcı
Halil Yolaçıcı son 12 ayda 54 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (27 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil Yolaçıcı jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,6 | – |
| Son 12 ay | 54 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %5,6 | −%100,0 |
| 2020'den bu yana | 1249 | 85 | 91 | 100 | %6,8 | %22,1 | −%53,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 23.08.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,6 |
| 2025 | 181 | 8 | 7 | 10 | %4,4 | %13,8 |
| 2024 | 188 | 8 | 12 | 14 | %4,3 | %18,1 |
| 2023 | 232 | 19 | 17 | 20 | %8,2 | %24,1 |
| 2022 | 295 | 30 | 28 | 28 | %10,2 | %29,2 |
| 2021 | 225 | 16 | 17 | 24 | %7,1 | %25,3 |
| 2020 | 89 | 4 | 10 | 3 | %4,5 | %19,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 27 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %11,1* |
| Bursa | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İstanbul | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 37 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %5,4 |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 1201–1600 m | 22 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| 1601–2000 m | 21 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 33 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %6,1 |
| Arap | 21 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,8* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 445 | 18 | 23 | 29 | %4,0 | %15,7 |
| İstanbul | 299 | 10 | 29 | 21 | %3,3 | %20,1 |
| Kocaeli | 194 | 19 | 10 | 26 | %9,8 | %28,4 |
| Antalya | 157 | 19 | 16 | 17 | %12,1 | %33,1 |
| Bursa | 122 | 16 | 11 | 5 | %13,1 | %26,2 |
| Ankara | 23 | 3 | 1 | 1 | %13,0* | %21,7* |
| Adana | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 569 | 49 | 37 | 53 | %8,6 | %24,4 |
| Çim · Normal | 249 | 9 | 16 | 13 | %3,6 | %15,3 |
| Sentetik · Normal | 234 | 10 | 26 | 15 | %4,3 | %21,8 |
| Kum · Nemli | 64 | 6 | 4 | 5 | %9,4 | %23,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 29 | 1 | 2 | 1 | %3,4* | %13,8* |
| Kum · Islak | 29 | 5 | 1 | 6 | %17,2* | %41,4* |
| Çim · Yumuşak | 27 | 3 | 1 | 2 | %11,1* | %22,2* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 26 | 1 | 3 | 2 | %3,8* | %23,1* |
| Kum · Sulu | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Çim · Ağır | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 164 | 5 | 14 | 13 | %3,0 | %19,5 |
| 1201–1600 m | 579 | 37 | 40 | 40 | %6,4 | %20,2 |
| 1601–2000 m | 409 | 37 | 34 | 36 | %9,0 | %26,2 |
| 2001+ m | 97 | 6 | 3 | 11 | %6,2 | %20,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 673 | 39 | 51 | 48 | %5,8 | %20,5 |
| İngiliz | 576 | 46 | 40 | 52 | %8,0 | %24,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Gözüngü | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Yaparoğlu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Yudum | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Karaca | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Turan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| O. Taşdemir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| R. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Akbulut | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çöl Kraliçesi | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| True Reflection | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Holigan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Dr Zeliha | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Arslan Kan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Se Si Guaşe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sakamoto | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Gritty | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ammayaman | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Northern Shot | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Northern Shot | S. Yıldırım | 9/10 | 33,05 |
| 22.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | İsyan Arzum | S. Gözüngü | 9/9 | 64,85 |
| 17.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Çöl Kraliçesi | O. Taşdemir | 8/17 | 7,70 |
| 17.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Linam | E. Kaya | 5/16 | 101,90 |
| 09.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | True Reflection | M. Yaparoğlu | 15/16 | 33,05 |
| 09.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Holigan | S. Yudum | 3/15 | 6,25 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Shindindine | S. Yudum | 6/9 | 50,65 |
| 30.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1900 Çim | Çöl Kraliçesi | A. Polat | 4/12 | 57,25 |
| 25.07.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1400 Kum | Zafer Yıldızı | M. Yaparoğlu | 5/12 | 10,55 |
| 25.07.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2000 Kum | Kısakürek | M. Karaca | 8/12 | 79,65 |
| 18.07.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | True Reflection | M. Yaparoğlu | 10/12 | 34,30 |
| 13.07.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Rotasız Kaptan | S. Gözüngü | 12/20 | 8,75 |
| 13.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Çöl Kraliçesi | M. Karaca | 7/12 | 81,10 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Cömert Tay | R. Karataş | 14/15 | 10,25 |
| 11.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Flor Da Rosa | A. Atar | 6/10 | 7,90 |
| 11.07.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Yazırbeyi | C. Köse | 5/8 | 17,50 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 21 | 1600 Kum | Atomic Force | O. Taşdemir | 7/7 | 21,10 |
| 11.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Holigan | S. Yudum | 5/14 | 8,75 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Dr Zeliha | S. Kulak | 10/12 | 27,00 |
| 06.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Kum | Queen Of Happiness | R. Akduman | 11/12 | 84,05 |
Sık sorulanlar
Halil Yolaçıcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 39 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil Yolaçıcı bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 23.08.2026, İzmir.
Halil Yolaçıcı en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 27 koşu, 0 birincilik.
Halil Yolaçıcı apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.