Apranti (AP)AP nedir?
Ferdi Kabadayı
Ferdi Kabadayı son 12 ayda 8 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ferdi Kabadayı jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 | – |
| Son 12 ay | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 | – |
| 2020'den bu yana | 177 | 5 | 9 | 13 | %2,8 | %15,3 | −%42,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 11.07.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 2025 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2024 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 2023 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| 2022 | 30 | 1 | 4 | 2 | %3,3 | %23,3 |
| 2021 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2020 | 116 | 3 | 5 | 10 | %2,6 | %15,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 118 | 3 | 8 | 7 | %2,5 | %15,3 |
| Bursa | 48 | 2 | 1 | 5 | %4,2 | %16,7 |
| Kocaeli | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 87 | 1 | 7 | 7 | %1,1 | %17,2 |
| Çim · Normal | 59 | 4 | 2 | 3 | %6,8 | %15,3 |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 41 | 1 | 0 | 3 | %2,4 | %9,8 |
| 1201–1600 m | 72 | 2 | 5 | 7 | %2,8 | %19,4 |
| 1601–2000 m | 56 | 1 | 4 | 3 | %1,8 | %14,3 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 91 | 2 | 5 | 6 | %2,2 | %14,3 |
| Arap | 86 | 3 | 4 | 7 | %3,5 | %16,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Çeltik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Ataş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Kulak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Çeltik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Gözüngü | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ü. Bulut | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mösyö Deniz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Baba Çakmak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Safir Kurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Serficeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Özyürek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Hastoraman | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Habipbey | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Mösyö Deniz | F. Çeltik | 10/10 | 21,35 |
| 11.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Baba Çakmak | A. Ataş | 6/14 | 39,35 |
| 20.06.2026 | İzmir | Maiden | 1100 Kum | Mösyö Deniz | F. Çeltik | 6/6 | 8,50 |
| 14.05.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1300 Çim | Safir Kurt | S. Kulak | 8/11 | 42,55 |
| 14.05.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Serficeli | F. Çeltik | 7/7 | 43,25 |
| 30.04.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1000 Çim | Özyürek | B. Çeltik | 5/10 | 8,85 |
| 04.12.2025 | İzmir | Maiden/Satış | 1200 Kum | Hastoraman | S. Gözüngü | 9/14 | 4,70 |
| 20.11.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Habipbey | Ü. Bulut | 9/10 | 79,35 |
| 14.06.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Çim | Queen Of Yalıkavak | B. Çeltik | 8/12 | 35,95 |
| 24.05.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1100 Kum | Tayeçe | H. Kurt | 4/5 | 25,65 |
| 10.05.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Çim | Queen Of Yalıkavak | B. Çeltik | 11/14 | 25,70 |
| 24.11.2024 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Iron Will | F. Çeltik | 7/8 | 22,65 |
| 22.11.2024 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Sarı Kayra | F. Çeltik | 9/10 | 29,45 |
| 14.11.2024 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Şimşek Almhimid | M. Tezel | 4/9 | 39,35 |
| 14.11.2024 | İzmir | KV-7 | 1200 Çim | Diamond Of Bodrum | B. Çeltik | 7/8 | 23,95 |
| 14.11.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1800 Çim | Queen Of Yalıkavak | B. Çeltik | 4/12 | 18,95 |
| 31.10.2024 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Şimşek Almhimid | M. Tezel | 3/12 | 64,90 |
| 17.03.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | My Choıce | M. Tezel | 6/6 | 30,70 |
| 05.02.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Baba Ozan | C. Batur | 9/10 | 38,45 |
| 05.02.2023 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Ege Halikarnas | O. Taşdemir | 4/8 | 2,85 |
Sık sorulanlar
Ferdi Kabadayı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 6 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ferdi Kabadayı bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 11.07.2026, İzmir.
Ferdi Kabadayı en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 8 koşu, 0 birincilik.
Ferdi Kabadayı apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.