Jokey
Gökhan Yıldız
Gökhan Yıldız son 12 ayda 72 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 5 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (42 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Yıldız jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 1 | 1 | 2 | %1,7 | %6,7 | −%26,2 |
| Son 12 ay | 72 | 1 | 1 | 3 | %1,4 | %6,9 | −%38,5 |
| 2020'den bu yana | 1291 | 55 | 83 | 102 | %4,3 | %18,6 | −%60,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 1 | 1 | 2 | %1,7 | %6,7 |
| 2025 | 84 | 1 | 3 | 4 | %1,2 | %9,5 |
| 2024 | 234 | 14 | 20 | 24 | %6,0 | %24,8 |
| 2023 | 200 | 12 | 12 | 21 | %6,0 | %22,5 |
| 2022 | 220 | 8 | 16 | 20 | %3,6 | %20,0 |
| 2021 | 265 | 10 | 20 | 15 | %3,8 | %17,0 |
| 2020 | 228 | 9 | 11 | 16 | %3,9 | %15,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 42 | 1 | 0 | 1 | %2,4 | %4,8 |
| Adana | 18 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %11,1* |
| Kocaeli | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 21 | 1 | 0 | 0 | %4,8* | %4,8* |
| Kum · Normal | 20 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %10,0* |
| Çim · Normal | 19 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,3* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 35 | 1 | 1 | 3 | %2,9 | %14,3 |
| 1601–2000 m | 20 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 45 | 1 | 1 | 1 | %2,2 | %6,7 |
| Arap | 27 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %7,4* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 583 | 15 | 24 | 45 | %2,6 | %14,4 |
| Antalya | 351 | 21 | 31 | 32 | %6,0 | %23,9 |
| Bursa | 159 | 11 | 11 | 12 | %6,9 | %21,4 |
| Kocaeli | 130 | 7 | 12 | 10 | %5,4 | %22,3 |
| Adana | 39 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %7,7 |
| Ankara | 16 | 1 | 3 | 0 | %6,3* | %25,0* |
| İzmir | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 508 | 18 | 30 | 39 | %3,5 | %17,1 |
| Kum · Normal | 321 | 17 | 26 | 25 | %5,3 | %21,2 |
| Çim · Normal | 282 | 11 | 14 | 23 | %3,9 | %17,0 |
| Kum · Nemli | 41 | 3 | 6 | 7 | %7,3 | %39,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 31 | 1 | 3 | 4 | %3,2 | %25,8 |
| Kum · Islak | 28 | 1 | 2 | 1 | %3,6* | %14,3* |
| Sentetik · Nemli | 20 | 1 | 1 | 1 | %5,0* | %15,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 1 | 1 | 0 | %5,0* | %10,0* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 2 | 0 | 0 | %11,1* | %11,1* |
| Çim · Biraz Ağır | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 190 | 3 | 9 | 18 | %1,6 | %15,8 |
| 1201–1600 m | 644 | 31 | 45 | 51 | %4,8 | %19,7 |
| 1601–2000 m | 317 | 16 | 19 | 23 | %5,0 | %18,3 |
| 2001+ m | 140 | 5 | 10 | 10 | %3,6 | %17,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 714 | 28 | 48 | 52 | %3,9 | %17,9 |
| Arap | 577 | 27 | 35 | 50 | %4,7 | %19,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Öztaş | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| S. Altunbaş | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| S. Çiftçi | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| S. Günaydın | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| S. Şen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| H. Harmanbaşı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Tek | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ş. Demir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Özgül | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sensei Baha | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| Fight For Me | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Plomari | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Akide Sultan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Secret Of Success | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Silent Tunguska | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Backtrack | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Aller Gülü | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Cihanın Kızı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Secret Victor | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Darmaduman | Y. Öztaş | 6/11 | 25,30 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Secret Of Success | Y. Öztaş | 8/9 | 36,10 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Sensei Baha | S. Günaydın | 11/13 | 57,25 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Plomari | Y. Öztaş | 8/11 | 110,05 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Akide Sultan | Y. Öztaş | 7/10 | 31,35 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Plomari | Y. Öztaş | 9/11 | 45,80 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Secret Of Success | Y. Öztaş | 9/9 | 58,00 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | King Mahir | Y. Öztaş | 8/8 | 5,35 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Akide Sultan | Y. Öztaş | 14/19 | 30,70 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Plomari | Y. Öztaş | 11/14 | 57,00 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Silent Tunguska | A. Gökçe | 8/10 | 42,45 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Sensei Baha | S. Günaydın | 8/8 | 26,00 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Plomari | S. Aydoğan | 13/14 | 26,25 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | My Fairy | T. Şit | 10/10 | 44,00 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Ecvet | Y. Demirkıran | 11/11 | 29,50 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Akide Sultan | Y. Öztaş | 6/17 | 84,70 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Sensei Baha | S. Günaydın | 8/11 | 10,60 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | My Black Pearl | S. Günaydın | 13/13 | 49,15 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Kahraman Evlat | B. Şengel | 15/17 | 41,90 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Silent Tunguska | A. Gökçe | 6/6 | 36,45 |
Sık sorulanlar
Gökhan Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 60 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Yıldız bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 9. koşu 18:00, DARMADUMAN.
Gökhan Yıldız en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 42 koşu, 1 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.