Antrenör
Mustafa Karagüney
Mustafa Karagüney'ın atları son 12 ayda 42 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (39 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Karagüney antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 1 | 2 | 2 | %3,4* | %17,2* | – |
| Son 12 ay | 42 | 1 | 2 | 3 | %2,4 | %14,3 | – |
| 2020'den bu yana | 235 | 28 | 25 | 25 | %11,9 | %33,2 | −%57,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 14.06.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 1 | 2 | 2 | %3,4* | %17,2* |
| 2025 | 32 | 3 | 6 | 4 | %9,4 | %40,6 |
| 2024 | 17 | 3 | 2 | 1 | %17,6* | %35,3* |
| 2023 | 25 | 6 | 3 | 5 | %24,0* | %56,0* |
| 2022 | 28 | 6 | 3 | 4 | %21,4* | %46,4* |
| 2021 | 49 | 3 | 4 | 6 | %6,1 | %26,5 |
| 2020 | 55 | 6 | 5 | 3 | %10,9 | %25,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 39 | 1 | 2 | 3 | %2,6 | %15,4 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 23 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,3* |
| Kum · Normal | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 24 | 1 | 2 | 0 | %4,2* | %12,5* |
| 1601–2000 m | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 24 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| İngiliz | 18 | 1 | 1 | 1 | %5,6* | %16,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 18 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %11,1* |
| Maiden | 17 | 1 | 1 | 2 | %5,9* | %23,5* |
| Şartlı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 94 | 7 | 6 | 10 | %7,4 | %24,5 |
| Antalya | 83 | 12 | 9 | 11 | %14,5 | %38,6 |
| Bursa | 21 | 5 | 4 | 2 | %23,8* | %52,4* |
| Kocaeli | 16 | 1 | 3 | 0 | %6,3* | %25,0* |
| Ankara | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
| İzmir | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Adana | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 105 | 12 | 7 | 12 | %11,4 | %29,5 |
| Çim · Normal | 59 | 10 | 8 | 6 | %16,9 | %40,7 |
| Kum · Normal | 39 | 3 | 6 | 3 | %7,7 | %30,8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 3 | 1/7 | 4/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 4 | 3 | 5 | %12,1 | %36,4 |
| 1201–1600 m | 124 | 13 | 15 | 9 | %10,5 | %29,8 |
| 1601–2000 m | 55 | 8 | 4 | 7 | %14,5 | %34,5 |
| 2001+ m | 23 | 3 | 3 | 4 | %13,0* | %43,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 173 | 27 | 23 | 22 | %15,6 | %41,6 |
| Arap | 62 | 1 | 2 | 3 | %1,6 | %9,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 72 | 9 | 7 | 9 | %12,5 | %34,7 |
| Handikap | 67 | 7 | 8 | 8 | %10,4 | %34,3 |
| Maiden | 55 | 8 | 4 | 3 | %14,5 | %27,3 |
| KV-8 | 12 | 1 | 2 | 3 | %8,3* | %50,0* |
| Satış | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| G | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| KV-7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| KV-6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| KV-9 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çankaya | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| M. Çelik | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| E. Cankılıç | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G. Özçelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Korkmaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| C. Tepe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| M. Tekpetek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| U. Temur | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Devran Hat | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çağlayan | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Pala Can | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Boyabat | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Mavişin Kızı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Deep Iron | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| You And Me | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Cherry Vale | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Solido Hermanos | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Alanalp | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Pala Can | G. Bektaş | 15/15 | 71,90 |
| 06.05.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Frenktay | H. Ünver | 6/17 | 38,60 |
| 17.04.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 800 Çim | Razenoid | A. Çelik | 7/7 | 4,95 |
| 07.04.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Boyabat | E. Çankaya | 3/9 | 3,55 |
| 31.03.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Kum | Eagle Boran | A. Kurşun | 3/8 | 3,75 |
| 27.03.2026 | Antalya | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Pala Can | E. Tunç | 5/11 | 39,40 |
| 13.03.2026 | Antalya | Handikap 14 | 1300 Sentetik | Pala Can | S. Altay | 12/18 | 71,05 |
| 10.03.2026 | Antalya | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Canım Zeynep | C. Tepe | 10/11 | 52,90 |
| 10.03.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Devran Hat | C. Tepe | 8/8 | 31,35 |
| 05.03.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Boyabat | M. Çelik | 12/13 | 2,80 |
| 03.03.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Deep Iron | A. Kurşun | 10/14 | 5,65 |
| 27.02.2026 | Antalya | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Mavişin Kızı | E. Cankılıç | 14/18 | 14,85 |
| 27.02.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Sentetik | Cherry Vale | S. Çelik | 5/9 | 68,70 |
| 24.02.2026 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Boyabat | M. Çelik | 9/11 | 2,70 |
| 24.02.2026 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Devran Hat | H. Yıldız | 9/11 | 37,10 |
| 17.02.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Pala Can | M. Tekpetek | 9/10 | 42,35 |
| 13.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | You And Me | M. Çelik | 1/11 | 3,85 |
| 05.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Devran Hat | F. Yücel | 10/10 | 35,35 |
| 05.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Boyabat | E. Çankaya | 4/10 | 2,70 |
| 30.01.2026 | Antalya | Handikap 14 | 1700 Sentetik | Deep Iron | E. Cankılıç | 14/17 | 6,10 |
Sık sorulanlar
Mustafa Karagüney bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 29 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Karagüney'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 14.06.2026, İstanbul.
Mustafa Karagüney en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 39 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.