Apranti (AP)AP nedir?
Efe Korkmaz
Efe Korkmaz son 12 ayda 84 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (39 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Efe Korkmaz jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %6,3 | – |
| Son 12 ay | 84 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %7,1 | −%100,0 |
| 2020'den bu yana | 287 | 5 | 12 | 7 | %1,7 | %8,4 | −%58,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 08.05.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %6,3 |
| 2025 | 171 | 5 | 9 | 5 | %2,9 | %11,1 |
| 2024 | 67 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %3,0 |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 39 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,6 |
| İstanbul | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kocaeli | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Antalya | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 45 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %6,7 |
| Sentetik · Normal | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| 1201–1600 m | 49 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %6,1 |
| 1601–2000 m | 23 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %8,7* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 50 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %10,0 |
| İngiliz | 34 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %2,9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 123 | 3 | 5 | 2 | %2,4 | %8,1 |
| Bursa | 102 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %4,9 |
| İstanbul | 30 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %3,3 |
| Antalya | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| İzmir | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Elazığ | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Şanlıurfa | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Diyarbakır | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 185 | 5 | 7 | 3 | %2,7 | %8,1 |
| Sentetik · Normal | 25 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,0* |
| Kum · Nemli | 23 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Normal | 19 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %21,1* |
| Kum · Islak | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 56 | 2 | 2 | 1 | %3,6 | %8,9 |
| 1201–1600 m | 154 | 0 | 7 | 4 | %0,0 | %7,1 |
| 1601–2000 m | 71 | 3 | 3 | 2 | %4,2 | %11,3 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 174 | 3 | 8 | 5 | %1,7 | %9,2 |
| İngiliz | 113 | 2 | 4 | 2 | %1,8 | %7,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Karabulut | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| G. Taşdelen | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Ş. Demir | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| T. Biricik | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ö. Taşdelen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ö. Altın | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| M. Karagüney | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Akcı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Keskin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Akbilge | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Rico Pasha | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Devran Hat | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Captain Twenty Two | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Baba Enis | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Coşdur | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Thrill Seeker | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Robertkaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Nefesimol | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Güzel Huylum | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Tuğçeyim | S. Akcı | 19/19 | 28,75 |
| 08.05.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Paksuhan | M. Türkoğlu | 7/8 | 15,05 |
| 05.05.2026 | Kocaeli | Maiden | 1700 Kum | Parsis | S. Akcı | –/9 | 31,85 |
| 05.05.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Baba Enis | Ö. Taşdelen | 10/11 | 35,20 |
| 05.05.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Secret Saver | G. Taşdelen | 5/5 | 22,25 |
| 05.05.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Tatmar Bey | G. Taşdelen | 8/9 | 51,65 |
| 24.04.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Fırtına Salih | M. Kaya | 14/14 | 22,95 |
| 24.04.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Zeng | M. Kaya | 5/16 | 23,90 |
| 21.04.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Coşdur | N. Kaya | 6/16 | 20,25 |
| 21.04.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Thrill Seeker | E. Keskin | 10/10 | 20,70 |
| 14.04.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Egeli Efe | H. Karabulut | 7/16 | 58,25 |
| 13.04.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Kum | Robertkaya | İ. Canpolat | 7/7 | 40,65 |
| 06.04.2026 | Bursa | KV-6 | 1800 Kum | Nefesimol | K. Şengel | 6/13 | 57,65 |
| 06.04.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Ağa Abdullah | K. Şengel | 10/10 | 55,15 |
| 05.04.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Kuruçay | T. Biricik | 9/19 | 19,20 |
| 31.03.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Güzel Huylum | T. Biricik | 8/17 | 22,35 |
| 30.03.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Göze Çarpan | H. Karabulut | 11/16 | 27,35 |
| 30.03.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | King Of The Sea | A. Özdeniz | 6/11 | 16,10 |
| 21.03.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Akbilge | H. Karabulut | 6/13 | 7,95 |
| 16.03.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Miranın Prensi | H. Karabulut | 8/13 | 33,30 |
Sık sorulanlar
Efe Korkmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 48 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Efe Korkmaz bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 08.05.2026, Bursa.
Efe Korkmaz en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 39 koşu, 0 birincilik.
Efe Korkmaz apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.