Jokey
İsmail Katı
İsmail Katı son 12 ayda 83 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 17 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (35 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Katı jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 75 | 3 | 5 | 6 | %4,0 | %18,7 | −%76,4 |
| Son 12 ay | 83 | 3 | 6 | 8 | %3,6 | %20,5 | −%78,7 |
| 2020'den bu yana | 488 | 20 | 36 | 33 | %4,1 | %18,2 | −%60,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 75 | 3 | 5 | 6 | %4,0 | %18,7 |
| 2025 | 91 | 3 | 10 | 10 | %3,3 | %25,3 |
| 2024 | 59 | 4 | 6 | 7 | %6,8 | %28,8 |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2022 | 43 | 1 | 2 | 1 | %2,3 | %9,3 |
| 2021 | 139 | 9 | 9 | 4 | %6,5 | %15,8 |
| 2020 | 79 | 0 | 4 | 4 | %0,0 | %10,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 35 | 2 | 3 | 2 | %5,7 | %20,0 |
| Kocaeli | 19 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ankara | 15 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| Bursa | 10 | 1 | 0 | 3 | %10,0* | %40,0* |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 42 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %14,3 |
| Çim · Normal | 22 | 1 | 2 | 4 | %4,5* | %31,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %15,8* |
| 1201–1600 m | 44 | 2 | 1 | 7 | %4,5 | %22,7 |
| 1601–2000 m | 19 | 1 | 2 | 0 | %5,3* | %15,8* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 57 | 3 | 6 | 7 | %5,3 | %28,1 |
| İngiliz | 26 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,8* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 147 | 7 | 12 | 12 | %4,8 | %21,1 |
| Elazığ | 101 | 7 | 8 | 3 | %6,9 | %17,8 |
| Şanlıurfa | 76 | 1 | 6 | 4 | %1,3 | %14,5 |
| Ankara | 60 | 2 | 8 | 7 | %3,3 | %28,3 |
| Kocaeli | 54 | 1 | 0 | 2 | %1,9 | %5,6 |
| Diyarbakır | 26 | 1 | 1 | 0 | %3,8* | %7,7* |
| Bursa | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| İstanbul | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 322 | 12 | 20 | 14 | %3,7 | %14,3 |
| Çim · Normal | 97 | 6 | 11 | 15 | %6,2 | %33,0 |
| Kum · Islak | 25 | 1 | 1 | 1 | %4,0* | %12,0* |
| Kum · Nemli | 21 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %19,0* |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 173 | 5 | 10 | 10 | %2,9 | %14,5 |
| 1201–1600 m | 172 | 7 | 14 | 15 | %4,1 | %20,9 |
| 1601–2000 m | 133 | 8 | 10 | 5 | %6,0 | %17,3 |
| 2001+ m | 10 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 314 | 14 | 23 | 26 | %4,5 | %20,1 |
| İngiliz | 174 | 6 | 13 | 7 | %3,4 | %14,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Tuncay | 28 | 1 | 4 | 3 | %3,6* | %28,6* |
| M. Katı | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| H. Karabulut | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. Temizer | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Ş. Demir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Dolak | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| E. Karaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| R. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| C. Katı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Baydan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kazan Giril | 10 | 2 | 1 | 3 | %20,0* | %60,0* |
| Ribaro | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| RODİGÜLÜ | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Seklavi Kızı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Muallimbey | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Pakomsın | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Katı Canan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Asral | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sultan İlhan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Şahkaya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | El Quimico | M. Dolak | 6/7 | 20,70 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Seklavi Kızı | V. Çizik | 7/15 | 8,10 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Steell Foot | Y. Tuncay | 17/17 | 37,50 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Seklavi Kızı | Y. Tuncay | 7/15 | 20,70 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Katı Canan | Y. Tuncay | 13/15 | 31,20 |
| 25.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Kazan Giril | M. Katı | 1/13 | 11,75 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Muallimbey | M. Yardımcı | 10/15 | 57,35 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Saadınsoyu | T. Ateş | 13/14 | 37,60 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Johny Blaze | E. Karaca | 8/8 | 18,80 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Seklavi Kızı | R. Kaya | 7/12 | 15,10 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | Quiet River | Ş. Demir | 7/11 | 99,50 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Asral | Ş. Demir | 9/10 | 24,65 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Seklavi Kızı | R. Kaya | 5/9 | 7,95 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Asral | H. Karabulut | 8/14 | 41,50 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | For Yurdabak | Ö. Taşdelen | 13/13 | 12,10 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | İncesaz | S. Şen | 10/14 | 53,85 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kazan Giril | A. Temizer | 1/14 | 3,90 |
| 08.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Katı Canan | C. Katı | 10/13 | 20,20 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kazan Giril | A. Temizer | 3/15 | 5,35 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Pliosaur | M. Özgül | 9/14 | 7,40 |
Sık sorulanlar
İsmail Katı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 75 koşuda 3 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Katı bugün hangi atlara biniyor?
Adana 3. koşu 18:30, EL QUİMİCO.
İsmail Katı en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 35 koşu, 2 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.