Antrenör
Kemal Savaş Mucur
Kemal Savaş Mucur'ın atları son 12 ayda 75 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 18 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (58 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kemal Savaş Mucur antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 62 | 5 | 5 | 5 | %8,1 | %24,2 | −%46,7 |
| Son 12 ay | 75 | 5 | 6 | 7 | %6,7 | %24,0 | −%55,9 |
| 2020'den bu yana | 235 | 18 | 42 | 31 | %7,7 | %38,7 | −%62,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 62 | 5 | 5 | 5 | %8,1 | %24,2 |
| 2025 | 38 | 2 | 4 | 6 | %5,3 | %31,6 |
| 2024 | 27 | 2 | 5 | 4 | %7,4* | %40,7* |
| 2023 | 16 | 1 | 10 | 3 | %6,3* | %87,5* |
| 2022 | 16 | 2 | 6 | 3 | %12,5* | %68,8* |
| 2021 | 49 | 2 | 7 | 7 | %4,1 | %32,7 |
| 2020 | 27 | 4 | 5 | 3 | %14,8* | %44,4* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 58 | 5 | 5 | 5 | %8,6 | %25,9 |
| Ankara | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 40 | 1 | 4 | 4 | %2,5 | %22,5 |
| Çim · Normal | 16 | 1 | 0 | 2 | %6,3* | %18,8* |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| 1201–1600 m | 26 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| 1601–2000 m | 34 | 4 | 2 | 6 | %11,8 | %35,3 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 70 | 5 | 5 | 7 | %7,1 | %24,3 |
| Arap | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 30 | 2 | 3 | 1 | %6,7 | %20,0 |
| Maiden | 18 | 1 | 2 | 2 | %5,6* | %27,8* |
| Şartlı | 16 | 1 | 0 | 3 | %6,3* | %25,0* |
| Satış | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 143 | 10 | 31 | 16 | %7,0 | %39,9 |
| Ankara | 78 | 7 | 8 | 12 | %9,0 | %34,6 |
| İstanbul | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Antalya | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 125 | 8 | 23 | 21 | %6,4 | %41,6 |
| Çim · Normal | 61 | 6 | 4 | 8 | %9,8 | %29,5 |
| Kum · Nemli | 12 | 2 | 3 | 0 | %16,7* | %41,7* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 3 | 1 | 1/9 | 5/9 |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 3 | 0 | 0/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 43 | 5 | 8 | 7 | %11,6 | %46,5 |
| 1201–1600 m | 111 | 5 | 22 | 14 | %4,5 | %36,9 |
| 1601–2000 m | 66 | 6 | 10 | 10 | %9,1 | %39,4 |
| 2001+ m | 15 | 2 | 2 | 0 | %13,3* | %26,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 190 | 13 | 33 | 27 | %6,8 | %38,4 |
| Arap | 45 | 5 | 9 | 4 | %11,1 | %40,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 79 | 4 | 17 | 10 | %5,1 | %39,2 |
| Şartlı | 65 | 4 | 12 | 12 | %6,2 | %43,1 |
| Handikap | 62 | 7 | 9 | 5 | %11,3 | %33,9 |
| Satış | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| KV-6 | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| G | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| E. Cankılıç | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| H. Çizik | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| F. Çetinbaş | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| S. Çelik | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| M. Arslan | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Bayır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| M. Sunkar | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Tunç | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sır At | 21 | 2 | 3 | 1 | %9,5* | %28,6* |
| Lord Vidar | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| Sirius Black | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| King Piro | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| My Juilette | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| The Ace | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Leo Melo | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ateş Ayaz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| King Boreas | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Gümüş Karanfil | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1800 Kum | Sır At | M. Özdemir | 7/7 | 7,90 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Sır At | E. Cankılıç | 4/12 | 8,10 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Sır At | E. Atlamaz | 2/12 | 11,75 |
| 30.08.2026 | Adana | Handikap 17 | 2000 Sentetik | Sır At | M. Sunkar | 6/11 | 17,10 |
| 18.08.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Sır At | S. Çelik | 10/10 | 36,75 |
| 14.07.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | My Juilette | K. Demirel | –/11 | 35,50 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Çim | Sır At | T. Bali | 6/12 | 36,55 |
| 04.07.2026 | Ankara | Satış 3 | 2100 Kum | My Juilette | M. Çelik | 9/9 | 26,50 |
| 04.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1300 Kum | Lord Vidar | E. Cankılıç | 4/7 | 7,80 |
| 20.06.2026 | Ankara | Satış 2 | 1500 Kum | Sır At | M. Çelik | 11/11 | 9,05 |
| 18.06.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2000 Kum | Lord Vidar | M. Çelik | 5/8 | 6,50 |
| 11.06.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Leo Melo | M. Akdağ | 8/8 | 46,10 |
| 06.06.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Sır At | E. Cankılıç | 6/10 | 16,85 |
| 28.05.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | The Ace | M. Çelik | 9/12 | 21,10 |
| 19.05.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Çim | Sır At | M. Akyavuz | 6/11 | 12,75 |
| 19.05.2026 | Ankara | Satış 3 | 1400 Kum | Sirius Black | S. Çelik | 6/9 | 17,65 |
| 17.05.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2000 Çim | Leo Melo | E. Tunç | 10/11 | 54,80 |
| 12.05.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | The Ace | E. Çankaya | 7/18 | 10,45 |
| 10.05.2026 | Adana | Handikap 14 | 2000 Çim | King Piro | E. Tunç | 1/14 | 7,70 |
| 10.05.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Sirius Black | M. Kıyak | 8/12 | 30,95 |
Sık sorulanlar
Kemal Savaş Mucur bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 62 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kemal Savaş Mucur'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.11.2026, Adana.
Kemal Savaş Mucur en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 58 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.