Apranti (AP)AP nedir?
Kadir Demirel
Kadir Demirel son 12 ayda 13 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (10 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kadir Demirel jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 | – |
| Son 12 ay | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* | – |
| 2020'den bu yana | 966 | 111 | 96 | 93 | %11,5 | %31,1 | −%35,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 27.08.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| 2025 | 106 | 6 | 10 | 11 | %5,7 | %25,5 |
| 2024 | 90 | 5 | 11 | 7 | %5,6 | %25,6 |
| 2023 | 348 | 48 | 33 | 39 | %13,8 | %34,5 |
| 2022 | 262 | 39 | 31 | 29 | %14,9 | %37,8 |
| 2021 | 80 | 9 | 8 | 4 | %11,3 | %26,3 |
| 2020 | 73 | 3 | 2 | 2 | %4,1 | %9,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 10 | 2 | 3 | 1 | %20,0* | %60,0* |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Çim · Normal | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| 1601–2000 m | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 10 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %40,0* |
| Arap | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 518 | 62 | 54 | 40 | %12,0 | %30,1 |
| Ankara | 368 | 38 | 34 | 39 | %10,3 | %30,2 |
| İstanbul | 53 | 8 | 4 | 10 | %15,1 | %41,5 |
| Kocaeli | 10 | 2 | 0 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| Bursa | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| İzmir | 7 | 0 | 3 | 1 | 0/7 | 4/7 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 432 | 43 | 36 | 47 | %10,0 | %29,2 |
| Çim · Normal | 337 | 48 | 36 | 27 | %14,2 | %32,9 |
| Kum · Islak | 42 | 3 | 3 | 3 | %7,1 | %21,4 |
| Kum · Nemli | 32 | 2 | 4 | 3 | %6,3 | %28,1 |
| Sentetik · Normal | 32 | 5 | 3 | 7 | %15,6 | %46,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 24 | 3 | 2 | 2 | %12,5* | %29,2* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 19 | 1 | 1 | 3 | %5,3* | %26,3* |
| Kum · Sulu | 13 | 2 | 5 | 0 | %15,4* | %53,8* |
| Çim · Ağır | 13 | 4 | 3 | 0 | %30,8* | %53,8* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 98 | 11 | 4 | 8 | %11,2 | %23,5 |
| 1201–1600 m | 443 | 40 | 41 | 40 | %9,0 | %27,3 |
| 1601–2000 m | 282 | 44 | 30 | 27 | %15,6 | %35,8 |
| 2001+ m | 143 | 16 | 21 | 18 | %11,2 | %38,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 528 | 70 | 53 | 49 | %13,3 | %32,6 |
| İngiliz | 438 | 41 | 43 | 44 | %9,4 | %29,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Girişkin | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| E. Karataş | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| A. Ciğer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| N. Dündar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Mucur | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Akbaba | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Süslü | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| S. Erkuş | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| S. Polat | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Yardımcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Black Pablo | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Mothers Love Mea | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Ağa Halil | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Sian | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| My Juilette | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| One Page | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Turan Yıldızı | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Seheryeli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Bird Rose | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Thrace Fever | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2200 Çim | Ağa Halil | A. Ciğer | 3/8 | 15,60 |
| 04.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Çim | Sian | N. Dündar | 9/9 | 16,30 |
| 14.07.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | My Juilette | K. Mucur | –/11 | 35,50 |
| 26.04.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1500 Kum | Black Pablo | O. Girişkin | 6/10 | 1,90 |
| 28.03.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | Black Pablo | O. Girişkin | 2/7 | 1,80 |
| 17.03.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | One Page | A. Akbaba | 8/12 | 3,65 |
| 21.02.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Kum | Turan Yıldızı | S. Süslü | 1/10 | 5,30 |
| 27.12.2025 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | Mothers Love Mea | E. Karataş | 2/7 | 15,05 |
| 09.12.2025 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Seheryeli | S. Erkuş | 2/8 | 7,35 |
| 25.11.2025 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Bird Rose | S. Polat | 7/7 | 9,20 |
| 23.11.2025 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Mothers Love Mea | E. Karataş | 3/11 | 2,95 |
| 18.11.2025 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Thrace Fever | E. Yardımcı | 8/16 | 32,35 |
| 11.11.2025 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Çim | Önder | H. Çalı | 1/8 | 7,70 |
| 04.11.2025 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Enfes Tamer | S. Polat | 8/9 | 31,40 |
| 02.11.2025 | Adana | Handikap 15 | 1300 Çim | Adalıbeyi | R. Konuk | 10/11 | 17,95 |
| 02.11.2025 | Adana | KV-6 | 1800 Çim | Mahall | O. Girişkin | 7/12 | 19,25 |
| 02.11.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1900 Kum | Irmak Su | S. Demir | 2/7 | 4,15 |
| 26.10.2025 | Adana | Handikap 16 | 1300 Çim | Lion Child | V. Tekin | 8/13 | 22,10 |
| 09.09.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | Öncüözgür | C. Demir | 2/10 | 2,30 |
| 07.09.2025 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Silence Of Reality | R. Taşdelen | 5/15 | 13,60 |
Sık sorulanlar
Kadir Demirel bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 7 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kadir Demirel bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 27.08.2026, Ankara.
Kadir Demirel en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 10 koşu, 2 birincilik.
Kadir Demirel apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.