Antrenör
Kadir Tekinalp
Kadir Tekinalp'ın atları son 12 ayda 74 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (37 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kadir Tekinalp antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 55 | 4 | 5 | 5 | %7,3 | %25,5 | −%31,9 |
| Son 12 ay | 74 | 6 | 5 | 8 | %8,1 | %25,7 | −%31,9 |
| 2020'den bu yana | 634 | 80 | 67 | 80 | %12,6 | %35,8 | −%24,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 55 | 4 | 5 | 5 | %7,3 | %25,5 |
| 2025 | 35 | 4 | 0 | 5 | %11,4 | %25,7 |
| 2024 | 92 | 12 | 9 | 13 | %13,0 | %37,0 |
| 2023 | 131 | 14 | 16 | 15 | %10,7 | %34,4 |
| 2022 | 130 | 19 | 15 | 20 | %14,6 | %41,5 |
| 2021 | 105 | 13 | 9 | 10 | %12,4 | %30,5 |
| 2020 | 86 | 14 | 13 | 12 | %16,3 | %45,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 37 | 2 | 1 | 5 | %5,4 | %21,6 |
| İstanbul | 15 | 2 | 3 | 2 | %13,3* | %46,7* |
| Ankara | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| Kocaeli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 28 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %17,9* |
| Çim · Normal | 18 | 2 | 1 | 3 | %11,1* | %33,3* |
| Sentetik · Normal | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| 1201–1600 m | 38 | 3 | 2 | 5 | %7,9 | %26,3 |
| 1601–2000 m | 21 | 2 | 2 | 3 | %9,5* | %33,3* |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 38 | 4 | 5 | 5 | %10,5 | %36,8 |
| Arap | 36 | 2 | 0 | 3 | %5,6 | %13,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 30 | 3 | 1 | 3 | %10,0 | %23,3 |
| Şartlı | 21 | 1 | 3 | 3 | %4,8* | %33,3* |
| Maiden | 11 | 2 | 0 | 0 | %18,2* | %18,2* |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 269 | 27 | 28 | 37 | %10,0 | %34,2 |
| Ankara | 218 | 26 | 27 | 16 | %11,9 | %31,7 |
| İstanbul | 85 | 14 | 8 | 16 | %16,5 | %44,7 |
| Kocaeli | 30 | 7 | 2 | 7 | %23,3 | %53,3 |
| Antalya | 16 | 4 | 1 | 2 | %25,0* | %43,8* |
| Bursa | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| İzmir | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| Şanlıurfa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 269 | 33 | 26 | 37 | %12,3 | %35,7 |
| Çim · Normal | 204 | 26 | 27 | 24 | %12,7 | %37,7 |
| Sentetik · Normal | 58 | 11 | 5 | 9 | %19,0 | %43,1 |
| Kum · Nemli | 41 | 5 | 4 | 5 | %12,2 | %34,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 18 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Kum · Islak | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 2 | 0 | 0 | %16,7* | %16,7* |
| Çim · Ağır | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 144 | 22 | 14 | 17 | %15,3 | %36,8 |
| 1201–1600 m | 342 | 39 | 37 | 47 | %11,4 | %36,0 |
| 1601–2000 m | 118 | 14 | 12 | 14 | %11,9 | %33,9 |
| 2001+ m | 30 | 5 | 4 | 2 | %16,7 | %36,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 364 | 53 | 37 | 44 | %14,6 | %36,8 |
| İngiliz | 270 | 27 | 30 | 36 | %10,0 | %34,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 221 | 19 | 23 | 25 | %8,6 | %30,3 |
| Şartlı | 193 | 26 | 23 | 29 | %13,5 | %40,4 |
| Maiden | 92 | 11 | 7 | 11 | %12,0 | %31,5 |
| KV-6 | 28 | 3 | 4 | 5 | %10,7* | %42,9* |
| Satış | 26 | 5 | 2 | 1 | %19,2* | %30,8* |
| KV-7 | 25 | 3 | 4 | 6 | %12,0* | %52,0* |
| KV-8 | 20 | 10 | 3 | 0 | %50,0* | %65,0* |
| G | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| Maiden/Satış | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akgöbek | 12 | 1 | 2 | 0 | %8,3* | %25,0* |
| M. Çelik | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| M. Çelik | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| S. Çelik | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A. Kaçmaz | 4 | 1 | 1 | 2 | 1/4 | 4/4 |
| H. Çizik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Sincan | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| M. Coşkun | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Çankaya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Kıyak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| After You | 16 | 2 | 2 | 1 | %12,5* | %31,3* |
| Behiçalp | 9 | 1 | 0 | 3 | 1/9 | 4/9 |
| Togarma | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| Denizim Gülü | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Eylemcik | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Denizağa | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Levero | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| Afrika Sultanı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Bohemia | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| My Everything | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Levero | A. Kurşun | 6/9 | 2,25 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1800 Kum | Eylemcik | İ. Katar | 16/17 | 38,30 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | After You | M. Uyar | 4/9 | 6,15 |
| 03.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1600 Çim | Denizağa | M. Akgöbek | 8/15 | 63,20 |
| 27.09.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Eylemcik | M. Akgöbek | 14/15 | 31,60 |
| 22.09.2026 | Ankara | Handikap 17 | 2000 Kum | After You | E. Cankılıç | 5/7 | 10,60 |
| 19.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Afrika Sultanı | V. Abiş | 9/9 | 4,20 |
| 17.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Kum | Denizağa | N. Demir | 7/11 | 37,05 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1300 Çim | Levero | A. Kaçmaz | 3/9 | 2,15 |
| 08.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Denizağa | B. Kılınç | 1/13 | 23,75 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Levero | A. Kaçmaz | 1/8 | 6,05 |
| 29.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | After You | M. Coşkun | 5/8 | 19,75 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Maiden/Satış | 1300 Çim | Afrika Sultanı | M. Çelik | 8/14 | 2,95 |
| 25.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Denizağa | E. Çankaya | 10/15 | 22,60 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Levero | A. Kaçmaz | 3/10 | 6,40 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | After You | M. Akgöbek | 5/8 | 9,00 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Çim | Levero | A. Kaçmaz | 2/9 | 7,80 |
| 11.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Denizağa | H. Çizik | 6/14 | 22,00 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Afrika Sultanı | V. Abiş | 5/15 | 6,10 |
| 05.08.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | After You | A. Yıldız | 8/10 | 23,15 |
Sık sorulanlar
Kadir Tekinalp bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 55 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kadir Tekinalp'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 5. koşu 19:30, LEVERO.
Kadir Tekinalp en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 37 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.