Jokey
Mehmet Emin Doğan
Mehmet Emin Doğan son 12 ayda 300 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 75 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (192 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Emin Doğan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 242 | 9 | 15 | 27 | %3,7 | %21,1 | −%58,8 |
| Son 12 ay | 300 | 12 | 22 | 41 | %4,0 | %25,0 | −%62,6 |
| 2020'den bu yana | 2474 | 211 | 267 | 224 | %8,5 | %28,4 | −%24,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 242 | 9 | 15 | 27 | %3,7 | %21,1 |
| 2025 | 314 | 23 | 31 | 34 | %7,3 | %28,0 |
| 2024 | 297 | 27 | 29 | 28 | %9,1 | %28,3 |
| 2023 | 360 | 21 | 47 | 33 | %5,8 | %28,1 |
| 2022 | 457 | 44 | 51 | 37 | %9,6 | %28,9 |
| 2021 | 381 | 38 | 44 | 36 | %10,0 | %31,0 |
| 2020 | 423 | 49 | 50 | 29 | %11,6 | %30,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 192 | 9 | 16 | 34 | %4,7 | %30,7 |
| Elazığ | 61 | 2 | 2 | 3 | %3,3 | %11,5 |
| Diyarbakır | 43 | 1 | 4 | 2 | %2,3 | %16,3 |
| Adana | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 263 | 10 | 18 | 34 | %3,8 | %23,6 |
| Kum · Islak | 15 | 1 | 2 | 4 | %6,7* | %46,7* |
| Kum · Nemli | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 99 | 4 | 8 | 10 | %4,0 | %22,2 |
| 1201–1600 m | 102 | 4 | 6 | 18 | %3,9 | %27,5 |
| 1601–2000 m | 92 | 4 | 8 | 11 | %4,3 | %25,0 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 157 | 9 | 10 | 24 | %5,7 | %27,4 |
| İngiliz | 143 | 3 | 12 | 17 | %2,1 | %22,4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 1371 | 126 | 136 | 136 | %9,2 | %29,0 |
| Elazığ | 677 | 49 | 87 | 54 | %7,2 | %28,1 |
| Diyarbakır | 337 | 26 | 39 | 23 | %7,7 | %26,1 |
| Adana | 64 | 7 | 4 | 8 | %10,9 | %29,7 |
| Ankara | 19 | 1 | 1 | 2 | %5,3* | %21,1* |
| İstanbul | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2223 | 189 | 240 | 199 | %8,5 | %28,3 |
| Kum · Nemli | 135 | 13 | 17 | 10 | %9,6 | %29,6 |
| Kum · Islak | 51 | 4 | 7 | 7 | %7,8 | %35,3 |
| Çim · Normal | 33 | 3 | 0 | 4 | %9,1 | %21,2 |
| Kum · Sulu | 30 | 2 | 3 | 4 | %6,7 | %30,0 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 884 | 69 | 99 | 84 | %7,8 | %28,5 |
| 1201–1600 m | 715 | 67 | 63 | 67 | %9,4 | %27,6 |
| 1601–2000 m | 822 | 71 | 98 | 66 | %8,6 | %28,6 |
| 2001+ m | 53 | 4 | 7 | 7 | %7,5 | %34,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1426 | 131 | 158 | 132 | %9,2 | %29,5 |
| İngiliz | 1048 | 80 | 109 | 92 | %7,6 | %26,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Doğan | 51 | 2 | 1 | 7 | %3,9 | %19,6 |
| A. Yardımcı | 31 | 0 | 5 | 7 | %0,0 | %38,7 |
| E. Yardımcı | 23 | 1 | 0 | 3 | %4,3* | %17,4* |
| Z. Akdemir | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| E. Yardımcı | 13 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %38,5* |
| E. Altın | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| E. Açmaz | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| S. Akyavuz | 9 | 0 | 1 | 3 | 0/9 | 4/9 |
| M. Doğan | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| M. Aslan | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tahirbeyli | 10 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| King Of Race | 10 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %70,0* |
| Merhamet | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Çiçekmast | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Rand Rower | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Alkuruşkızı | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Ebrucan | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Brendon | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çılgın Heme | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Mirzababa | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Maçka Bey | M. Gündüz | 1/15 | 17,90 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Çiçekmast | M. Doğan | 3/14 | 12,60 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Besrican Kızı | R. Becene | 11/12 | 13,25 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | My Lagertha | Ş. Olğaç | 7/15 | 18,65 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Tezgahtar Nebahat | A. Bağış | 5/14 | 5,15 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Mercan Ana | M. Doğan | 6/12 | 3,75 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | High Symphony | M. Kaya | 10/10 | 13,80 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Enespaşa | E. Çizik | 2/8 | 8,70 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Sadıkefe | Z. Akdemir | 5/9 | 4,50 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Quercynois | M. Kaya | 7/10 | 17,05 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Merhamet | E. Yardımcı | 5/14 | 9,00 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Victory Maria | E. Yardımcı | 7/11 | 21,25 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Kara Çiçin | M. Doğan | 14/15 | 35,90 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Tezgahtar Nebahat | A. Bağış | 3/16 | 32,50 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Besrican Kızı | R. Becene | 11/12 | 22,30 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Queen Of The Solıd | E. Yardımcı | 12/13 | 28,00 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 2000 Kum | Çiçekmast | M. Doğan | 5/12 | 16,15 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Jer | E. Çizik | 4/9 | 3,60 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Doğan Ayşe | M. Doğan | 11/15 | 6,55 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Goddess Of Beauty | Ş. Olğaç | 4/9 | 9,30 |
Sık sorulanlar
Mehmet Emin Doğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 242 koşuda 9 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Emin Doğan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 02.11.2026, Şanlıurfa.
Mehmet Emin Doğan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 192 koşu, 9 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.