Antrenör
Emine Kaya
Emine Kaya'ın atları son 12 ayda 118 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 31 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (112 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emine Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 103 | 12 | 6 | 10 | %11,7 | %27,2 | +%17,0 |
| Son 12 ay | 118 | 13 | 6 | 12 | %11,0 | %26,3 | +%8,9 |
| 2020'den bu yana | 444 | 46 | 39 | 49 | %10,4 | %30,2 | −%21,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 103 | 12 | 6 | 10 | %11,7 | %27,2 |
| 2025 | 125 | 12 | 7 | 16 | %9,6 | %28,0 |
| 2024 | 155 | 13 | 18 | 12 | %8,4 | %27,7 |
| 2023 | 61 | 9 | 8 | 11 | %14,8 | %45,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 112 | 11 | 5 | 11 | %9,8 | %24,1 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| İstanbul | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 42 | 6 | 5 | 6 | %14,3 | %40,5 |
| Çim · Normal | 42 | 5 | 1 | 5 | %11,9 | %26,2 |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 6 | 1 | 3 | %24,0* | %40,0* |
| 1201–1600 m | 53 | 4 | 2 | 5 | %7,5 | %20,8 |
| 1601–2000 m | 30 | 3 | 2 | 2 | %10,0 | %23,3 |
| 2001+ m | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 74 | 7 | 5 | 10 | %9,5 | %29,7 |
| İngiliz | 44 | 6 | 1 | 2 | %13,6 | %20,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 38 | 5 | 2 | 4 | %13,2 | %28,9 |
| Handikap | 30 | 2 | 1 | 2 | %6,7 | %16,7 |
| Maiden | 30 | 4 | 0 | 5 | %13,3 | %30,0 |
| Satış | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 420 | 41 | 35 | 47 | %9,8 | %29,3 |
| Kocaeli | 12 | 1 | 4 | 2 | %8,3* | %58,3* |
| İstanbul | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| İzmir | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 178 | 21 | 14 | 22 | %11,8 | %32,0 |
| Çim · Normal | 163 | 19 | 14 | 18 | %11,7 | %31,3 |
| Kum · Nemli | 23 | 2 | 2 | 1 | %8,7* | %21,7* |
| Kum · Islak | 22 | 1 | 3 | 3 | %4,5* | %31,8* |
| Çim · Yumuşak | 17 | 1 | 3 | 0 | %5,9* | %23,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Çim · Ağır | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 83 | 12 | 6 | 8 | %14,5 | %31,3 |
| 1201–1600 m | 202 | 13 | 16 | 22 | %6,4 | %25,2 |
| 1601–2000 m | 129 | 19 | 16 | 14 | %14,7 | %38,0 |
| 2001+ m | 30 | 2 | 1 | 5 | %6,7 | %26,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 262 | 27 | 20 | 26 | %10,3 | %27,9 |
| İngiliz | 182 | 19 | 19 | 23 | %10,4 | %33,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 148 | 14 | 16 | 17 | %9,5 | %31,8 |
| Handikap | 113 | 16 | 7 | 10 | %14,2 | %29,2 |
| Maiden | 112 | 9 | 6 | 11 | %8,0 | %23,2 |
| KV-6 | 17 | 1 | 4 | 4 | %5,9* | %52,9* |
| Satış | 16 | 2 | 2 | 1 | %12,5* | %31,3* |
| KV-7 | 14 | 2 | 2 | 4 | %14,3* | %57,1* |
| KV-8 | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| G | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| A | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C. Altun | 19 | 4 | 0 | 2 | %21,1* | %31,6* |
| O. Atmaca | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| R. Ketme | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| O. Gökçe | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| A. İnci | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| C. Paso | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| O. Yıldız | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| H. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| M. Kaya | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| N. Avci | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rozerya | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Lion Of Honour | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Davrantay | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Alyadigar | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Çimengöz | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Linam | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Güzel Zehra | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Eyberk | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Pusat Yiğidi | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Elifli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Lion Of Honour | C. Altun | 6/8 | 10,75 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Dil Bahar | Y. Yüksel | 17/18 | 55,50 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Linam | D. Budak | 7/17 | 22,10 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Fullset | M. Turan | 11/11 | 11,65 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Ez Çekvarım | R. Ketme | 3/12 | 17,80 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Rozerya | M. Çelik | 7/9 | 7,45 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Davrantay | O. Atmaca | 8/13 | 18,80 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Elifli | Ö. Özen | 12/18 | 11,40 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Linam | B. Mırık | 4/18 | 11,40 |
| 21.10.2026 | Bursa | G 3 | 2000 Çim | Lion Of Honour | C. Altun | 6/7 | 36,25 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Çim | Dil Bahar | İ. Dinar | 6/7 | 33,80 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | Rozerya | M. Çelik | 4/8 | 16,05 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Davrantay | O. Gökçe | 3/11 | 25,60 |
| 05.10.2026 | Bursa | Satış 1 | 2000 Çim | Rozerya | M. Çelik | 6/13 | 13,00 |
| 02.10.2026 | Bursa | Handikap 17 | 2200 Çim | Alyadigar | C. Altun | 7/8 | 6,45 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Elifli | S. Tırpan | 10/15 | 18,85 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Linam | A. İnci | 9/15 | 18,85 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Rozerya | T. Alıcı | 4/13 | 26,35 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Davrantay | O. Atmaca | 8/11 | 30,05 |
| 18.09.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1800 Çim | Alyadigar | U. Levent | 6/9 | 4,80 |
Sık sorulanlar
Emine Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 103 koşuda 12 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emine Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Emine Kaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 112 koşu, 11 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.