Apranti (AP)AP nedir?
Deniz Budak
Deniz Budak son 12 ayda 83 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (43 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Deniz Budak jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 72 | 0 | 4 | 0 | %0,0 | %5,6 | −%100,0 |
| Son 12 ay | 83 | 0 | 4 | 0 | %0,0 | %4,8 | −%100,0 |
| 2020'den bu yana | 239 | 0 | 4 | 3 | %0,0 | %2,9 | −%100,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 72 | 0 | 4 | 0 | %0,0 | %5,6 |
| 2025 | 42 | 0 | 0 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| 2024 | 107 | 0 | 0 | 3 | %0,0 | %2,8 |
| 2023 | 18 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 43 | 0 | 4 | 0 | %0,0 | %9,3 |
| Kocaeli | 19 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İstanbul | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Antalya | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 26 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Normal | 26 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %11,5* |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %14,3* |
| 1201–1600 m | 46 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %2,2 |
| 1601–2000 m | 17 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,9* |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 65 | 0 | 4 | 0 | %0,0 | %6,2 |
| İngiliz | 18 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 122 | 0 | 4 | 0 | %0,0 | %3,3 |
| İzmir | 39 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,6 |
| Kocaeli | 33 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %6,1 |
| İstanbul | 30 | 0 | 0 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Antalya | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 93 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %2,2 |
| Çim · Normal | 68 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %5,9 |
| Sentetik · Normal | 26 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 18 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 43 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %7,0 |
| 1201–1600 m | 132 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %1,5 |
| 1601–2000 m | 51 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %3,9 |
| 2001+ m | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 195 | 0 | 4 | 3 | %0,0 | %3,6 |
| İngiliz | 44 | 0 | 0 | 0 | %0,0 | %0,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Çekici | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| T. Biricik | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| B. Yoleri | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| E. Turan | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| R. Kaya | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ş. Demir | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| S. Akcı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Özgül | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| N. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Keskin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İclal Hanım | 6 | 0 | 3 | 0 | 0/6 | 3/6 |
| Benekli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Yüreği Güzel | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gökkılıç | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Quiereme | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Tuğçeyim | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kadife Kız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Turna Şah | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Selinnaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Lord Of North | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | İhtimal | S. Gökçe | 6/14 | 35,70 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Debese | H. Kaya | 13/18 | 68,00 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Turna Şah | S. Aydemir | 8/12 | 55,55 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gökkılıç | S. Akcı | 7/11 | 18,30 |
| 02.11.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Write To Tınas | S. Baydan | 7/8 | 39,20 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Linam | E. Kaya | 7/17 | 22,10 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Benekli | T. Biricik | 11/13 | 19,00 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Selinnaz | T. Çekici | 9/9 | 42,90 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Solar Eclipse | T. Çekici | 10/10 | 51,70 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Asral | T. Çekici | 9/11 | 61,85 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Quiereme | T. Çekici | 5/10 | 34,55 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Yüreği Güzel | B. Yoleri | 10/17 | 67,75 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Lord Of North | T. Biricik | 9/9 | 20,75 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | İclal Hanım | E. Turan | 4/14 | 4,50 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Karşıyakalı Pirenuri | Y. Akkuş | 16/18 | 9,10 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | Yüreği Güzel | B. Yoleri | 7/10 | 62,75 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Senan | T. Çekici | 8/14 | 104,05 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Aynalı Martin | N. Kaya | 10/10 | 51,45 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Selinnaz | T. Çekici | 11/13 | 66,40 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | King Woman | H. Yeşilbudak | 12/13 | 53,55 |
Sık sorulanlar
Deniz Budak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 72 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Deniz Budak bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Deniz Budak en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 43 koşu, 0 birincilik.
Deniz Budak apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.