Jokey
Tugay Alıcı
Tugay Alıcı son 12 ayda 205 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 44 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (183 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tugay Alıcı jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 175 | 10 | 10 | 19 | %5,7 | %22,3 | −%3,6 |
| Son 12 ay | 205 | 11 | 12 | 21 | %5,4 | %21,5 | −%16,5 |
| 2020'den bu yana | 1317 | 91 | 104 | 141 | %6,9 | %25,5 | −%46,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 175 | 10 | 10 | 19 | %5,7 | %22,3 |
| 2025 | 279 | 15 | 23 | 30 | %5,4 | %24,4 |
| 2024 | 278 | 18 | 16 | 32 | %6,5 | %23,7 |
| 2023 | 176 | 15 | 15 | 18 | %8,5 | %27,3 |
| 2022 | 165 | 16 | 18 | 16 | %9,7 | %30,3 |
| 2021 | 133 | 10 | 14 | 19 | %7,5 | %32,3 |
| 2020 | 111 | 7 | 8 | 7 | %6,3 | %19,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 183 | 9 | 9 | 17 | %4,9 | %19,1 |
| Kocaeli | 12 | 1 | 2 | 3 | %8,3* | %50,0* |
| İzmir | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 82 | 3 | 6 | 11 | %3,7 | %24,4 |
| Çim · Normal | 72 | 4 | 1 | 5 | %5,6 | %13,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %15,4* |
| Kum · Nemli | 13 | 3 | 2 | 2 | %23,1* | %53,8* |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 47 | 4 | 3 | 5 | %8,5 | %25,5 |
| 1201–1600 m | 99 | 7 | 7 | 9 | %7,1 | %23,2 |
| 1601–2000 m | 50 | 0 | 2 | 6 | %0,0 | %16,0 |
| 2001+ m | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 117 | 7 | 8 | 14 | %6,0 | %24,8 |
| Arap | 88 | 4 | 4 | 7 | %4,5 | %17,0 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 960 | 70 | 76 | 98 | %7,3 | %25,4 |
| İzmir | 242 | 12 | 20 | 29 | %5,0 | %25,2 |
| Kocaeli | 88 | 8 | 7 | 11 | %9,1 | %29,5 |
| İstanbul | 20 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,0* |
| Ankara | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 607 | 37 | 43 | 70 | %6,1 | %24,7 |
| Çim · Normal | 481 | 32 | 41 | 53 | %6,7 | %26,2 |
| Kum · Nemli | 52 | 9 | 7 | 4 | %17,3 | %38,5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 46 | 3 | 1 | 6 | %6,5 | %21,7 |
| Kum · Islak | 33 | 0 | 6 | 3 | %0,0 | %27,3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 31 | 5 | 5 | 1 | %16,1 | %35,5 |
| Çim · Yumuşak | 26 | 3 | 1 | 1 | %11,5* | %19,2* |
| Çim · Ağır | 15 | 1 | 0 | 0 | %6,7* | %6,7* |
| Sentetik · Normal | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Biraz Ağır | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 288 | 31 | 24 | 31 | %10,8 | %29,9 |
| 1201–1600 m | 645 | 43 | 53 | 72 | %6,7 | %26,0 |
| 1601–2000 m | 329 | 15 | 25 | 31 | %4,6 | %21,6 |
| 2001+ m | 55 | 2 | 2 | 7 | %3,6 | %20,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 869 | 67 | 74 | 113 | %7,7 | %29,2 |
| Arap | 448 | 24 | 30 | 28 | %5,4 | %18,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Turan | 12 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %41,7* |
| Ş. Akduman | 11 | 2 | 0 | 0 | %18,2* | %18,2* |
| R. Kılıç | 11 | 2 | 3 | 3 | %18,2* | %72,7* |
| A. Temizer | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| M. Öcal | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| S. Gökçe | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| A. Aydın | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| R. Coşkun | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| R. Tekeli | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| A. Öcal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| My Boy Göksu | 10 | 1 | 3 | 3 | %10,0* | %70,0* |
| İşin Aslı | 9 | 0 | 0 | 4 | 0/9 | 4/9 |
| Grand Mission | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Moon Ash | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Hızlı Kerem | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Zehirbike | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Lady Bridgerton | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Baba Zülküf | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Echoguette | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Kopal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Lady Bridgerton | S. Dinçer | 2/12 | 8,15 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | İşin Aslı | R. Tekeli | 5/8 | 9,35 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Güzelçamlı | R. Tekeli | 10/13 | 79,45 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Wait For Me | Ş. Akduman | 6/12 | 6,50 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Darkway | M. Turan | 2/7 | 4,95 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Baba Zülküf | A. Öcal | 6/19 | 54,20 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Merdümgiriz | H. Kaya | 3/13 | 34,65 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Hamatum | M. Turan | 13/13 | 35,70 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Kızım Beril | Ş. Akduman | 4/9 | 5,75 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Altıngöz | A. Öcal | 3/12 | 5,95 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Esrabo | T. Ateş | –/18 | 7,85 |
| 21.10.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Derniere Star | İ. Kızıldağ | 8/9 | 37,45 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | All First | Ş. Akduman | 1/14 | 7,20 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Altyn Orda | E. Turan | 18/19 | 29,70 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Çim | Demir Sultan | A. Öcal | 8/13 | 78,80 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Sabırlı Tınas | Y. Gündoğdi | 8/11 | 43,35 |
| 05.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | El Furat | A. Temizer | 4/19 | 60,80 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Altıngöz | A. Öcal | 4/13 | 21,40 |
| 05.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1500 Çim | Moon Ash | E. Altın | 4/6 | 11,45 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Tombik | A. Öcal | 12/12 | 63,40 |
Sık sorulanlar
Tugay Alıcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 175 koşuda 10 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tugay Alıcı bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Tugay Alıcı en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 183 koşu, 9 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.