Antrenör
Ali Karatoprak
Ali Karatoprak'ın atları son 12 ayda 119 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 39 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (80 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Karatoprak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 62 | 4 | 8 | 8 | %6,5 | %32,3 | −%51,7 |
| Son 12 ay | 119 | 12 | 10 | 17 | %10,1 | %32,8 | −%32,6 |
| 2020'den bu yana | 183 | 21 | 18 | 26 | %11,5 | %35,5 | −%20,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 62 | 4 | 8 | 8 | %6,5 | %32,3 |
| 2025 | 121 | 17 | 10 | 18 | %14,0 | %37,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 80 | 10 | 4 | 11 | %12,5 | %31,3 |
| Ankara | 15 | 1 | 2 | 3 | %6,7* | %40,0* |
| İstanbul | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 51 | 7 | 5 | 4 | %13,7 | %31,4 |
| Kum · Normal | 29 | 3 | 1 | 3 | %10,3* | %24,1* |
| Çim · Normal | 12 | 1 | 2 | 3 | %8,3* | %50,0* |
| Sentetik · Islak | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Sentetik · Nemli | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| 1201–1600 m | 79 | 10 | 6 | 12 | %12,7 | %35,4 |
| 1601–2000 m | 19 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %21,1* |
| 2001+ m | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 97 | 11 | 9 | 15 | %11,3 | %36,1 |
| İngiliz | 22 | 1 | 1 | 2 | %4,5* | %18,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 41 | 7 | 3 | 7 | %17,1 | %41,5 |
| Maiden | 29 | 3 | 1 | 2 | %10,3* | %20,7* |
| Şartlı | 24 | 1 | 5 | 3 | %4,2* | %37,5* |
| KV-6 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 80 | 10 | 4 | 11 | %12,5 | %31,3 |
| Ankara | 43 | 3 | 6 | 6 | %7,0 | %34,9 |
| Adana | 32 | 6 | 3 | 5 | %18,8 | %43,8 |
| İstanbul | 20 | 1 | 4 | 4 | %5,0* | %45,0* |
| Kocaeli | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 57 | 9 | 4 | 7 | %15,8 | %35,1 |
| Sentetik · Normal | 52 | 7 | 6 | 4 | %13,5 | %32,7 |
| Çim · Normal | 45 | 4 | 6 | 8 | %8,9 | %40,0 |
| Sentetik · Islak | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Sentetik · Nemli | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 2 | 3 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| 1201–1600 m | 118 | 17 | 12 | 15 | %14,4 | %37,3 |
| 1601–2000 m | 33 | 1 | 3 | 8 | %3,0 | %36,4 |
| 2001+ m | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 157 | 19 | 17 | 24 | %12,1 | %38,2 |
| İngiliz | 26 | 2 | 1 | 2 | %7,7* | %19,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 54 | 9 | 5 | 9 | %16,7 | %42,6 |
| Şartlı | 54 | 6 | 7 | 7 | %11,1 | %37,0 |
| Maiden | 43 | 5 | 4 | 4 | %11,6 | %30,2 |
| KV-6 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0/9 | 3/9 |
| KV-8 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kaya | 11 | 5 | 1 | 3 | %45,5* | %81,8* |
| H. Katı | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| G. Özçelik | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| M. Turan | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| M. Kaya | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| H. Çizik | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| E. Çizik | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| M. Çelik | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| M. Keskin | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| E. Çankaya | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Özkehribar | 13 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %23,1* |
| Ravenco | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| Moneta Fly | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Berosh | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Astekport | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Selda Hatun | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Bummer Girl | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kral Yazıcı | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çildutay | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Deli Umut | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Özkehribar | M. Keskin | 5/7 | 10,60 |
| 05.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Ravenco | E. Cankılıç | 5/7 | 12,80 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 2100 Kum | Özkehribar | İ. Yıldırım | 10/12 | 15,65 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Bilgü | V. Abiş | 8/11 | 9,85 |
| 17.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | Ravenco | E. Cankılıç | 2/10 | 3,70 |
| 10.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Kum | Özkehribar | M. Keskin | 4/9 | 26,45 |
| 02.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Gümüşsu | M. Turan | 4/7 | 9,15 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Kral Yazıcı | A. Yıldız | 7/17 | 6,35 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Çildutay | G. Kocakaya | 2/13 | 5,85 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Ballıbike | G. Kocakaya | 3/10 | 4,65 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Tuguntay | R. Yıldız | 8/12 | 58,30 |
| 19.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Çildutay | G. Kocakaya | 3/12 | 8,50 |
| 19.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Sabrinin Rüzgarı | F. Sansar | 9/12 | 31,25 |
| 18.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Ballıbike | G. Kocakaya | 10/21 | 39,55 |
| 14.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1500 Çim | Baba Zaman | N. Avci | 11/12 | 10,50 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1200 Sentetik | Baba Zaman | M. Kaya | 2/18 | 24,50 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Saroz Beyi | N. Avci | 9/10 | 35,60 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Çildutay | N. Avci | 7/11 | 5,25 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Tuguntay | Y. Gökçe | 10/11 | 5,25 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1400 Çim | Kral Yazıcı | M. Coşkun | 7/12 | 30,10 |
Sık sorulanlar
Ali Karatoprak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 62 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Karatoprak'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Ali Karatoprak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 80 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.