Jokey
Halef Katı
Halef Katı son 12 ayda 40 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (25 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halef Katı jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 22 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %22,7* | – |
| Son 12 ay | 40 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %15,0 | – |
| 2020'den bu yana | 802 | 38 | 50 | 62 | %4,7 | %18,7 | −%48,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 11.07.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 22 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %22,7* |
| 2025 | 219 | 8 | 13 | 18 | %3,7 | %17,8 |
| 2024 | 65 | 2 | 2 | 6 | %3,1 | %15,4 |
| 2023 | 151 | 14 | 13 | 8 | %9,3 | %23,2 |
| 2022 | 89 | 4 | 10 | 15 | %4,5 | %32,6 |
| 2021 | 152 | 5 | 4 | 9 | %3,3 | %11,8 |
| 2020 | 104 | 5 | 5 | 4 | %4,8 | %13,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 25 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,0* |
| İstanbul | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Ankara | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Kum · Normal | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| 1201–1600 m | 23 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %13,0* |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 22 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %13,6* |
| İngiliz | 18 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %16,7* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 265 | 18 | 20 | 22 | %6,8 | %22,6 |
| Adana | 211 | 11 | 14 | 13 | %5,2 | %18,0 |
| Elazığ | 107 | 3 | 5 | 6 | %2,8 | %13,1 |
| Bursa | 76 | 3 | 3 | 2 | %3,9 | %10,5 |
| Ankara | 43 | 0 | 2 | 7 | %0,0 | %20,9 |
| Şanlıurfa | 33 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %3,0 |
| Diyarbakır | 28 | 2 | 3 | 4 | %7,1* | %32,1* |
| Kocaeli | 15 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %20,0* |
| İstanbul | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
| İzmir | 10 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %40,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 413 | 18 | 17 | 29 | %4,4 | %15,5 |
| Çim · Normal | 158 | 7 | 15 | 13 | %4,4 | %22,2 |
| Sentetik · Normal | 144 | 7 | 12 | 12 | %4,9 | %21,5 |
| Kum · Nemli | 28 | 2 | 1 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Sentetik · Nemli | 13 | 1 | 2 | 3 | %7,7* | %46,2* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Ağır | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Sentetik · Sulu | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 231 | 10 | 16 | 21 | %4,3 | %20,3 |
| 1201–1600 m | 358 | 19 | 26 | 29 | %5,3 | %20,7 |
| 1601–2000 m | 167 | 9 | 7 | 9 | %5,4 | %15,0 |
| 2001+ m | 46 | 0 | 1 | 3 | %0,0 | %8,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 445 | 24 | 30 | 37 | %5,4 | %20,4 |
| İngiliz | 357 | 14 | 20 | 25 | %3,9 | %16,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Karatoprak | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| H. Sunkar | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| M. Dolak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| A. Öcal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Altın | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Korkmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Kulak | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Yardımcı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ş. Aydemir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moneta Fly | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kara Onur | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Alşubathan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Mühür Taşı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Beyaz Yakamoz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Güney Kafkasyalı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Cevahirkan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sigueme | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| My Little Boy | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Kestel Yiğidi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Güney Kafkasyalı | M. Dolak | 5/10 | 6,90 |
| 11.07.2026 | Ankara | G 1 | 2100 Kum | Cevahirkan | M. Dolak | 8/12 | 28,05 |
| 11.07.2026 | Ankara | Satış 2 | 1500 Kum | Sigueme | M. Dolak | 5/11 | 7,25 |
| 11.07.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Çim | My Little Boy | M. Dolak | 2/6 | 3,00 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Kestel Yiğidi | H. Sunkar | 2/10 | 1,65 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Shallow | H. Sunkar | 4/4 | 6,40 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2200 Sentetik | Hola Y Chao | H. Sunkar | 3/7 | 11,10 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | KV-9 | 1200 Kum | Lion Tomo | H. Sunkar | 4/8 | 6,40 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Kumkadı Aslanı | S. Gökçe | 6/9 | 18,60 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1800 Kum | Hadehanım | Ş. Aydemir | 6/7 | 19,85 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Konçiçek | H. Sunkar | 3/8 | 6,90 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Dejame | H. Sunkar | 4/13 | 4,50 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1400 Çim | Yonaguni | H. Sunkar | 2/9 | 2,20 |
| 08.07.2026 | İstanbul | KV-6 | 1200 Çim | Aslan Yağız | M. Altın | 4/6 | 12,00 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Yamanberk | H. Sunkar | 5/5 | 6,65 |
| 12.02.2026 | Antalya | G 3 | 1400 Sentetik | Terzo Millennio | M. Dolak | 6/6 | 7,80 |
| 10.02.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Kum | Moneta Fly | A. Karatoprak | 5/9 | 12,60 |
| 05.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Ömerin Kızı | M. Korkmaz | 11/11 | 7,80 |
| 05.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Selda Hatun | M. Korkmaz | 10/10 | 42,90 |
| 03.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Kum | Moneta Fly | A. Karatoprak | 5/12 | 17,60 |
Sık sorulanlar
Halef Katı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 22 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halef Katı bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 11.07.2026, Ankara.
Halef Katı en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 25 koşu, 0 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.