Antrenör
Abdullah Temizer
Abdullah Temizer'ın atları son 12 ayda 154 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 39 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (129 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdullah Temizer antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 136 | 11 | 10 | 13 | %8,1 | %25,0 | −%53,0 |
| Son 12 ay | 154 | 13 | 12 | 14 | %8,4 | %25,3 | −%56,2 |
| 2020'den bu yana | 379 | 28 | 43 | 38 | %7,4 | %28,8 | −%62,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 23.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 136 | 11 | 10 | 13 | %8,1 | %25,0 |
| 2025 | 124 | 9 | 21 | 11 | %7,3 | %33,1 |
| 2024 | 76 | 6 | 6 | 8 | %7,9 | %26,3 |
| 2023 | 43 | 2 | 6 | 6 | %4,7 | %32,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 129 | 12 | 9 | 12 | %9,3 | %25,6 |
| Kocaeli | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| İstanbul | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 66 | 5 | 5 | 4 | %7,6 | %21,2 |
| Çim · Normal | 51 | 4 | 5 | 6 | %7,8 | %29,4 |
| Kum · Nemli | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Sentetik · Normal | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| Kum · Islak | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 35 | 4 | 2 | 4 | %11,4 | %28,6 |
| 1201–1600 m | 75 | 5 | 8 | 8 | %6,7 | %28,0 |
| 1601–2000 m | 39 | 3 | 2 | 2 | %7,7 | %17,9 |
| 2001+ m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 117 | 9 | 11 | 11 | %7,7 | %26,5 |
| İngiliz | 37 | 4 | 1 | 3 | %10,8 | %21,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 53 | 3 | 3 | 4 | %5,7 | %18,9 |
| Şartlı | 52 | 5 | 6 | 2 | %9,6 | %25,0 |
| Maiden | 37 | 5 | 1 | 6 | %13,5 | %32,4 |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Satış | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| KV-7 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 318 | 26 | 35 | 30 | %8,2 | %28,6 |
| Kocaeli | 31 | 1 | 4 | 5 | %3,2 | %32,3 |
| İstanbul | 20 | 1 | 4 | 2 | %5,0* | %35,0* |
| İzmir | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 177 | 13 | 18 | 19 | %7,3 | %28,2 |
| Çim · Normal | 111 | 10 | 14 | 11 | %9,0 | %31,5 |
| Sentetik · Normal | 18 | 1 | 4 | 3 | %5,6* | %44,4* |
| Kum · Nemli | 18 | 1 | 0 | 3 | %5,6* | %22,2* |
| Kum · Islak | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %23,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 64 | 6 | 5 | 6 | %9,4 | %26,6 |
| 1201–1600 m | 164 | 11 | 19 | 16 | %6,7 | %28,0 |
| 1601–2000 m | 118 | 6 | 14 | 11 | %5,1 | %26,3 |
| 2001+ m | 33 | 5 | 5 | 5 | %15,2 | %45,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 287 | 18 | 33 | 26 | %6,3 | %26,8 |
| İngiliz | 92 | 10 | 10 | 12 | %10,9 | %34,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 147 | 12 | 12 | 18 | %8,2 | %28,6 |
| Şartlı | 131 | 9 | 24 | 8 | %6,9 | %31,3 |
| Maiden | 75 | 7 | 3 | 8 | %9,3 | %24,0 |
| KV-6 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0/9 | 3/9 |
| KV-7 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Satış | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Turan | 15 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| T. Alıcı | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| M. Turan | 8 | 4 | 1 | 2 | 4/8 | 7/8 |
| O. Yıldız | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| E. Akpınar | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| A. Yıldız | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| H. Turan | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| C. Altun | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| R. Ketme | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| H. Gökçe | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| El Furat | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| Surertay | 10 | 3 | 0 | 1 | %30,0* | %40,0* |
| Karaköprü Ateşi | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Dılda | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Kocatepe | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Ceylan Mazen | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Roza Hanım | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Atılımhanım | 6 | 3 | 2 | 1 | 3/6 | 6/6 |
| Freedom Dancer | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Şehnaz Longa | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Mystique | İ. Gün | 17/19 | 94,50 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Semendin Gücü | E. Cankılıç | 7/14 | 11,40 |
| 05.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | El Furat | T. Alıcı | 4/19 | 60,80 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Roza Hanım | A. Yıldız | 6/12 | 6,70 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Karaköprü Ateşi | M. Turan | 1/12 | 5,00 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Manga Parbat | T. Alıcı | 8/19 | 14,70 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Çim | Rushmore | G. Özçelik | 14/14 | 28,55 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Roza Hanım | M. Bilgin | 4/14 | 4,00 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kazan Giril | İ. Katı | 1/14 | 3,90 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Hills Of Spirit | Y. Gümüş | 2/12 | 20,05 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | El Furat | T. Alıcı | 13/16 | 41,90 |
| 11.09.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Çim | Karaköprü Ateşi | M. Turan | 2/9 | 6,85 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kazan Giril | İ. Katı | 3/15 | 5,35 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Çim | Senshı Amazon | T. Alıcı | 12/14 | 68,65 |
| 04.09.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1300 Çim | Çilekeş Ömer | A. Sözen | –/9 | 2,30 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Çim | Stormer | M. Bilgin | 9/13 | 6,20 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Manga Parbat | M. Turan | 9/16 | 4,55 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Dılda | C. Paso | 11/14 | 5,15 |
| 28.08.2026 | Bursa | Satış 2 | 1800 Çim | Bibury | S. Çelik | 6/8 | 13,55 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Karaköprü Ateşi | M. Çiçek | 14/14 | 4,35 |
Sık sorulanlar
Abdullah Temizer bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 136 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdullah Temizer'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 23.10.2026, Bursa.
Abdullah Temizer en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 129 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.