Jokey
Oğuz Eren
Oğuz Eren son 12 ayda 146 koşuya çıktı, 10 birincilik ve 25 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (115 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Oğuz Eren jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 126 | 7 | 3 | 7 | %5,6 | %13,5 | −%29,5 |
| Son 12 ay | 146 | 10 | 7 | 8 | %6,8 | %17,1 | −%27,9 |
| 2020'den bu yana | 766 | 50 | 66 | 62 | %6,5 | %23,2 | −%44,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 30.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 126 | 7 | 3 | 7 | %5,6 | %13,5 |
| 2025 | 120 | 7 | 15 | 10 | %5,8 | %26,7 |
| 2024 | 142 | 13 | 12 | 17 | %9,2 | %29,6 |
| 2023 | 108 | 7 | 12 | 9 | %6,5 | %25,9 |
| 2022 | 53 | 4 | 5 | 6 | %7,5 | %28,3 |
| 2021 | 104 | 6 | 7 | 6 | %5,8 | %18,3 |
| 2020 | 113 | 6 | 12 | 7 | %5,3 | %22,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 115 | 8 | 6 | 5 | %7,0 | %16,5 |
| İzmir | 22 | 1 | 1 | 3 | %4,5* | %22,7* |
| Kocaeli | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 59 | 2 | 3 | 6 | %3,4 | %18,6 |
| Çim · Normal | 42 | 4 | 0 | 1 | %9,5 | %11,9 |
| Kum · Islak | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kum · Nemli | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 2 | 1 | 1 | %8,7* | %17,4* |
| 1201–1600 m | 82 | 5 | 6 | 6 | %6,1 | %20,7 |
| 1601–2000 m | 40 | 3 | 0 | 1 | %7,5 | %10,0 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 74 | 2 | 3 | 4 | %2,7 | %12,2 |
| Arap | 72 | 8 | 4 | 4 | %11,1 | %22,2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 498 | 33 | 44 | 33 | %6,6 | %22,1 |
| İzmir | 171 | 10 | 12 | 22 | %5,8 | %25,7 |
| Kocaeli | 53 | 4 | 5 | 6 | %7,5 | %28,3 |
| İstanbul | 41 | 3 | 4 | 1 | %7,3 | %19,5 |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 327 | 18 | 29 | 36 | %5,5 | %25,4 |
| Çim · Normal | 254 | 18 | 24 | 21 | %7,1 | %24,8 |
| Kum · Nemli | 34 | 5 | 4 | 1 | %14,7 | %29,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 30 | 1 | 1 | 2 | %3,3 | %13,3 |
| Kum · Islak | 26 | 2 | 1 | 0 | %7,7* | %11,5* |
| Sentetik · Normal | 26 | 1 | 3 | 0 | %3,8* | %15,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 22 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,5* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 4 | 2 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Çim · Ağır | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 187 | 18 | 17 | 17 | %9,6 | %27,8 |
| 1201–1600 m | 390 | 24 | 37 | 34 | %6,2 | %24,4 |
| 1601–2000 m | 173 | 7 | 9 | 10 | %4,0 | %15,0 |
| 2001+ m | 16 | 1 | 3 | 1 | %6,3* | %31,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 450 | 23 | 45 | 45 | %5,1 | %25,1 |
| Arap | 316 | 27 | 21 | 17 | %8,5 | %20,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Demir | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| A. Mantaş | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| M. Öcal | 11 | 3 | 1 | 0 | %27,3* | %36,4* |
| F. Kıran | 10 | 1 | 3 | 2 | %10,0* | %60,0* |
| İ. Kızıldağ | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Y. Taşkın | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Y. Arslanca | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| S. Koçak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. Özdeniz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| R. Coşkun | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hızlı Eren | 12 | 4 | 2 | 1 | %33,3* | %58,3* |
| Leonetta | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Akgobak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Tiz Tempest | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Hero Wind | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Verona Sprıng | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Derniere Star | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Miss Hard | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Freedom Of Soul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Bolkader | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Lion Man | F. Kıran | 7/12 | 2,70 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Mays Are Ours | E. Turan | 9/9 | 26,00 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Swift Ransom | M. Demir | 12/19 | 12,90 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Bilgetuna | M. Demir | 5/13 | 73,30 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Başkatay | S. Önder | 6/13 | 41,00 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Ketra | F. Tosun | 11/14 | 36,00 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | İmren Hanım | T. Yıldız | 10/18 | 49,00 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Write To Tınas | H. Aslan | –/11 | 59,05 |
| 05.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Sancakalan | M. Demir | 3/19 | 7,60 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Rosa Di Hüma | M. Demir | 6/13 | 20,20 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Tiz Tempest | M. Demir | 4/14 | 7,15 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Three Letter | S. Şahyazıcı | 17/20 | 53,05 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Tiz Tempest | M. Demir | 4/10 | 5,70 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Lion Man | F. Kıran | 2/11 | 8,00 |
| 19.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Şekerkız | F. Kıran | 3/13 | 10,80 |
| 10.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Orion Belt | O. Aktaş | 5/11 | 19,70 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Çim | Tiz Tempest | M. Demir | 4/14 | 10,50 |
| 04.09.2026 | Bursa | Satış 1 | 1200 Çim | Hero Wind | S. Koçak | 10/11 | 54,70 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Bilge Hatun | Ş. Demir | 7/11 | 15,95 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Mamberamo | Ş. Gümüş | 10/13 | 22,85 |
Sık sorulanlar
Oğuz Eren bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 126 koşuda 7 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Oğuz Eren bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 30.10.2026, Bursa.
Oğuz Eren en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 115 koşu, 8 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.