Antrenör
Hakan Aslan
Hakan Aslan'ın atları son 12 ayda 132 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 35 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (93 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Aslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 117 | 7 | 14 | 10 | %6,0 | %26,5 | −%66,8 |
| Son 12 ay | 132 | 9 | 14 | 12 | %6,8 | %26,5 | −%66,5 |
| 2020'den bu yana | 1030 | 92 | 93 | 114 | %8,9 | %29,0 | −%43,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 117 | 7 | 14 | 10 | %6,0 | %26,5 |
| 2025 | 75 | 9 | 7 | 9 | %12,0 | %33,3 |
| 2024 | 261 | 30 | 21 | 24 | %11,5 | %28,7 |
| 2023 | 224 | 16 | 19 | 29 | %7,1 | %28,6 |
| 2022 | 118 | 8 | 15 | 19 | %6,8 | %35,6 |
| 2021 | 105 | 9 | 6 | 11 | %8,6 | %24,8 |
| 2020 | 130 | 13 | 11 | 12 | %10,0 | %27,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 93 | 6 | 13 | 10 | %6,5 | %31,2 |
| İstanbul | 27 | 2 | 1 | 1 | %7,4* | %14,8* |
| Bursa | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 61 | 4 | 7 | 7 | %6,6 | %29,5 |
| Çim · Normal | 33 | 2 | 4 | 2 | %6,1 | %24,2 |
| Kum · Nemli | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 27 | 1 | 6 | 3 | %3,7* | %37,0* |
| 1201–1600 m | 57 | 5 | 3 | 4 | %8,8 | %21,1 |
| 1601–2000 m | 35 | 2 | 5 | 4 | %5,7 | %31,4 |
| 2001+ m | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 101 | 7 | 10 | 9 | %6,9 | %25,7 |
| İngiliz | 31 | 2 | 4 | 3 | %6,5 | %29,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 41 | 5 | 8 | 7 | %12,2 | %48,8 |
| Handikap | 39 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %7,7 |
| Maiden | 29 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %17,2* |
| KV-6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Satış | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 947 | 83 | 88 | 106 | %8,8 | %29,3 |
| İstanbul | 34 | 2 | 1 | 2 | %5,9 | %14,7 |
| Bursa | 32 | 3 | 4 | 4 | %9,4 | %34,4 |
| Antalya | 10 | 3 | 0 | 2 | %30,0* | %50,0* |
| Kocaeli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 459 | 41 | 40 | 44 | %8,9 | %27,2 |
| Çim · Normal | 372 | 34 | 35 | 46 | %9,1 | %30,9 |
| Kum · Nemli | 54 | 3 | 7 | 8 | %5,6 | %33,3 |
| Kum · Islak | 38 | 4 | 2 | 4 | %10,5 | %26,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 31 | 6 | 2 | 2 | %19,4 | %32,3 |
| Çim · Yumuşak | 26 | 3 | 1 | 5 | %11,5* | %34,6* |
| Kum · Sulu | 15 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %26,7* |
| Sentetik · Normal | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Çim · Ağır | 11 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %54,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 347 | 27 | 34 | 40 | %7,8 | %29,1 |
| 1201–1600 m | 359 | 35 | 28 | 35 | %9,7 | %27,3 |
| 1601–2000 m | 265 | 23 | 27 | 33 | %8,7 | %31,3 |
| 2001+ m | 59 | 7 | 4 | 6 | %11,9 | %28,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 802 | 66 | 73 | 87 | %8,2 | %28,2 |
| İngiliz | 228 | 26 | 20 | 27 | %11,4 | %32,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 355 | 32 | 40 | 45 | %9,0 | %33,0 |
| Maiden | 302 | 25 | 27 | 33 | %8,3 | %28,1 |
| Handikap | 256 | 21 | 19 | 25 | %8,2 | %25,4 |
| Satış | 39 | 5 | 3 | 5 | %12,8 | %33,3 |
| KV-6 | 28 | 3 | 2 | 0 | %10,7* | %17,9* |
| KV-7 | 20 | 2 | 1 | 4 | %10,0* | %35,0* |
| Maiden/Satış | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| G | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| KV-8 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Karabulut | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| H. Ünver | 11 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %36,4* |
| R. Ketme | 10 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %30,0* |
| A. Altın | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| A. Yıldız | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| M. Bilgin | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| E. Ökten | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| B. Gökçe | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| B. Bülbül | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Kaya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rüzgar Barış | 15 | 2 | 4 | 2 | %13,3* | %53,3* |
| Haremli Kız | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| Torun Yusuf | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| İmge Tay | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Armenin Kızı | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Şal Kızı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Frenktay | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| Gümbür Baba | 5 | 1 | 2 | 2 | 1/5 | 5/5 |
| Akbörü Kızı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Solhan | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Haremli Kız | M. Karabulut | 9/12 | 40,80 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Haremli Kız | A. Altın | 7/12 | 45,25 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Gümbür Baba | A. Altın | 3/6 | 2,70 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Akbörü Kızı | M. Öncel | 12/12 | 93,65 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Haremli Kız | M. Karabulut | 8/12 | 17,00 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Write To Tınas | O. Eren | –/11 | 59,05 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Akbörü Kızı | E. Ökten | 13/14 | 57,00 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1700 Çim | İmge Tay | M. Karabulut | 9/12 | 18,60 |
| 03.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Haremli Kız | M. Karabulut | 8/11 | 22,50 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Solhan | M. Karabulut | 6/14 | 18,10 |
| 24.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Gümbür Baba | M. Karabulut | 2/9 | 7,35 |
| 18.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Prenses Berrin | K. Yılmaz | 17/21 | 118,45 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Torun Yusuf | B. Gökçe | 8/8 | 6,80 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Önder | N. Demir | 6/13 | 30,50 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | İmge Tay | M. Kaya | 4/13 | 20,45 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2600 Çim | Torun Yusuf | M. Kaya | 4/6 | 5,80 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Solhan | M. Kaya | 5/10 | 18,20 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Kızım Rabia | M. Coşkun | 13/15 | 93,25 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | İmge Tay | B. Gökçe | 14/15 | 22,70 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Önder | U. Levent | 9/15 | 24,75 |
Sık sorulanlar
Hakan Aslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 117 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Aslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Hakan Aslan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 93 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.