Antrenör
İbrahim Kızıldağ
İbrahim Kızıldağ'ın atları son 12 ayda 65 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (56 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Kızıldağ antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 62 | 1 | 6 | 9 | %1,6 | %25,8 | −%92,7 |
| Son 12 ay | 65 | 1 | 6 | 9 | %1,5 | %24,6 | −%93,0 |
| 2020'den bu yana | 199 | 3 | 10 | 15 | %1,5 | %14,1 | −%87,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 62 | 1 | 6 | 9 | %1,6 | %25,8 |
| 2025 | 18 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %11,1* |
| 2024 | 32 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %9,4 |
| 2023 | 38 | 2 | 1 | 1 | %5,3 | %10,5 |
| 2022 | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2021 | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| 2020 | 20 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 56 | 1 | 4 | 8 | %1,8 | %23,2 |
| Kocaeli | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 37 | 0 | 4 | 5 | %0,0 | %24,3 |
| Çim · Normal | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %23,1* |
| 1201–1600 m | 31 | 0 | 1 | 6 | %0,0 | %22,6 |
| 1601–2000 m | 19 | 1 | 3 | 2 | %5,3* | %31,6* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 52 | 1 | 6 | 9 | %1,9 | %30,8 |
| Arap | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 30 | 1 | 2 | 6 | %3,3 | %30,0 |
| Şartlı | 19 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %15,8* |
| Handikap | 16 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %25,0* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 144 | 2 | 7 | 9 | %1,4 | %12,5 |
| Kocaeli | 22 | 1 | 2 | 1 | %4,5* | %18,2* |
| İzmir | 19 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %21,1* |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Ankara | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 110 | 1 | 6 | 9 | %0,9 | %14,5 |
| Çim · Normal | 52 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %9,6 |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 44 | 0 | 4 | 3 | %0,0 | %15,9 |
| 1201–1600 m | 99 | 2 | 3 | 8 | %2,0 | %13,1 |
| 1601–2000 m | 48 | 1 | 3 | 3 | %2,1 | %14,6 |
| 2001+ m | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 105 | 2 | 8 | 12 | %1,9 | %21,0 |
| Arap | 94 | 1 | 2 | 3 | %1,1 | %6,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 68 | 2 | 3 | 8 | %2,9 | %19,1 |
| Handikap | 64 | 1 | 3 | 5 | %1,6 | %14,1 |
| Şartlı | 54 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %7,4 |
| Satış | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Eren | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| F. Karakurt | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| T. Alıcı | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| İ. Dinar | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| O. Atmaca | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| C. Paso | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| O. Yıldız | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| G. Özçelik | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| E. Kadirler | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| M. Bağ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yağız Bike | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| Köstenceli Bey | 10 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %40,0* |
| Mevlüde Hatun | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Derniere Star | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Winds Sound | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Şafakay | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Tm Bataile | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Zehirbike | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Baysargın | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çakıryele | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Yağız Bike | İ. Dinar | 3/8 | 20,45 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Köstenceli Bey | İ. Dinar | 4/11 | 5,30 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Yağız Bike | İ. Dinar | 5/12 | 24,40 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Winds Sound | O. Atmaca | 8/9 | 17,25 |
| 21.10.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Köstenceli Bey | İ. Dinar | 4/9 | 4,60 |
| 21.10.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Derniere Star | T. Alıcı | 8/9 | 37,45 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Mevlüde Hatun | E. Kadirler | 4/19 | 7,70 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Winds Sound | O. Yıldız | 6/10 | 18,30 |
| 09.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Yağız Bike | İ. Dinar | 8/9 | 21,90 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1900 Kum | Mevlüde Hatun | E. Kadirler | 2/15 | 3,90 |
| 18.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Köstenceli Bey | K. Tokaçoğlu | 3/9 | 3,30 |
| 11.09.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Winds Sound | M. Çelik | 12/13 | 25,60 |
| 04.09.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Köstenceli Bey | S. Tırpan | 3/6 | 1,75 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Mevlüde Hatun | N. Avci | 3/13 | 8,35 |
| 28.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Winds Sound | M. Çiçek | 4/8 | 4,50 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Çakıryele | M. Bağ | 8/14 | 35,10 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Tm Bataile | E. Kadirler | 2/6 | 8,70 |
| 24.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Köstenceli Bey | G. Özçelik | 4/8 | 2,00 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1300 Çim | Gölgeser | O. Eren | 8/10 | 12,95 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Mevlüde Hatun | C. Paso | 3/13 | 12,70 |
Sık sorulanlar
İbrahim Kızıldağ bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 62 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Kızıldağ'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
İbrahim Kızıldağ en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 56 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.