Antrenör
Sedat Koçak
Sedat Koçak'ın atları son 12 ayda 18 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (18 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sedat Koçak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %17,6* | – |
| Son 12 ay | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* | – |
| 2020'den bu yana | 74 | 4 | 5 | 7 | %5,4 | %21,6 | −%71,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %17,6* |
| 2025 | 30 | 1 | 3 | 3 | %3,3 | %23,3 |
| 2024 | 27 | 3 | 1 | 2 | %11,1* | %22,2* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Arap | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Şartlı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 52 | 1 | 4 | 5 | %1,9 | %19,2 |
| İstanbul | 16 | 3 | 1 | 1 | %18,8* | %31,3* |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 36 | 1 | 4 | 4 | %2,8 | %25,0 |
| Çim · Normal | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| Sentetik · Normal | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 1 | 1 | 0 | %5,9* | %11,8* |
| 1201–1600 m | 26 | 1 | 1 | 3 | %3,8* | %19,2* |
| 1601–2000 m | 25 | 2 | 3 | 2 | %8,0* | %28,0* |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 54 | 2 | 3 | 4 | %3,7 | %16,7 |
| Arap | 20 | 2 | 2 | 3 | %10,0* | %35,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 28 | 1 | 2 | 6 | %3,6* | %32,1* |
| Şartlı | 21 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Maiden | 18 | 2 | 3 | 1 | %11,1* | %33,3* |
| Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Eren | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| O. Atmaca | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| D. Konuk | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Ç. Taşcı | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| D. Budak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| T. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hero Wind | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Zemberek | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Dragon Breath | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Night Runner | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Zemberek | M. Turan | 3/13 | 5,85 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Dragon Breath | M. Turan | 9/18 | 25,50 |
| 04.09.2026 | Bursa | Satış 1 | 1200 Çim | Hero Wind | O. Eren | 10/11 | 54,70 |
| 14.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Çim | Hero Wind | D. Konuk | 11/11 | 78,70 |
| 31.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Hero Wind | D. Budak | 12/17 | 114,70 |
| 10.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Dragon Breath | Ç. Taşcı | 7/7 | 17,00 |
| 10.07.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1900 Kum | Zemberek | Ç. Taşcı | 2/13 | 5,15 |
| 03.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Hero Wind | D. Konuk | 13/13 | 125,90 |
| 12.06.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Hero Wind | D. Konuk | 13/19 | 132,35 |
| 29.05.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Zemberek | O. Atmaca | 4/12 | 3,05 |
| 22.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Zemberek | O. Atmaca | 3/15 | 10,65 |
| 22.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Dragon Breath | O. Atmaca | 4/10 | 6,30 |
| 18.05.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Hero Wind | O. Eren | 10/15 | 94,45 |
| 30.03.2026 | Bursa | Maiden | 1900 Kum | Dragon Breath | O. Atmaca | 4/10 | 15,80 |
| 06.03.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Hero Wind | O. Eren | 12/15 | 81,45 |
| 09.02.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Hero Wind | O. Eren | 7/8 | 41,45 |
| 02.02.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Hero Wind | O. Eren | 13/14 | 70,15 |
| 15.12.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Night Runner | T. Yıldız | 10/11 | 18,35 |
| 31.10.2025 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Big Masai | Y. Yüksel | 8/8 | 22,80 |
| 17.10.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 2100 Kum | Big Masai | H. Şimşek | 8/8 | 37,45 |
Sık sorulanlar
Sedat Koçak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 17 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sedat Koçak'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Sedat Koçak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 18 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.