Antrenör
Rüstem Ali Tekeli
Rüstem Ali Tekeli'ın atları son 12 ayda 69 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (49 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Rüstem Ali Tekeli antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 64 | 4 | 5 | 4 | %6,3 | %20,3 | +%30,6 |
| Son 12 ay | 69 | 4 | 5 | 4 | %5,8 | %18,8 | +%21,2 |
| 2020'den bu yana | 129 | 8 | 7 | 7 | %6,2 | %17,1 | −%6,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 64 | 4 | 5 | 4 | %6,3 | %20,3 |
| 2025 | 22 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,5* |
| 2024 | 26 | 2 | 1 | 2 | %7,7* | %19,2* |
| 2023 | 17 | 2 | 1 | 0 | %11,8* | %17,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 49 | 4 | 4 | 3 | %8,2 | %22,4 |
| Kocaeli | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 31 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %12,9 |
| Çim · Normal | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| 1201–1600 m | 33 | 1 | 2 | 1 | %3,0 | %12,1 |
| 1601–2000 m | 24 | 2 | 0 | 1 | %8,3* | %12,5* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 42 | 4 | 3 | 3 | %9,5 | %23,8 |
| İngiliz | 27 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %11,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 24 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Handikap | 22 | 2 | 1 | 3 | %9,1* | %27,3* |
| Maiden | 20 | 1 | 3 | 0 | %5,0* | %20,0* |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 92 | 5 | 5 | 3 | %5,4 | %14,1 |
| Kocaeli | 16 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %18,8* |
| İzmir | 11 | 3 | 1 | 1 | %27,3* | %45,5* |
| İstanbul | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 59 | 1 | 3 | 4 | %1,7 | %13,6 |
| Çim · Normal | 38 | 1 | 2 | 2 | %2,6 | %13,2 |
| Kum · Nemli | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 2 | 2 | 0 | %12,5* | %25,0* |
| 1201–1600 m | 62 | 3 | 4 | 2 | %4,8 | %14,5 |
| 1601–2000 m | 44 | 3 | 0 | 2 | %6,8 | %11,4 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 1 | 3 | 0/7 | 4/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 77 | 8 | 4 | 6 | %10,4 | %23,4 |
| İngiliz | 52 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %7,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 49 | 2 | 1 | 5 | %4,1 | %16,3 |
| Şartlı | 39 | 3 | 2 | 2 | %7,7 | %17,9 |
| Maiden | 34 | 1 | 3 | 0 | %2,9 | %11,8 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Alıcı | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| N. Şen | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| R. Ketme | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| O. Atmaca | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| M. Bağ | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| H. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| O. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Sözen | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Akkaya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Tırpan | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mahçiçek | 14 | 2 | 2 | 2 | %14,3* | %42,9* |
| Queen Asel | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Güzelçamlı | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| İşin Aslı | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Yovanka | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Zorlu Hayat | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kuzu Dayı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Taşpınar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Hazbalık | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Yağız Bike | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | İşin Aslı | T. Alıcı | 5/8 | 9,35 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Taşpınar | R. Ketme | 12/17 | 15,65 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Zorlu Hayat | H. Gökçe | 9/13 | 17,10 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Güzelçamlı | T. Alıcı | 10/13 | 79,45 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Mahçiçek | S. Tırpan | 1/14 | 7,55 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Mahçiçek | S. Tırpan | 4/15 | 23,45 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Güzelçamlı | İ. Dinar | 14/15 | 73,15 |
| 02.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Çim | Aslanlı Ova | M. Bilgin | 1/6 | 5,55 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | İşin Aslı | T. Alıcı | 6/11 | 83,25 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Taşpınar | R. Ketme | 5/15 | 6,00 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Mahçiçek | O. Atmaca | 8/13 | 5,70 |
| 12.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | İşin Aslı | İ. Güreke | 9/15 | 12,00 |
| 11.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Mahçiçek | N. Şen | 3/19 | 5,15 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Queen Asel | B. Mırık | 4/14 | 14,10 |
| 28.08.2026 | Bursa | KV-6 | 2000 Çim | Mahçiçek | N. Şen | 4/9 | 9,30 |
| 24.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Defıant Boy | C. Altun | 9/9 | 32,65 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2100 Kum | İşin Aslı | T. Alıcı | 3/7 | 14,85 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1700 Çim | Queen Asel | B. Mırık | 6/18 | 46,80 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Zorlu Hayat | R. Ketme | 10/15 | 4,00 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Leyla Reis | E. Akpınar | 6/15 | 106,25 |
Sık sorulanlar
Rüstem Ali Tekeli bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 64 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Rüstem Ali Tekeli'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Rüstem Ali Tekeli en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 49 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.