Antrenör
Rabia Demirdoğan
Rabia Demirdoğan'ın atları son 12 ayda 48 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (43 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Rabia Demirdoğan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 3 | 5 | 8 | %6,3 | %33,3 | – |
| Son 12 ay | 48 | 3 | 5 | 8 | %6,3 | %33,3 | – |
| 2020'den bu yana | 62 | 3 | 6 | 8 | %4,8 | %27,4 | −%64,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.05.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 3 | 5 | 8 | %6,3 | %33,3 |
| 2023 | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 43 | 3 | 4 | 6 | %7,0 | %30,2 |
| İzmir | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 24 | 1 | 3 | 5 | %4,2* | %37,5* |
| Kum · Sulu | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %54,5* |
| 1201–1600 m | 24 | 2 | 1 | 5 | %8,3* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 44 | 3 | 5 | 8 | %6,8 | %36,4 |
| Arap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 19 | 1 | 1 | 2 | %5,3* | %21,1* |
| Şartlı | 13 | 1 | 2 | 3 | %7,7* | %46,2* |
| Maiden | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 55 | 3 | 5 | 6 | %5,5 | %25,5 |
| İzmir | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 27 | 1 | 3 | 5 | %3,7* | %33,3* |
| Çim · Normal | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| Kum · Sulu | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %37,5* |
| 1201–1600 m | 30 | 2 | 2 | 5 | %6,7 | %30,0 |
| 1601–2000 m | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 56 | 3 | 6 | 8 | %5,4 | %30,4 |
| Arap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 22 | 1 | 3 | 3 | %4,5* | %31,8* |
| Handikap | 19 | 1 | 1 | 2 | %5,3* | %21,1* |
| Maiden | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Yıldız | 14 | 1 | 4 | 1 | %7,1* | %42,9* |
| H. Gökçe | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| A. Altın | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| M. Bağ | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| O. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| S. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Avci | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Ç. Taşcı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| R. Ketme | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Doruklar Beyi | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
| Esatım | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Bahriyeli Çikok | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kara Çiçin | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Öykümün Fırtınası | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Wild Danger | 4 | 0 | 0 | 3 | 0/4 | 3/4 |
| Hümalı Kız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ghost Commander | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Local Leader | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Dağlarkaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Kum | Hümalı Kız | O. Yıldız | 10/13 | 23,70 |
| 18.05.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Hümalı Kız | R. Ketme | 14/19 | 22,80 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Bahriyeli Çikok | E. Akkaya | 7/18 | 86,20 |
| 08.05.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1500 Çim | Dağlarkaya | O. Atmaca | 18/19 | 27,80 |
| 08.05.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Hümalı Kız | T. Yıldız | 11/19 | 16,65 |
| 01.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Black Blaze | S. Özen | 14/14 | 24,20 |
| 01.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Bahriyeli Çikok | H. Gökçe | 6/16 | 56,90 |
| 01.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Firewood | S. Özen | 5/10 | 16,15 |
| 27.04.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Çikok Ağa | T. Yıldız | 5/6 | 8,50 |
| 23.04.2026 | İzmir | Satış 1 | 1600 Kum | Esatım | C. Paso | 3/12 | 12,05 |
| 20.04.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Doruklar Beyi | T. Yıldız | 6/11 | 3,70 |
| 20.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Bahriyeli Çikok | Ç. Ok | 6/9 | 23,20 |
| 17.04.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 800 Çim | Çikok Fırtınası | T. Yıldız | 3/9 | 17,30 |
| 17.04.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 800 Çim | Sıla Aleyna | T. Yıldız | 2/8 | 12,90 |
| 13.04.2026 | Bursa | KV-8 | 2000 Kum | Ghost Commander | A. Altın | 6/6 | 18,05 |
| 13.04.2026 | Bursa | KV-8 | 2000 Kum | Doruklar Beyi | H. Gökçe | 5/6 | 23,20 |
| 13.04.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Esatım | N. Avci | 5/9 | 10,40 |
| 06.04.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2100 Kum | Esatım | O. Yıldız | 3/11 | 38,70 |
| 30.03.2026 | Bursa | Maiden | 1900 Kum | Ghost Commander | A. Altın | 1/10 | 1,85 |
| 30.03.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Kara Çiçin | T. Yıldız | 10/11 | 9,45 |
Sık sorulanlar
Rabia Demirdoğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 48 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Rabia Demirdoğan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.05.2026, Bursa.
Rabia Demirdoğan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 43 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.