Antrenör
Abdullah Yazıcı
Abdullah Yazıcı'ın atları son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (7 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdullah Yazıcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 | – |
| Son 12 ay | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 | – |
| 2020'den bu yana | 60 | 8 | 8 | 9 | %13,3 | %41,7 | −%61,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| 2025 | 15 | 1 | 3 | 4 | %6,7* | %53,3* |
| 2024 | 19 | 4 | 2 | 1 | %21,1* | %36,8* |
| 2023 | 12 | 1 | 2 | 3 | %8,3* | %50,0* |
| 2022 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 2021 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 57 | 8 | 7 | 9 | %14,0 | %42,1 |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 36 | 6 | 6 | 6 | %16,7 | %50,0 |
| Çim · Normal | 17 | 2 | 2 | 2 | %11,8* | %35,3* |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 33 | 4 | 1 | 5 | %12,1 | %30,3 |
| 1601–2000 m | 13 | 2 | 4 | 2 | %15,4* | %61,5* |
| 2001+ m | 12 | 2 | 3 | 2 | %16,7* | %58,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 53 | 8 | 8 | 9 | %15,1 | %47,2 |
| Arap | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 22 | 7 | 2 | 2 | %31,8* | %50,0* |
| Şartlı | 15 | 1 | 4 | 3 | %6,7* | %53,3* |
| Maiden | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Kocakaya | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| E. Aktuğ | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| V. Abiş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Touch Of Glory | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Vincente | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1500 Sentetik | Touch Of Glory | G. Kocakaya | 3/7 | 3,50 |
| 09.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 1300 Sentetik | Touch Of Glory | G. Kocakaya | 4/8 | 6,20 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Çim | Touch Of Glory | G. Kocakaya | 1/7 | 1,55 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Touch Of Glory | G. Kocakaya | 1/9 | 2,65 |
| 22.05.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Vincente | E. Aktuğ | 6/7 | 19,05 |
| 10.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Vincente | V. Abiş | 4/13 | 2,35 |
| 19.04.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1600 Çim | Vincente | E. Aktuğ | 2/8 | 5,35 |
| 30.07.2025 | İstanbul | Handikap 21 | 1500 Sentetik | Gonzalo | M. Akgöbek | 4/9 | 7,85 |
| 09.07.2025 | İstanbul | Satış 4 | 1400 Çim | Gonzalo | A. Kurşun | 5/7 | 8,40 |
| 27.06.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Gonzalo | Ö. Yıldırım | 2/11 | 3,85 |
| 25.06.2025 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Estepano | V. Abiş | 13/15 | 3,75 |
| 13.06.2025 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 2000 Sentetik | Gonzalo | Ö. Yıldırım | 3/11 | 8,85 |
| 08.06.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Estepano | V. Abiş | 6/18 | 3,00 |
| 01.06.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1600 Çim | Gonzalo | V. Abiş | 3/7 | 18,40 |
| 21.05.2025 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Estepano | E. Bozdağ | 3/17 | 48,95 |
| 09.05.2025 | İstanbul | KV-8 | 2100 Sentetik | Gonzalo | V. Abiş | 5/8 | 18,80 |
| 23.04.2025 | İstanbul | Satış 4 | 2000 Sentetik | Gonzalo | V. Abiş | 2/8 | 1,95 |
| 09.04.2025 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 2100 Sentetik | Gonzalo | V. Abiş | 3/7 | 3,85 |
| 01.03.2025 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Gonzalo | V. Abiş | 5/6 | 6,90 |
| 15.02.2025 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2000 Sentetik | Gonzalo | V. Abiş | 4/7 | 3,20 |
Sık sorulanlar
Abdullah Yazıcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 7 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdullah Yazıcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.11.2026, İstanbul.
Abdullah Yazıcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 7 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.